Олія з вітаміном Е для блискучих та здорових нігтів

{ $article->title }}
Незалежно від того, чи створюєте ви колекцію солодощів для нігтів, щоб зробити собі манікюр своїми руками вдома, чи відправляєтеся в салон для професійної обробки нігтів, є велика ймовірність, що олія вітаміну Е потрапила на ваш радар. Зрештою, зволожуючий, зміцнюючий і захисний інгредієнт міститься в багатьох оліях для нігтів і кремах для рук і може привести до світу корисних для зовнішнього вигляду і відчуття ваших нігтів. Щоб допомогти вам дізнатися про всі переваги додавання олії вітаміну Е до вашої рутини, ми поспілкувалися з парою дерматологів, щоб з’ясувати, чому і як використовувати олію вітаміну Е для нігтів.ОЛІЯ ВІТАМІНУ Е ДЛЯ НІГТІВ

ТИП ІНГРЕДІЄНТА: антиоксидант + зволожувач

ОСНОВНІ ПЕРЕВАГИ: зміцнює, зволожує та відновлює нігті

ХТО МАЄ ВИКОРИСТОВУВАТИ ЇМ: Загалом, будь-яка людина з ламкими, ребристими та/або жовтими нігтями знайде використання вітаміну Е корисним.1 Крім того, ті, у кого суха кутикула, помітять значне покращення шкіри навколо нігтів при використанні продуктів, виготовлених з вітаміном. Е.

ЯК ЧАСТО МОЖНА ВИКОРИСТАТИ: Вітамін Е можна наносити на нігті двічі на день — вранці та ввечері. Його слід злегка наносити як масло на кутикулу і нігті або на всі руки і нігті у вигляді крему для рук.

ДОБРО ПРАЦЮЄ З: Оливковою, кокосовою і жожоба олією

НЕ ВИКОРИСТОВУЙ З: статинами, антикоагулянтами, ніацином або деякими хіміотерапевтичними препаратами.ЩО ТАКЕ ОЛІЯ ВІТАМІНУ Е?


Звичайно, це вітамін, але як він живить ваші нігті? За словами сертифікованого дерматолога доктора Маріси Гаршик, вітамін Е діє як антиоксидант, захищаючи нігті від пошкодження вільними радикалами, одночасно глибоко зволожуючи та загоюючи як пластини, так і навколишню шкіру (він же кутикула).

Точніше — і більш науково — сертифікований косметолог-дерматолог доктор Мішель Грін каже, що вітамін Е є жиророзчинним вітаміном, який буває в багатьох формах, а це означає, що ви, можливо, вже використовуєте його, навіть не підозрюючи про це.

«Його найпоширеніша форма відома як альфа-токоферил», — пояснює вона. «Існує вісім різних типів вітаміну Е — найпопулярніші форми вітаміну Е в догляді за шкірою — це токоферол і токоферилацетат». Хоча існують різні варіації токоферолу, вона каже, що гамма і дельта є найефективнішими, оскільки саме вони найкраще діють як антиоксиданти.

Крім супернаукових відмінностей, Грін пояснює, що, крім зволоження та захисту нігтів, вітамін Е допомагає боротися з проникаючими бактеріями та вірусами. Крім того, він допомагає розширити кровоносні судини, щоб допомогти організму (і нігтям) працювати найкраще. Що стосується ваших нігтів, це означає, що вітамін Е допомагає зробити їх сильними і здоровими, а не ламкими, сухими і нерівними.

.
КОРИСТЬ ОЛІЇ ВІТАМІНУ Е ДЛЯ НІГТІВ

- Це допомагає підтримувати здорові нігті. «Олія вітаміну Е забезпечує всі необхідні переваги, необхідні для росту здорових і довгих нігтів», — пояснює Грін, відзначаючи, що його можна наносити на нігті та кутикулу для зміцнення та додаткового зволоження. «Зволожуючі переваги олії вітаміну Е можуть також підтримувати здоров’я нігтів, запобігаючи тріщинам кутикули та сухості шкіри навколо нігтьового ложа».

- Це може скасувати пошкодження нігтів. Не секрет, що деякі лаки та рідини для зняття лаку можуть бути особливо шкідливими для нігтів. На щастя, олія вітаміну Е працює для відновлення та захисту від пошкоджень. «Використання олії вітаміну Е на нігтьовому ложі та кутикулі може звернути увагу на пошкодження, спричинені рідиною для зняття лаку та лаком для нігтів», — каже Грін.

- Це може усунути пожовтіння нігтів. Якщо ви постійно перемикаєтеся між кольорами лаку, ви можете помітити, що ваші нігті змінюються на жовтий відтінок. Хоча відтримання лаку на кілька днів може допомогти відтінку вицвітати, Грін каже, що застосування олії вітаміну Е також може допомогти. «Однак надмірно жовті нігті можуть бути симптомом грибкової інфекції, яку вітамін Е не позбавляє», — додає вона. «Якщо ваші нігті в такому стані, спочатку зверніться до лікаря, перш ніж приймати рішення про те, як їх лікувати».

- Це зволожує ваші нігті. Ми говорили про це раніше, і ми скажемо це ще раз: олія вітаміну Е надзвичайно зволожує. «Так само, як і ваша шкіра, вашим нігтям потрібна волога, щоб залишатися гарними та сильними», — каже Грін. «Вітамін Е — розчинна поживна речовина, яка зволожує нігтьове ложе та шкіру навколо нігтів для омолодження та відновлення сухої кутикули».

- Він посилює поживні речовини для нігтів. Оскільки олія вітаміну Е є формою вітаміну, вона природно живить нігті. Але як? «Нігті створюються мертвими клітинами кератину», — пояснює Грін, відзначаючи, що ці клітини підтримуються за рахунок накопичення кровотоку, наповненого вітамінами. «Щоб створити здорові міцні нігті, мертві клітини кератину повинні отримувати регулярну кількість крові, яка містить життєво важливі поживні речовини. Вітамін Е допомагає забезпечити вашу кров необхідною кількістю поживних речовин, здатним забезпечити стабільне зростання всіх компонентів нігтя».

- Це захищає ваші нігті. Пам’ятайте: оскільки вітамін Е діє як антиоксидант, він захищає ваші нігті від пошкодження вільними радикалами. «Використання олії вітаміну Е для нігтів може допомогти створити захисний бар’єр для нігтів», — пояснює Гаршик.

.
ПОТЕНЦІЙНІ ПОБОЧНІ ДІЇ ВІТАМІНУ Е ОЛІЯ НІГТІВ

Масло вітаміну Е інтенсивно зволожує, роблячи його набагато більш корисним, ніж шкідливим.

Основною проблемою, пов’язаною з олією вітаміну Е, є його взаємодія з розріджувачами крові, статинами та деякими хіміотерапевтичними препаратами, оскільки це може призвести до підвищеного ризику кровотечі. Якщо ви робите будь-яке з цих процедур, краще проконсультуватися з лікарем, перш ніж додавати олію вітаміну Е до процедури для нігтів.НА ВИЗНЯ

Усім, хто прагне зволожити та зміцнити свої нігті та кутикулу, слід розглянути можливість додавання олії вітаміну Е до своєї рутини.

«Коли люди частіше миють руки, вони помічають, що нігті та шкіра навколо нігтів стають слабкішими та сухішими, тому зараз ще важливіше зосередитися на здоров’ї нігтів», – каже Гаршик.

Щоб отримати максимальну віддачу від застосування олії вітаміну Е, Грін каже, щоб дати йому ввібратися в нігті та руки протягом кількох хвилин, або надіти пару бавовняних рукавичок, щоб зафіксувати його під час дня. «Сприятливий час для догляду за нігтями перед сном, оскільки процедури встигнуть поглинатися протягом ночі», — додає вона.

Джерело: www.byrdie.com
Автор: Ребекка Норріс

Магазин Global Fashion пропонує Вам професійну продукцію для догляду та моделювання нігтів.


Інші статті:

- Масло для кутикули: ефективність і як ii використовувати
- СПА манікюр. Турбота про красу рук і нігтів
- Як зміцнити нігті? Прості та дієві поради 
Дата: 01.03.2022 10:32 Переглядів: 380