Знаменита майстер манікюру створила Instagram з малюнками для домашнього нейл-арту

{ $article->title }}
Джулі Кандалек, яку часто називають Джулі К., провела останнє десятиліття, створюючи манікюрні образи для обкладинок журналів, подіумів, червоних доріжок та кампаній Essie. Вона була креативним директором Paintbox, нігтьової студії в Нью-Йорку, що спеціалізується на модному нейл-арті. Цього місяця вона випустила свій перший продукт, і ні, це не лак для нігтів. Кандалек написала, розробила та самостійно видала Nail Art Design Book – робочий зошит для професіоналів та любителів нейл-арту, в якому можна грати, планувати та вигадувати нові образи манікюру.ІДЕЯ

Ідея створення цієї книги – полотна для підбору зразків, відпрацювання дизайну та демонстрації нейл-арту – прийшла до Кандалек під час планування дизайну нігтів для дуже великої зйомки. "Кілька років тому я отримала роботу своєї мрії: створити 40 різних образів нігтів для обкладинки журналу", - говорить Кандалек. «Це була захоплююча, але приголомшлива нагода. Я не знала, з чого почати. Зрештою, я вирішила накидати ескізи на папері, а не малювати їх на штучних нігтях, як я зазвичай робила».ДОМАШНИЙ КУТОЧОК
.

Завдяки цій зміні у стратегії, вона змогла легко та ефективно спланувати всі 40 дизайнів. «Це була зміна, і я захотіла знайти спосіб зробити ще один крок уперед і поділитися цим підходом із аматорами нейл-арту у всьому світі. Ось чому я провела наступні п'ять років, доопрацьовуючи цю книгу з нейл-арт дизайну».

Протягом кількох років Кандалек доопрацьовувала книгу, використовуючи різні її версії на зйомках. Цей реальний досвід допомагав їй удосконалювати її протягом усього шляху. «У міру того, як я створювала свою книгу, я все більше бачила потребу в ній. І споживачі, і майстри нігтьового сервісу цікавилися, що це таке, і я дражнила куточком сторінки то тут, то там за лаштунками чи на зйомках».ВИКОНАННЯ

.

42-сторінкова книга з металевим золотим чорнилом повинна була лежати горизонтально, щоб запобігти появі крапель лаку. Папір був ретельно відібраний по непрозорості та точності кольору при тестуванні лаку або гелю. Книга також містить освітні елементи, такі як теорія кольору, натхнення для поєднання лаків та корисні поради. Одна порада нам дуже сподобалася: Для підготовки нігтів та нанесення блискіток використовуйте чисту лопаточку для туші. «Для підготовки занурте чисту котушку в 91% ізопропіловий спирт і протріть область кутикули, бічні стінки та під вільним краєм, щоб ніготь був чистим до скрипу, перш ніж наносити базове покриття», - пояснює Кандалек.

«А щоб додати блискіток, занурте чисту котушку в блискітки, піднесіть її до свіжофарбованих нігтів (поки вони ще вологі) і злегка постукайте котушкою, щоб рівномірно розподілити блискітки по нігтю».

На вибір пропонуються два варіанти обкладинок, і ілюстрації для кожної з них були створені за допомогою справжнього лаку для нігтів. «Обкладинки були натхненні моєю давньою любов'ю до поєднань кольорів та до того, як вони працюють разом, створюючи нові форми та текстури», - пояснює Кандалек. «Для кожної обкладинки я використала близько 10 різних лаків. Я хотіла, щоб ілюстрації говорили безпосередньо з нігтьовим майстром і чудово виглядали на столі або навіть просто на вітрині. Золота металева фольга на обкладинці була останнім кроком.


Чи потрібно натхнення, щоб відкрити свою особисту галерею нейл-арту? Кандалек розповідає про те, як створити один із своїх улюблених малюнків тут:КЕРІВНИЦТВО СНІК-ПІК: МОД У ГОРОШОК

.

1. Використовуйте лак, ручку або маркери, щоб намітити дизайн.
2. Зробіть манікюр, нанесіть базове покриття.
3. Нанесіть чорний колір на одну половину кожного нігтя, чергуючи сторони та чергуючи горизонтальні та вертикальні розлучення. Порада: Зануріть кутасту кисть для підведення в чистий ацетон (не в рідину для зняття лаку, яка може залишити олії на нігтях), щоб довести до краю чорних фігур.
4. Нанесіть верхнє покриття (це запобіжить розмазуванню).
5. Налаштуйте паличку з апельсинового дерева, заточивши кінчик до дуже тонкої точки.
6. Зануріть паличку з апельсинового дерева в білий лак і акуратно прикладіть до нігтя під кутом 90' для створення точок.
7. Дайте повністю висохнути. Потім нанесіть ще один шар верхнього покриття.

.

Джерело: www.byrdie.com
Автор: Лоні Венті

Магазин Global Fashion надає Вашій увазі професійну продукцію для догляду та моделювання нігтів.


Інші статті:

– Що таке російський манікюр? Ось що кажуть експерти
- Причини ламкості нігтів: Рішення проблеми
- Тиiпси або форми? Що краще для нарощування нігтів?
- Манікюр який приваблює чоловіків 
Дата: 08.03.2022 13:45 Переглядів: 306