Як зберегти манікюр надовго в домашніх умовах

Як зберегти манікюр надовго в домашніх умовах
Давайте познайомимося з Таємничим Сінксом - талановитим письменником, дослідником світу краси і пристрасним експериментатором у сфері макіяжу, який також має унікальне відчуття для ароматів. Він готовий поділитися з вами своїм неперевершеним секретом домашнього манікюру, який, повірте чи ні, тримається два тижні!

Важко повірити, але факт - ми все ще перебуваємо під впливом обмежень через пандемію. Це був довгий час сидіння вдома, і багато хто з нас пережив непрості моменти. Моя рутина догляду за собою теж змінилася, і не завжди на краще. Моя шкіра іноді піддається стресовим висипанням, моє волосся давно потребує стрижки. Але що дивно, мої нігті, як і раніше, мають приголомшливий вигляд.

Розумію, що час, коли ми могли відвідувати манікюрний салон, уже давно минув, і багато хто з нас був змушений розлучитися з гелевими манікюрами. Однак не варто забувати, що не всі віддають перевагу цьому способу декорування нігтів. Є ті, хто досі дотримується класичного лаку, який потребує часу для природного висихання, як це було заведено робити десятиліттями тому.

Незважаючи на відсутність досвіду у сфері манікюру на ринку, я можу похвалитися вмінням створити ідеальний домашній манікюр, який тримається безперервно протягом 14 днів. Цій навичці передували роки наполегливої практики та постійного вдосконалення. Однак з використанням кількох хитрощів, правильних інструментів і якісних продуктів ви також можете досягти такої ж довговічності у своєму домашньому манікюрі.


                            14-денний манікюр у домашніх умовах

."Я не професійний майстер манікюру, але хочу поділитися з вами кількома порадами, які допоможуть вашому манікюру зберегтися довше, навіть до того, як ви нанесете лак на нігті."


1. НАМАГАЙТЕСЯ ВІДРОЩУВАТИ ЗДОРОВІ ТА МІЦНІ НІГТІ


Однією з основних причин, через яку лак починає сколюватися, пов'язана зі станом ваших нігтів. Якщо вони слабкі та гнучкі, то лак буде схильний до їхньої деформації, а отже, до сколів. Важливо розуміти, що не завжди проблема криється виключно в якості лаку. Якщо у вас немає міцних нігтів, на яких лак може міцно триматися, ви будете боротися з постійними шарами з обломами.

Щоб посилити свої нігті і підвищити стійкість лаку, вам варто звернути увагу на зміцнювальне базове покриття. Це дійсно ефективний спосіб зробити ваші нігті міцнішими і стійкішими до пошкоджень. Я сам почав використовувати його з деякою скептичною налаштованістю, але результати мене приємно здивували: мої нігті стали неймовірно міцними і лак тепер тримається на них надійно.2. ПІДПИЛЮЙТЕ! А НЕ СПИЛЮЙТЕ

Я помітив, що коли мені потрібно підкоригувати довжину нігтів, я вважаю за краще використовувати пилку замість манікюрних ножиць або кусачок. І я помітив, що після такої обробки лак на нігтях тримається значно довше. Моя логіка полягає в тому, що під час використання пилки я менше створюю жорстких країв і кутів, що дає змогу лаку легше та більш рівномірно розподілятися поверхнею нігтя, а отже, він залишається красивим і надійним на довший термін. Це всього лише мій власний досвід, але він дійсно спрацьовує для мене.3. ВИКОРИСТОВУЙТЕ ТОНКІ ШАРИ

Розумію ваше бажання отримати ідеальний і однорідний колір нігтів з першого разу, але іноді, наносячи один товстий шар лаку, ми ризикуємо отримати патьоки, оскільки він не встигає висохнути. Я пропоную вам зробити невелику поступку і на першому шарі лаку дозволити собі невелику нерівність. Потім другий шар зрівняє і надасть вашим нігтям бажаного вигляду. Це може здатися невеликим компромісом, але з досвідом ви побачите, що такий підхід забезпечує найкращий результат і зберігає красу ваших нігтів на довгий час.4. АПЕЛЬСИНОВІ ПАЛИЧКИ

Чи знайомі вам невеликі дерев'яні палички, у яких з одного боку скошений край, а з іншого - гострий? Якщо ні, то обов'язково їх придбайте. Вони коштують копійки, але володіння ними - справжній секрет бездоганного манікюру. Це найпростіший спосіб позбутися надокучливих крапель лаку на кутикулі. Просто проведіть ними по нігтю, щоб видалити надлишки лаку, і вуаля! Ваші нігті матимуть такий вигляд, немов ви щойно повернулися з салону краси. Коли я почав використовувати апельсинові палички, у мене вже був досвід у справі манікюру, але саме вони зробили мої нігті не на "8", а на "10" балів.

Джерело: www.byrdie.com
Автор: Тайнан Синкс

Global Fashion надає вам професійні засоби для догляду та моделювання нігтів.
Дата: 07.04.2022 18:33 Переглядів: 316