У випадку з манікюром, здавалося б, простий догляд за нашими пальцями виявилося більш складним подвигом, ніж ми спочатку уявляли. Але за допомогою відповідних інструментів і трохи терпіння підстригти кутикулу та досягти рівномірного, стійкого до відколів лаку, безумовно, можна. Ось де Емі Лін із Sunday's Nail Studio на Манхеттені — після восьми років роботи в нігтьовій індустрії, Лін є професіоналом, коли справа доходить до догляду за манікюром, і вона впевнена, що з її порадами, наведеними нижче, ви зможете побалувати власні руки. деякі TLC. Перегляньте її покрокові інструкції щодо ідеального домашнього манікюру нижче.
. Перед початком манікюру обов’язково ретельно вимийте руки. Потім візьміть шматочок серветки, додайте рідину для зняття лаку та протріть кожен ніготь, переконавшись, що всі залишки лаку були видалені. Ви можете використовувати ватяний диск, але він містить пух і залишки листя, тому ви можете використовувати серветку або паперовий рушник (розрізаний на невеликі шматочки), щоб знову витерти нігті. Якщо ви не хочете робити додаткове очищення, Лін рекомендує використовувати безворсовий ватний диск замість звичайного ватного диска або ватного диска.
2. ВИРІЗИ І НАФІЛ
. Заздалегідь визначтеся з формою нігтів, яку ви хочете підпилювати. Почніть збоку, якщо ви хочете зробити округлу форму, або почніть підшивку зверху, якщо ви віддаєте перевагу, щоб вони були квадратними. Якщо ваші нігті занадто довгі, щоб підпиляти їх, спочатку обріжте їх кусачками. Простий спосіб переконатися, що ніготь рівний, — використовувати стіл як рівень: покладіть протилежну руку на стіл, тримаючи пилку, а потім посуньте другу руку до пилки, щоб згладити краї.
3. БАФ
. Нанесіть на ніготь буфер для нігтів більшою зернистою стороною. Використовуючи односпрямовані штрихи на нігті, відполіруйте будь-які краї та вирівняйте будь-які виступи на поверхні нігтя. Ви можете відполірувати нігтьову пластину після використання засобу для зняття гель-лаку, щоб розгладити пластини.
4. ВІДТІНЬТЕ КУТИКУЛУ НАЗАД
. Використовуйте сироватку для кутикули або натуральну олію, як-от кокосове чи масло авокадо, щоб пом’якшити кутикулу. Потім дерев’яною паличкою обережно вставте їх назад у нігтьове ложе.
5. ДОДАЄТЕ ВАШЕ ОСНОВНЕ ПАЛЬТО
. Злегка нанесіть один шар базового покриття на ніготь рівними мазками. Переконайтеся, що ви не наносите занадто багато на кожен ніготь, і дайте йому висохнути протягом однієї-двох хвилин. За словами Ліна, добре використовувати базове покриття, якщо це можливо, оскільки воно збереже ваші нігті здоровими і довше тримає лак, а також зволожує нігті.
6. НАНОСИ СВІЙ КОЛІР
. Тепер настав час головної події. Намагайтеся не використовувати занадто багато і не напружуйте, якщо він не ідеальний — ви завжди можете додати ще один шар (рекомендується два шари). Клавіша плавна, рівномірні штрихи від основи до кінчика. Обов’язково позбудьтеся від надлишку фарби на пензлику, щоб вона не пузила і не тріскалася. Використовуйте ту саму дерев’яну палочку, якою ви відсували кутикулу, щоб очистити будь-який надлишок лаку навколо нігтів, попередньо зануривши її в рідину для зняття лаку.
7. ДОДАТИ ВЕРХНЕ ПАЛЬТО
Якщо ви хочете додати трохи нейл-арту, зробіть це перед нанесенням топового покриття. Вгорі Лін створила діагональні рожеві куточки на верхівках нігтів. Щоб захистити свій новий колір, Лін наполегливо рекомендує нанести прозоре верхнє покриття поверх лаку. «Це дає можливість вашим нігтям отримати таку манікюрну обробку, зберігаючи їх здоровими, а ваш шедевр довговічним», — каже вона.
8. ВИСУШИТЬ НОГОТИ
. Висушіть нігті на повітрі або, щоб прискорити процес висихання, використовуйте олію швидкого висихання.
Вуаля! Все готово. Якщо все не вийшло ідеально, Лін підбадьорює: «У кожного по-своєму, як їм комфортно робити манікюр. Немає правильного чи неправильного шляху! Тож будь-який манікюрний манікюр в домашніх умовах змушує вас відчувати себе найбільш повноцінним, це правильний шлях».