Шелак для нігтів - шкідливий чи ні?

Шелак для нігтів - шкідливий чи ні?
Існує щось непередавано приємне в насолоді красивим манікюром, який зберігається в ідеальному стані протягом кількох тижнів. Цей момент щастя стає можливим завдяки правильному вибору лаку для нігтів. Саме тут на допомогу приходить шелак. Незважаючи на те, що акриловий лак часто асоціюється з проблемами, давайте ясно розберемося, чому шелак не заслуговує всіх цих негативних думок. Усе зводиться до хімічних складів і знання того, які з них дійсно корисні для здоров'я ваших нігтів, а яких краще уникати. Не варто турбуватися про складну науку - головне, пам'ятати, що шелак далеко не такий шкідливий, як його дехто уявляє.

Насправді, до кінця цієї статті у вас виникне переконаність у виборі шелаку перед будь-яким іншим гелем, доступним на ринку. Продовжуйте читання, щоб дізнатися, чому це так.


ЩО ТАКЕ ШЕЛАК?


Як і більшість довговічних манікюрів, шелак - інакше відомий як гелевий лак для нігтів - складається з акрилової основи. "Всі інгредієнти, які використовуються для виготовлення будь-якого типу штучних нігтів - чи то клей, чи то УФ-випромінювання, чи то суміш рідини і пудри - засновані на акрилі", - каже знаменитий майстер манікюру Дебора Ліппманн. "Інгредієнти в манікюрі шелак схожі на попередньо змішані акрили, які вступають у хімічну реакцію після полімеризації ультрафіолетовою лампою".

Лорен Данн, співзасновник компанії Varnish Lane, доповнює цю інформацію, наголошуючи, що шелак технічно є унікальним поєднанням гель-лаку, який забезпечує довговічність, і звичайного лаку, що надає водночас блиску. "Ці компоненти об'єднуються і полімеризуються під впливом світла", - пояснює вона.

Важливо уточнити, що гелеві нігті і шелак фактично являють собою один і той самий тип манікюру. Основна відмінність між ними полягає в тому, що термін "Shellac nails" був введений компанією CND, популярним брендом в індустрії манікюру. Вони були першими, хто розробив гель-лак з тривалим терміном носіння в 14 днів.ПЕРЕВАГИ ШЕЛАКУ

Завдяки довготривалій стійкості шелаку, Данн стверджує, що цей манікюр не тільки надає вашим нігтям бездоганного вигляду, а й забезпечує надійний захист протягом тривалого часу. "Основна перевага шелаку полягає в тому, що він надає нігтям гарного глянцевого вигляду, який зберігається протягом 10-14 днів (за умови правильного нанесення)", - пояснює вона. "Це ідеальне рішення для зайнятих людей, мандрівників і всіх, хто хоче зберегти красу своїх нігтів на довгий час."НЕДОЛІКИ ШЕЛАКУ


Незважаючи на те, що шелак вважається одним з найбезпечніших видів гель-покриттів, у нього все ж є деякі недоліки. Як розповідає експерт у сфері манікюру Дебора Ліппманн: "Будь-який гель-лак, який застигає на нігті, може потенційно пошкодити ніготь під час його зняття." Вона підкреслює важливість того, щоб приділити достатньо часу правильному процесу видалення. Необхідно уникати зіскоблювання, підпилювання або спроб видалення гелю зубами.

Навіть якщо ви не видаляєте лак, експерт з догляду за нігтями Данн стверджує, що часте використання шелаку в манікюрі може завдати шкоди вашим нігтям. "Під час зняття лаку, особливо якщо це робиться неправильно, існує ризик видалення шарів натуральних нігтів і їхнього ослаблення", - пояснює вона.

На щастя, можна уникнути цих недоліків, дотримуючись правильної техніки зняття шелаку і дотримуючись регулярних перерв між манікюрними процедурами.ЯК ВІДНОВИТИ НІГТІ ПІСЛЯ ВИКОРИСТАННЯ ШЕЛАКУ

Для поліпшення стану ваших нігтів, важливо враховувати перерви між процедурами манікюру з використанням шелаку. Це проста, але дуже корисна практика. Як радить Данн, "Ми завжди рекомендуємо нашим клієнтам запроваджувати перерви між нанесенням шелаку, особливо якщо в них було кілька манікюрів з використанням цього покриття поспіль. Це дає нігтям можливість зміцнитися і відновитися."

Для того, щоб допомогти нігтям відновитися після зняття лаку, Ліппманн радить внести у свій щоденний догляд два важливих етапи: використання базового покриття і верхнього покриття. "Ці кроки просто необхідні, коли ви прагнете відновити здоров'я своїх нігтів," - підкреслює вона. "Я завжди рекомендую наносити кілька шарів, чи то базове покриття, чи то верхнє покриття, щоб забезпечити надійний захист нігтів, навіть якщо ви не плануєте наносити кольоровий лак."

Ба більше, як стверджують як Данн, так і Ліппман, догляд за кутикулою відіграє важливу роль у забезпеченні здорового росту нігтів. Здорова кутикула служить невід'ємною частиною цього процесу. Щоб підтримувати її в ідеальному стані, рекомендується звернути увагу на олію для кутикули від Global Fashion. Ця олія спеціально розроблена для пом'якшення і зволоження кутикули, стимулювання здорового росту нігтів і поліпшення їхньої поверхні.

Джерело: www.byrdie.com
Автор: Ребекка Норріс

Магазин Global Fashion пропонує Вам професійну продукцію для догляду та моделювання нігтів.
Дата: 09.03.2022 13:28 Переглядів: 217