Щоправда або обман: TikTok стверджує, що нанесення зубної пасти на нігті допомагає їх росту

{ $article->title }}
Настання холодів, а також більш часто миття рук можуть призвести до погіршення здоров'я нігтів, тому багато хто шукає засіб для захисту та відновлення пошкоджених нігтів. Але чи могли б ви уявити, що цим чудодійним засобом може стати – зубна паста? YouTubers і TikTokers розхвалюють переваги м'ятної пасти, стверджуючи, що якщо нанести її на весь ніготь і залишити на кілька хвилин, а потім стерти, то нігті стануть чистішими і, більш того, прискориться їх зростання.

Звичайно це звучить привабливо, тому ми вирішили запитати медичних експертів, чи є правда у використанні зубної пасти для росту та здоров'я нігтів.ЗУСТРІТЬСЯ З ЕКСПЕРТОМ

- Марсела Корреа - медичний педикюрист і власниця Medi Pedi NYC.

- Маріса Гаршик, доктор медичних наук, є сертифікованим косметологом та медичним дерматологом у Нью-Йорку.

- Блер Мерфі-Роуз, доктор медичних наук, є сертифікованим косметологом та медичним дерматологом у Нью-Йорку.ЗУБНА ПАСТА ДОБРЕ ДЛЯ ВАШИХ НІГТІВ

Жоден з наших експертів не рекомендує використовувати зубну пасту на нігтях для стимуляції росту, оскільки результатів досліджень, які підтверджують це твердження, просто немає. Тим не менш, анекдотично, це може допомогти покращити загальний зовнішній вигляд. «Вважається, що відбілююча зубна паста може допомогти відбілити нігті та усунути поверхневі плями», — каже Гаршик. Вона спеціально вказує на формули з харчовою содою як потенційний засіб для видалення плям на нігтях. «Харчова сода має природні відбілюючі властивості», — каже вона. «Коли зубна паста, що містить харчову соду, наноситься на нігті, це може допомогти відбілити їх так само, як відбілити зуби».

Корреа каже, що люди також використовують зубну пасту, «щоб видалити стійкі залишки лаку для нігтів, які можуть залишитися після використання ацетону, особливо навколо кутикули». Вона додає, що перекис водню, що міститься в відбілюючій зубній пасті, «має визнаний ефект відбілювання».ЯК ВИКОРИСТОВУВАТИ ЗУБНУ ПАСТУ ДЛЯ БЛИСКУВАННЯ НІГТІВ

Коли справа доходить до використання зубної пасти на нігтях як освітлюючого засобу, ви хочете використовувати її правильно. «Деякі люди наносять його і залишають на 10-15 хвилин», — каже Гаршик. «Потім промийте його під теплою водою за допомогою зубної щітки або щітки для нігтів, щоб допомогти видалити плями».ЗАПОБІЖНІ ЗАХОДИ

Важливо читати етикетки, щоб переконатися, що інгредієнти зубної пасти не викликають запалення або подразнення шкіри. «Люди, які мають чутливість шкіри або мають алергію, повинні уважно прочитати інгредієнти, перш ніж спробувати зробити зубну пасту для нігтів своїми руками», — каже Корреа.


Повідомлялося, що місцеве використання вітаміну Е є більш дружньою альтернативою для лікування особливого стану, відомого як «синдром жовтого нігтя».


Гаршик каже, що вітамін Е, порівняно із зубною пастою, має набагато більше переваг для загального здоров’я нігтів, що робить його кращим варіантом.ДЕРМАТОЛОГ – ЗАТВЕРДЖЕНІ ПОРАДИ ДІЄТИ ДЛЯ РОСТУ НІГТІВ

Коли справа доходить до оптимального здоров’я нігтів, зубна паста не є панацеєю. Насправді, є кілька бажаних порад, рекомендованих лікарем, щоб нігті виглядали свіжими та чистими. Дієта є вирішальним фактором, і наші експерти рекомендують переконатися, що ви їсте продукти, багаті поживними речовинами, багаті антиоксидантами, залізом і біотином. «Багато вітамінів і мінералів важливі для здоров’я нігтів. Щоб покращити здоров’я нігтів зсередини, важливо дотримуватися збалансованої дієти», – говорить Мерфі-Роуз. «З-поміж іншого, нігті потребують хороших джерел білка, кальцію та вітаміну D, заліза, вітамінів B-комплексу та антиоксидантів». Дієта, багата залізом, включає каші, збагачені залізом, шпинат, різне нежирне червоне м’ясо, курку та рибу, тофу та боби.

.

Мерфі-Роуз пропонує додати до свого раціону додаткові джерела пісного білка та листової зелені, щоб покращити здоров’я нігтів, «а також багаті антиоксидантами продукти, такі як чорниця, брокколі та болгарський перець». Ви також можете доповнити свій раціон вітамінами, каже Мерфі-Роуз, яка підтримує кальцій і вітамін D для здорових, блискучих нігтів.

Ще одна примітка про біотин: стверджується, що він є одним із вітамінів групи В, який запобігає ламкості нігтів. Гаршик зазначає, що біотин, як було показано в невеликих дослідженнях2, «покращує товщину, твердість і твердість нігтів». Загалом, вона рекомендує щонайменше 2,5 мг щодня, але наголошує на важливості знати, що може знадобитися час, щоб побачити покращення. Природно, біотин можна знайти в рибі, яйцях, м’ясі та молочних продуктах, пояснює вона.

.


Зверніть увагу, що наші експерти рекомендують звернутися за порадою до сертифікованого дерматолога, щоб визначити, скільки додаткових добавок необхідно для досягнення оптимальних результатів.

Джерело: www.byrdie.com
Автор: Джилл Дідонато

Магазин Global Fashion пропонує Вам професійну продукцію для догляду та моделювання нігтів.


Інші статті:

- Як зміцнити нігті? Прості та ефективниі поради
- Що таке російський манікюр? Ось що кажуть експерти
- Способи вирівнювання нігтьової пластини
- 5 - руйнують звичок які погіршують життя нігтів. Як їх подолати? 
Дата: 02.03.2022 12:04 Переглядів: 139