Що робити якщо зламався ніготь - поради від майстрів манікюру

Що робити якщо зламався ніготь - поради від майстрів манікюру
Поза всяким сумнівом, серед світових лих і серйозних проблем зламаний ніготь здається нікчемним. Однак незважаючи на все це, не можна не визнати, що раптовий скол, тріщина, розщеплення або навіть поломка нігтя - це завжди невелике, але все одно відчутне розчарування, особливо якщо ви приділяли особливу увагу його догляду та росту.

На жаль, незалежно від ваших зусиль зі зміцнення нігтів за допомогою спеціальних засобів, навчання правильному способу зняття гель-лаку та застереження від надмірного впливу гарячої води, яка може розм'якшити нігті та спричинити ще більше тріщин і ламкості, поломки нігтів іноді бувають неминучими.

На щастя, навіть якщо ваш ніготь зламаний, це ще не вирок вашому манікюру. Існує перевірений метод, який допоможе відновити пошкоджений ніготь. Досвідчені майстри манікюру, такі як Сара Гібсон Таттл, Лорен Данн і Моллі Ромах, вважають, що якщо ваша мета - зберегти довжину нігтя, то найкращим способом є використання чайного пакетика.


ЗНАЙОМСТВО З ЕКСПЕРТОМ

- Сара Гібсон Таттл - засновниця Olive & June, улюбленого манікюрного салону і лінії продуктів, розташованих у Лос-Анджелесі, Каліфорнія.

- Лорен Данн - експертка з нігтів і співзасновниця манікюрного салону Varnish Lane у Вашингтоні, округ Колумбія.

- Моллі Ромах - провідний манікюрний технік у Chillhouse у Нью-Йорку.

- Мішель Фарбер, докторка медицини, є сертифікованим дерматологом у Schweiger Dermatology Group у Нью-Йорку.

Тонкий і пористий матеріал, з якого виготовлений чайний пакетик, виявляється ідеальним рішенням для ремонту зламаного нігтя. Його унікальні властивості дають йому змогу відмінно зчіплюватися з нігтем і забезпечують легке відновлення пошкодженої частини. Завдяки проникності цього матеріалу, чайний пакетик швидко прикріплюється до нігтя, і для фіксації може бути використаний прозорий лак. У разі нагальної потреби, фільтр для кави також може бути використаний, але слід враховувати, що папір у ньому частіше буває щільнішим, як порівняти з чайними пакетиками, і його здатність до надійного приклеювання може бути дещо обмежена.

Готові приступити до роботи? Дізнайтеся, як полагодити зламаний ніготь.1. ПІДПИЛЯЙТЕ ЗЛАМАНИЙ НІГОТЬ

.


Якщо у вас тріснув, обламався або повністю зламався ніготь, перше, що ви захочете зробити, це обробити краї пилкою. "Рухаючись в одному напрямку, поверніть нігтю первісну форму, щоб він відповідав іншим нігтям (тільки трохи коротший)", - каже Гібсон Таттл. "Якщо це серйозна поломка, підпиляйте 90 %, а решту 10 % обробіть пилкою".

На додаток до того, що гладкі краї нігтів подобаються більшості людей, обробка їх пилкою є невід'ємною частиною догляду за нігтями. Цей процес не тільки надає нігтям естетичного вигляду, а й має важливе значення для здоров'я нігтів. Регулярне оброблення пилкою допомагає обмежити відстань, на яку тріщина може поширитися нігтем, що зі свого боку допомагає уникнути неприємних наслідків, таких як болісне наближення до кутикули.

Якщо у вас короткі нігті, для відновлення достатньо простого підпилювання. Однак, якщо у вас довгі нігті, що мають форму мигдалика, овалу, шпиля або труни, і в одного з них з'явилася тріщина на краю, то найкраще обробити зазубрений край пилкою замість обрізання, а потім перейти до другого етапу.2. ПРОТРІТЬ СПИРТОМ ЗЛАМАНИЙ НІГОТЬ

.


Ромах стверджує, що перед тим, як прикласти чайний пакетик до тріснутого нігтя, слід виконати кілька важливих кроків. По-перше, ніготь необхідно ретельно протерти спиртом, щоб прибрати всі забруднення і жири. Потім, зробити його абсолютно гладким, використовуючи полірування.

Це не тільки допоможе чайному пакетику краще приклеїтися і залишатися на місці, а й створить ідеальне гладке полотно для подальшого нанесення лаку. Цей метод забезпечить довготривале й ефективне відновлення нігтя, допомагаючи йому мати красивий і здоровий вигляд.3. РОЗРІЖТЕ ЧАЙНИЙ ПАКЕТИК

.Після того, як ви закінчили обробку нігтя пилкою, рекомендується скористатися такою порадою: візьміть невеликий шматочок чайного пакетика, упевніться, що він чистий і не містить частинок чаю, і накладіть його на всю тріщину. Не хвилюйтеся, якщо цей шматочок чаю доведеться використовувати на всій поверхні нігтя. Після того як ви відріжете цей шматочок тканини, відкладіть його вбік і продовжуйте виконання четвертого кроку.4. НАНЕСІТЬ ГЕЛЕВУ ОСНОВУ, ПОТІМ ПРИКЛЕЙТЕ ЧАЙНИЙ ПАКЕТИК ДО ТРІЩИНИ

Коли ваш ніготь уже ідеально відшліфований і оброблений пилкою, настав момент для його складання. Дотримуючись поради Данне, нанесіть тонкий шар прозорого лаку й акуратно прикладіть чайний пакетик до нігтя, поки лак ще свіжий. Після повного висихання акуратно приберіть усі нерівності, а потім переходьте до наступного етапу.

Ромах радить, що можна використовувати гель-лак, якщо ви бажаєте, щоб ваше покриття було більш довговічним. Для цього замініть звичайний прозорий лак гелевим базовим шаром і обов'язково проведіть полімеризацію в гелевій лампі між нанесенням шарів.

ПОРАДА ПРОФЕСІОНАЛА: Багато застарілих рецептів для догляду за нігтями радять використовувати клей для склеювання зламаних нігтів. Однак, сучасні експерти, включно з Данн, настійно рекомендують утримуватися від такої практики. За словами Данн, використання клею для нігтів слід уникати, оскільки цей продукт містить хімічні компоненти, які можуть викликати значне подразнення нігтьової пластини.5. ФІНІШНЕ ПОКРИТТЯ

.


Вражені тим, наскільки ефективний чайний пакетик у відновленні зламаного нігтя, ви відчули бажання надати йому такого самого ідеального полірування, як у решти ваших нігтів. Для цього виберіть свій улюблений відтінок і нанесіть його акуратно та професійно.

ПОРАДА: Якщо у вас обмежений час після того, як ніготь зламався, або ви не маєте під рукою відповідного кольору лаку, то наклейки для нігтів стануть чудовим порятунком для приховування дефектів і нерівностей на нігті.КОЛИ ЗВЕРНУТИСЯ ДО ЛІКАРЯ?

У більшості ситуацій переломи нігтів не вважаються серйозними і, як правило, не потребують медичного втручання, особливо якщо пошкодження обмежується тільки кінчиком нігтя. Проте слід бути пильними, якщо ніготь зламаний у ділянці нігтьового ложа, оскільки це може спричинити досить сильне больове відчуття і потенційні проблеми.

У таких випадках необхідно уважно стежити за можливими ознаками інфекції, включно з почервонінням, набряком і болем. Якщо ви помічаєте такі симптоми, то не варто відкладати звернення до лікаря. Лікар зможе оцінити стан пошкодженого нігтя і, за необхідності, вжити відповідних медичних заходів для запобігання ускладнень і поліпшення загоєння.

Якщо ви випадково поранили ніготь і відірвали його, не переживайте, але важливо пам'ятати, що ніготь не зможе чарівним чином прикріпитися назад. Але не турбуйтеся, у нього є здатність відростати. Якщо ніготь відірвався повністю від нігтьового ложа, доведеться почекати близько шести місяців, перш ніж він повністю відновиться. Зазвичай вам не знадобиться медична допомога, якщо тільки не виник інтенсивний біль або набряк, оскільки це може бути ознакою інфекції.

Чи спостерігається у вас чорніння або фіолетовість нігтьового ложа після травми, такої як розбиття пальця або зачеплення нігтем за щось? Якщо так, то важливо розуміти, як правильно реагувати на такі ситуації.
Якщо це всього лише невеликий синець, не варто турбуватися занадто сильно. Зазвичай він зникне в міру загоєння і не потребує особливої медичної допомоги. Просто дайте часу вашому нігтю відновитися.

Однак, якщо ділянка чорніння або фіолетовості значно більша і супроводжується болючою пульсацією, це може бути ознакою підсухожильної гематоми. У такому разі, вам слід звернутися до лікаря. Лікар може вирішити зробити невеликий отвір і встановити дренаж, щоб зняти тиск і сприяти швидшому та ефективнішому загоєнню.

Важливо звертатися до професіоналів, якщо у вас є серйозні сумніви або занепокоєння щодо стану нігтя після травми, щоб уникнути можливих ускладнень і забезпечити оптимальне відновлення.ПОШИРЕНІ ЗАПИТАННЯ

Як запобігти поломці нігтів?


Тепер ви знаєте, як полагодити зламаний ніготь, але як запобігти його поломці? Тримайте нігті сухими, надягаючи рукавички при прибиранні або митті посуду, щодня зволожуйте нігті та кутикулу й уникайте агресивних засобів для нігтів, використовуючи рідину для зняття лаку без ацетону.


Чи загоїться зламаний ніготь сам по собі?

Якщо ваш ніготь зламався або почав розшаровуватися, важливо знати, що він не зможе зростися до початкового стану. Однак існує спосіб спробувати поліпшити його зовнішній вигляд і стан доти, доки ніготь повністю не відросте.


Як я можу допомогти нігтям рости швидше?

Ріст нігтів - це процес, який може зайняти багато часу, і, як уже зазначено, іноді потрібно до шести місяців, щоб ніготь повністю відростав. Сертифікований дерматолог доктор Мішель Фарбер застерігає нас про те, наскільки важливо звернути увагу на наше харчування, особливо на рівень споживання білка, а також оптимізацію дієти загалом. Ці фактори можуть мати значний вплив на ріст і здоров'я наших нігтів.

Ба більше, дотримання гігієнічних правил і дбайливий догляд за нігтями також відіграють ключову роль у підтримці їхньої краси та здоров'я. Адже нігті - це не просто гарний аксесуар, а й важлива частина нашого загального благополуччя.


Які домашні засоби можуть зберегти мої нігті здоровими?

Кокосова олія - неперевершений засіб для природного зміцнення і підтримки здоров'я нігтів. Вона визнана ефективною у зміцненні нігтів, зволоженні кутикули та запобіганні утворенню неприємних наростів. Просто важливо уважно масажувати кокосову олію в нігті та кутикулу щодня, щоб досягти найкращих результатів.


Чому ніготь розшаровується посередині?

Розшарування нігтів посередині може бути результатом частого миття рук або надлишкового використання рідини для зняття лаку, що може призвести до сухості, крихкості та тріщин у нігтях. Також варто пам'ятати, що іноді розшарування нігтів може бути пов'язане з медичними проблемами, такими як порушення функції щитоподібної залози або анемія. Тому, якщо цей стан триває довго і не покращується, важливо звернутися до лікаря для більш детального обстеження та консультації..

Джерело: www.byrdie.com
Автор: Ребекка Норріс

Магазин Global Fashion надає Вашій увазі професійну продукцію для догляду та моделювання нігтів.
Дата: 19.04.2022 10:20 Переглядів: 4231