Як зняти гель-лак з акрилових нігтів

{ $article->title }}
Хоча завжди краще оновлювати гелевий манікюр у манікюрному салоні, іноді вам не залишається нічого іншого, як взяти справу у свої руки. Якщо ви нанесли гель поверх акрилового покриття, зміна відтінку може виявитися дуже складним завданням. На щастя, існують методи видалення гелю, які не зруйнують ваші нігті - вам просто потрібно мати вдома необхідне приладдя.

Перш ніж перейти до вибору інструментів, ми дамо одну важливу пораду: Не піддавайтеся бажанню відшарувати або відкусити гель-лак, який будемо чесними - іноді здається найпростішим вирішенням ваших проблем з манікюром. Це ніколи не буде гарною ідеєю. Якщо у вас акрилове покриття, відкушування та колупання може пошкодити його поверхню, що призведе до нерівного полотна для майбутнього лаку. (Ще гірше, якщо наступним шаром є ваші натуральні нігті, тому що колупання забирає із собою шар нігтя, викликаючи сухість, ламкість, слабкість і навіть тріщини).

Хороша новина! Ми поговорили з професіоналами, щоб дізнатися про кілька перевірених методів видалення гель-лаку з акрилових нігтів у домашніх умовах - без необхідності відвідування салону. Читайте далі, щоб дізнатися їх найкращі поради.



1. МЕТОД ОПИЛУВАННЯ

«Найкращий метод для зняття гелю – це, без сумніву, метод обпилювання», - каже Кристал Таїт, ліцензований манікюрний технік з більш ніж 10-річним досвідом роботи та власниця бруклінського салону Noir Nails. У манікюрних салонах цей метод може називатися свердлінням – сам інструмент, насправді, схожий на електродриль.

.


«Опилювання - це справді найефективніший і найбезпечніший спосіб зняття гель-лаку з акрилових нігтів», - говорить Таїт. Але він може підійти не всім. Салонні дрилі можуть змусити людей підстрибнути, і завжди є ймовірність, що ви знімете більше акрилу, ніж хотіли. Також може виникнути відчуття гарячого печіння, але насправді це тертя гелю, який знімається».

У будь-якому випадку, це безумовно найкращий варіант, якщо ви хочете зняти гель з акрилу. А якщо ви збираєтеся спробувати зробити це вдома, у нас є кілька порад. У вас має бути апарат для манікюру, з яким вам буде зручно користуватись у домашніх умовах. «Не намагайтеся робити це вдома, якщо у вас немає апарату для манікюру», - каже Таїт.  «В іншому випадку ви ризикуєте порізатися».

Якщо вам зручно маневрувати домашнім дрилем, ви можете почати зі зняття гель-лаку швидкими рухами в одному напрямку, поки гель-лак не почне відходити. Продовжуйте переміщати пилочку по нігтю, концентруючись на різних ділянках, доки гель-лак не буде знятий. Зробіть це для кожного пальця. Це займе деякий час, але ви завжди можете увімкнути музику.

Шукайте якісний апарат для манікюру та педикюру? Тоді вам сюди --->



2. МЕТОД «ФОЛЬГА-ПАЛЕЦЬ»

Ви, мабуть, знайомі з технікою «фольга-палець» за відвідуванням салонів, але пам'ятайте: При роботі з акрилом до процесу видалення гель-лаку потрібно підходити по-іншому. «Ацетон може розплавити структуру акрилу, тому я ніколи не рекомендую його для зняття гель-лаку з акрилу», - говорить Таїт.


Спочатку придбайте хорошу пилочку для нігтів з текстурою, що викликає тертя, і обробіть нею поверхню нігтів, доки залишиться блискучого покриття. Потім змочіть ватяні диски в рідині для зняття лаку без ацетону, поки вони не просочаться. Помістіть змочений ватний диск на ніготь, потім оберніть квадратом фольги, щоб утримати на місці. Повторіть процедуру для всіх пальців, залиште на 10-20 хвилин, і ви зможете стерти гель-лак ватними дисками після того, як вони просочаться. Якщо це не допомагає, спробуйте їх зіскребти металевою пилочкою або апельсиновою паличкою. (Це також підходящий час, щоб обрізати або відсунути кутикули, і додати трохи олії для кутикули).

Хоча це ефективний метод, вирізати та наклеювати окремі квадратики алюмінієвої фольги на свої пальці може бути складно та стомлюючим, тому існують готові набори. У будь-якому випадку, якщо у вас є бажання чи зайві руки вдома, у вас все вийде. Тільки не забувайте акуратно поводитися з акриловими фарбами після замочування.

.




3. МЕТОД «ГАРЯЧОЇ ВОДИ»

Для цього методу знову знадобиться рідина для зняття лаку з нігтів без ацетону і пароварка для приготування їжі, якщо вона у вас є. Якщо у вас немає пороварки, то тоді будуть необхідні дві миски, одна трохи більше за іншу.

Спочатку закип'ятіть гарячу воду і налийте у велику миску, а в меншу налийте засіб для зняття лаку без ацетону. Потім замочіть пальці в меншій мисці приблизно на десять хвилин (але будьте обережні, не суньте пальці в занадто гарячу рідину).

Після цього ви зможете легко зіскребти гель-лак металевою пилкою або апельсиновою паличкою, не пошкодивши акрил під ним. (Знову ж таки: Зараз саме час відсунути або обрізати кутикули і додати трохи олії, щоб заспокоїти область навколо акрилу).

.


Пам'ятайте, незалежно від того, яку техніку ви використовуєте, найголовніше – зберегти здоров'я нігтів під акрилом цілий рік. «Для підтримки здоров'я нігтів корисно періодично робити перерву в роботі з акрилом і просто робити звичайний манікюр зі звичайним лаком», - каже Таїт. Крім того, обрізайте кутикулу, приймайте вітаміни і не відрощуйте нігті дуже довгими. Чим довше нігті, тим більше ризик їх подряпати чи пошкодити, а це не є добре».

Джерело: www.byrdie.com
Автор: Софі Росс

Магазин Global Fashion пропонує Вам професійну продукцію для догляду та моделювання нігтів.


Інші статті:

– Апаратний манікюр – супер технологія!
- Гель-лак: висновок на чисту воду всі міфи про нього
- Апаратний манікюр: міфи і правда
- Нарощування нігтів акрилом. Всі тонкощі
- Фрезер для манікюру. Помічник в манiкюрному мистецтвi 
Дата: 17.02.2022 18:32 Переглядів: 175