Зубна паста сприяє росту нігтів: правда чи обман

Зубна паста сприяє росту нігтів: правда чи обман
З настанням холодної пори та збільшенням частоти миття рук, турбота про здоров'я нігтів стає більш актуальною для багатьох. Цікаво, що одним із несподіваних способів захисту та відновлення пошкоджених нігтів може виявитися звичайна зубна паста. Цей незвичайний метод, що став популярним завдяки YouTubers і TikTokers, стверджує, що нанесення м'ятної зубної пасти на нігті та її залишення на кілька хвилин може приносити помітні результати.

Звичайно, це звучить привабливо, тому ми вирішили звернутися до медичних експертів, щоб дізнатися, чи справді зубна паста може сприяти зростанню і зміцненню нігтів.

.


ЗНАЙОМСТВО З ЕКСПЕРТОМ

- Марсела Корреа - медичний педикюрист і власниця Medi Pedi NYC.

- Маріса Гаршик, докторка медицини - сертифікована лікарка-косметологиня і медична дерматологиня в Нью-Йорку.

- Блер Мерфі-Роуз, докторка медицини, сертифікована лікарка-косметологиня і медична дерматологиня в Нью-Йорку.ЧИ ШКІДЛИВА ЗУБНА ПАСТА ДЛЯ НІГТІВ?

Жоден з наших експертів не рекомендує використовувати зубну пасту на нігтях для стимулювання їхнього росту, оскільки наукових досліджень, що підтверджують такі твердження, поки що не існує. Проте, згідно з деякими анекдотичними даними, така практика може, можливо, поліпшити загальний зовнішній вигляд нігтів.

Один із підходів, про який ідеться, - використання відбілювальної зубної пасти. Ця паста може допомогти відбілити нігті й усунути поверхневі плями, на думку деяких людей. Цей підхід особливо актуальний у разі зубних паст, що містять харчову соду, оскільки вона відома своїми природними відбілювальними властивостями. Деякі люди стверджують, що використання зубної пасти з харчовою содою на нігтях може допомогти досягти того ж ефекту відбілювання, який вона надає на зубах.

Однак варто пам'ятати, що ці твердження засновані на особистому досвіді та анекдотичних даних, і вони не підкріплені науковими дослідженнями. Перед тим як застосовувати подібні методи, завжди рекомендується проконсультуватися з лікарем або фахівцем з догляду за нігтями, щоб переконатися в їхній безпеці та ефективності.

Корреа зазначає, що люди часто вдаються до використання зубної пасти не тільки для своїх зубів, а й як засіб для боротьби із затятими залишками лаку для нігтів, що можуть залишитися після застосування ацетону, особливо в ділянці кутикули. Вона доповнює, що перекис водню, що міститься у відбілювальній зубній пасті, визнаний своєю здатністю освітлювати поверхні, що робить її додатково привабливою для такого застосування.ЯК ВИКОРИСТОВУВАТИ ЗУБНУ ПАСТУ ДЛЯ БЛИСКУ НІГТІВ

Коли йдеться про використання зубної пасти на нігтях як освітлювального засобу, звісно хочеться використовувати її правильно. "Деякі люди наносять її і залишають на 10-15 хвилин", - каже Гаршик. "Потім змивають її під теплою водою за допомогою зубної щітки або щітки для нігтів, щоб позбутися плям".


ЗАПОБІЖНІ ЗАХОДИ

Важливо уважно вивчати склад зубної пасти, щоб переконатися, що вона не викличе запалення або подразнення шкіри. "Людям із підвищеною чутливістю шкіри або алергічними реакціями слід особливо ретельно вивчати список інгредієнтів перед тим, як застосовувати зубну пасту на нігтях", - радить Корреа.

Як альтернатива, місцеве застосування вітаміну Е було зареєстровано для лікування певного стану, відомого як "синдром жовтих нігтів". Гаршик вважає, що вітамін Е, порівняно із зубною пастою, має значні переваги для загального здоров'я нігтів, що робить його кращим вибором.СХВАЛЕНІ ДЕРМАТОЛОГАМИ ДІЄТИЧНІ ПОРАДИ ДЛЯ РОСТУ НІГТІВ

Коли йдеться про досягнення оптимального здоров'я нігтів, важливо розуміти, що зубна паста не є універсальним рішенням. Натомість, існує кілька порад, рекомендованих лікарями, які допоможуть вам зберегти нігті красивими та здоровими. Одним із ключових чинників є ваша дієта, тому наші експерти рекомендують звернути увагу на вживання продуктів, багатих поживними речовинами, антиоксидантами, залізом і біотином. Як зазначає доктор Мерфі-Роуз, "Багато вітамінів і мінералів відіграють важливу роль у підтримці здоров'я нігтів. Для поліпшення стану ваших нігтів зсередини вкрай важливо стежити за збалансованим харчуванням". Наші нігті також потребують хороших джерел білка, кальцію, вітаміну D, заліза, вітамінів комплексу B і антиоксидантів. Для забезпечення достатньої кількості заліза в організмі рекомендується додавати в раціон крупи, збагачені залізом, шпинат, різноманітні види нежирного м'яса, куряче м'ясо, рибу, тофу і боби.

Пам'ятайте, що правильне харчування - це лише один з аспектів догляду за нігтями, і також важливо стежити за їхньою гігієнічністю і приділяти увагу загальному здоров'ю організму.

Мерфі-Роуз настійно рекомендує внести корективи у свій раціон, щоб поліпшити стан ваших нігтів. Для цього варто збагатити свій раціон додатковими джерелами пісного білка і листової зелені. Вони відіграють важливу роль у зміцненні нігтів, роблячи їх більш здоровими і красивими.

Крім того, варто включити до свого раціону продукти, багаті на антиоксиданти, як-от чорниця, броколі та болгарський перець. Антиоксиданти допоможуть захистити ваші нігті від впливу вільних радикалів і зберегти їхню молодість і красу.

Не забувайте також про вітаміни. Мерфі-Роуз воліє приділяти увагу вітамінам D і кальцію, оскільки вони відіграють важливу роль у підтримці здоров'я і блиску ваших нігтів. Включення цих вітамінів у ваш раціон допоможе забезпечити нігтям необхідні поживні речовини для їхнього оптимального стану.

Ще одна цікава інформація про біотин: цей вітамін із групи В може мати позитивний вплив на здоров'я ваших нігтів, запобігаючи їх ламкості. Дослідження вказують на те, що біотин може сприяти поліпшенню товщини, пружності та міцності нігтів. Рекомендується вживати щонайменше 2,5 мг біотину щодня, але варто пам'ятати, що видимі результати можуть потребувати часу. Крім того, цей вітамін можна отримувати з різних продуктів, таких як риба, яйця, м'ясо і молочні продукти.

Зверніть увагу, що наші експерти рекомендують консультацію з професійним дерматологом, який має відповідну сертифікацію. Це дасть змогу точно визначити необхідну кількість додаткових добавок для досягнення найкращих результатів.

Джерело: www.byrdie.com
Автор: Джилл Дідонато

Магазин Global Fashion пропонує Вам професійну продукцію для догляду та моделювання нігтів.
Дата: 02.03.2022 12:04 Переглядів: 218