Як зробити лак для нігтів своїми руками: 4 простих шага

{ $article->title }}
А ви знали, що можете зробити лак для нігтів своїми руками? Для цього достатньо мати під рукою прозорий лак для нігтів і тені. У мене особисто є десятки палеток тіней з відтінками, які я ніколи не буду використовувати для своїх повік, і завжди думала, чи є спосіб використовувати ці пігменти (я ненавиджу марнотратство). На щастя для нас, зробити лак для нігтів своїми руками насправді досить просто, тому незалежно від того, чи ви досвідчена красуня чи просто шукаєте щось нове, щоб спробувати, не дивіться далі, ніж цей покроковий підручник з лаку для нігтів своїми руками.

Ось що вам знадобиться:

- Тіні для повік
- Прозорий лак для нігтів (основне або топове покриття)
- Виштовхувач кутикули
- Паперова воронка (необов'язково)1. ВИЛИВАЙТЕ ДЕЯКІСТЬ ПРОЗОРОГО ПОЛЯ

Якщо ви працюєте з абсолютно новою пляшкою прозорого лаку для нігтів, ви захочете почати з того, що вилийте приблизно 1/6 лаку, щоб звільнити місце для додавання тіней для повік пізніше. Якщо ви використовували свій прозорий лак кілька разів і у вас залишилося місце зверху, то немає необхідності виконувати цей крок.2. РОЗМІРІТЬ ТІНІ


Після того, як ви визначите відтінок тіней, який хочете перетворити на тіні для повік, ми рекомендуємо використовувати штовхач для кутикули, щоб м’яко розтерти пудру. Стиснуті тіні досить легко розійдуться, тому не потрібно застосовувати надмірну силу (лише трохи натискати). Подрібніть тіні для повік, поки вони не утворять дрібний порошок, видаляючи будь-які великі грудочки.3. НАЛИВАЙТЕ ПОРОШЕНИЙ ПОРОШОК ТІНЬ В ВАШ ПРОЗОРИЙ ЛАК

Після того, як ваші тіні подрібнені до дрібного порошку, ви можете використовувати той самий засіб для проштовхування кутикули з першого кроку як міні-лопату, щоб зачерпнути пудру в лак для нігтів. Мені було досить легко нанести пудру в прозорий лак з мінімальним розливом, але ви також можете зробити міні-паперову воронку, використовуючи липку записку, якщо ви турбуєтеся про те, щоб зробити безлад. Незалежно від того, працюйте поверх обробної дошки або паперового рушника, тому що невелике проливання неминуче.

Кількість тіней, яку ви додаєте до лаку, повністю залежить від вас. Чим більше порошку ви додасте, тим більш непрозорою буде ваша формула «Зроби сам». Я додала повну панель тіней, як показано тут, що створило непрозорий лак. Для більш яскравого кольору додайте приблизно половину каструлі.
Використання базового або топового покриття з прозорим контейнером допоможе вам досягти ідеальної матовості лаку для нігтів. Коли ви додаєте трохи пудри, швидко струсіть пляшку, щоб побачити, чи досягли ви бажаного відтінку.4. СТУСНІТЬ ПЛШШКУ ДЛЯ ЗМІШУВАННЯ

Коли ви додасте пудру до прозорого лаку, ви помітите, що вона осідає на дні баночки. Після того, як ви додасте потрібну кількість порошку тіней, щільно закрутіть ковпачок, а потім збовтайте його. Ваша формула повинна змішатися всього за пару секунд. І вуаля! У вас офіційно є власний лак для нігтів своїми руками. Якщо колір більш прозорий, ніж ви очікували, просто додайте ще кілька порцій тіней для повік.

Незалежно від кількості пігменту, який ви додали до лаку, ця формула має бути менш липкою, ніж звичайний лак для нігтів, що означає, що її трохи складніше контролювати (вона поширюється швидше по нігтях під час фарбування, ніж традиційний лак). Зрештою, я отримав цю формулу своїми руками на шкіру навколо нігтя, але я просто використав невелику щіточку, змочену в рідині для зняття лаку, щоб очистити її. Крім того, це дійсно виглядає і відчувається як лак для нігтів, куплений в магазині. Просто не забувайте струшувати пляшку перед кожним використанням. Насолоджуйтесь!

.

Джерело: www.byrdie.com
Автор: Ерін Селлетті і Холлі Рю


Global Fashion Shop надає вам професійні засоби для догляду та моделювання нігтів.


Інші статті:

- База для нігтів. Всі ii тонкощі
- Лак і гель-лак: в чому відминнiсть
- Цікаві факти про нігті та манікюр
- Який манікюр вам підходить? 
Дата: 03.03.2022 13:24 Переглядів: 615