Нарощування нігтів гелем: усе, що потрібно знати

Нарощування нігтів гелем: усе, що потрібно знати
У наш час гелеве нарощування нігтів стало одним із найбільш затребуваних і бажаних методів, що дають змогу досягти довших і міцніших нігтів. Незважаючи на нескінченну різноманітність форм і довжин, які можна створити у світі нігтьового мистецтва, іноді нашою головною метою є просто додавання красивих і міцних наконечників до наших нігтів. Або ж, можливо, нам хочеться надати більше простору для унікального нейл-арту та вибору лаків. Саме в такі моменти гелеве нарощування нігтів приходить нам на виручку.

Ця техніка нарощування нігтів може стати відповіддю на наші бажання про красу, проте важливо усвідомити, що у неї є як свої плюси, так і мінуси. Аналогічно акриловим нігтям, які були одними з перших методів подовження натуральних нігтів, вони здатні зберігатися в ідеальному стані до чотирьох тижнів. Однак обидва ці методи мають репутацію потенційно шкідливих для нігтів і здоров'я.
Тому перш ніж занурюватися у світ нарощування нігтів, важливо повністю розуміти, що являють собою ці методи, і зважити їхні плюси та мінуси.

Давайте поговоримо докладніше про гелеве нарощування нігтів і розберемося у всіх нюансах цієї процедури. Ми обговоримо, як його застосовувати і з'ясуємо в чому відмінність від акрилових нігтів, ґрунтуючись на думці експертів.ЗНАЙОМСТВО З ЕКСПЕРТОМ

Еллегра Девіс - професійна майстриня манікюру з Чикаго, широко відома своїм професійним псевдонімом "Lady Legs". Її основна експертиза - це створення виняткових і вишуканих дизайнів на нігтях з використанням гелевих матеріалів і ретельного ручного розпису.

Тренна Сені - видатна манікюрна майстриня з Нью-Йорка, широко визнана в індустрії завдяки своєму професіоналізму та майстерності в галузі манікюру. Вона набула популярності як визнаний експерт у створенні манікюру для редакційних фотосесій та визначних подій.

Крім того, Тренна Сені є гордою засновницею бренду "Very Shameless Nails", який став невід'ємною частиною світу розкішних нігтів. Її роботи вирізняються унікальним стилем і бездоганною якістю, що робить її однією з провідних майстринь у цій царині та незамінним джерелом натхнення для майстрів манікюру й любителів краси в усьому світі.ЩО ТАКЕ ГЕЛЕВЕ НАРОЩУВАННЯ НІГТІВ?

Нарощування нігтів гелем - це процес, під час якого твердий гель наноситься на натуральний ніготь і затвердіває ультрафіолетовим світлом. Майстер манікюру використовує форму для нігтів, яка в основному являє собою наклейку, що проходить під вільним краєм (кінчиком) нігтя, для збільшення довжини нігтя.
Найкращі майстри манікюру, такі як Девіс і Сені, також покладаються на новіший метод. "Це вже сформований м'який гелевий наконечник, який закріплюється на натуральному нігті за допомогою гелю, - пояснює Девіс. Вони бувають різних розмірів і форм, наприклад, стилетт, круглі, труна, квадратні.
Єдиною умовою є те, що ваші нігті не повинні бути обкусані до крові. "Для гелевого нарощування нігті повинні мати невелику довжину", - каже Девіс. "Якщо нігті занадто короткі, нарощуванню ні до чого буде прилипати".


ПЕРЕВАГИ

- Довгі та міцні нігті.
- Легший і швидший процес зняття.
- Безпечніші та здоровіші, ніж акрилові нігті.


НЕДОЛІКИ

- З часом нігті можуть ослабнути.
- Може не підійти для занадто коротких нігтів.ЯК НАНОСИТЬСЯ ГЕЛЕВЕ НАРОЩУВАННЯ НІГТІВ?


Під час підготовки до гелевого нарощування нігтів нігтьовий майстер повинен дотримуватися кількох етапів, щоб досягти ідеального результату. Спочатку натуральні нігті клієнта вимагають особливої уваги. Їх необхідно обробити за допомогою спеціальної пилочки, ретельно очистити і потім прошліфувати до гладкої поверхні.

Потім фахівець приступає до створення основи для майбутнього нарощування. Це включає в себе послідовне нанесення гелю, праймера і топа. Ці продукти допоможуть посилити і надати форму нігтям.

Після цього, фахівець використовує спеціальну форму, яка наноситься на кінчики нігтів, щоб створити додаткову довжину. Завершальним етапом є висихання гелевого покриття під ультрафіолетовою або світлодіодною лампою. Цей процес гарантує міцність і довговічність підсумкового результату.


ГЕЛЕВЕ НАРОЩУВАННЯ НІГТІВ І АКРИЛОВІ НІГТІ: У ЧОМУ РІЗНИЦЯ?

Для створення штучних нігтів існує два популярних методи: акрил і гель. Незважаючи на схожий зовнішній вигляд, вони мають відмінності в структурі, процесі полімеризації, видаленні та щільності. Процес роботи з гелем зазвичай швидший і комфортніший. Його використання не супроводжується неприємним запахом, і вам не знадобиться багатогодинного заняття пилкою або боротьби з пилом, як під час роботи з акрилом. У разі акрилових нігтів, вам доведеться змішувати мономер (рідину) з порошком (полімером), щоб створити штучний ніготь.

Девіс застерігає про те, що в деяких салонах манікюру можуть пропонувати послугу гелевого нарощування, тоді як насправді використовується акрил. "Гель представлений у контейнері та має густу консистенцію, схожу на мед, тоді як акрил - це порошок. Важливо розрізняти їх", - підкреслює вона.

Акрилові нігті, як правило, мають більшу жорсткість порівняно з нігтями з гелем, що також має на увазі їхню меншу податливість. Вони також можуть чинити більш негативний вплив на природні нігті, особливо під час процедури їхнього видалення, яка вимагає застосування ацетону і механічного шліфування. Часте застосування шліфування також може призвести до витончення натуральних нігтів з часом.ЯК ДОВГО ТРИМАЄТЬСЯ ГЕЛЕВЕ НАРОЩУВАННЯ НІГТІВ?

Акрил, як правило, має більшу твердість порівняно з гелем, що також тягне за собою меншу гнучкість. Як стверджує Девіс, термін служби гелевого манікюру залежить від того, як активно ви використовуєте свої руки: у деяких клієнтів він зберігається до двох тижнів, у той час як у інших - чотири-п'ять тижнів. "Я рекомендую проводити процедуру манікюру кожні 12-16 днів. Цей інтервал дасть вам змогу зберегти природний вигляд нігтів", - підказує вона.ЯК ЗНЯТИ ГЕЛЕВЕ НАРОЩУВАННЯ НІГТІВ?


Девіс стверджує, що нанесення гелю на нігті може нашкодити вашим нігтям тільки в разі неправильного видалення. "Процес нарощування гелем досить м'який, оскільки використовується спеціальний гель, який повністю розмочується, подібно до того, як це відбувається під час звичайної процедури гелевого манікюру", - пояснює вона. Важливо зазначити, що під час цього процесу не потрібне інтенсивне шліфування.

Однак, як і в разі звичайного гелевого манікюру, Девіс рекомендує звертатися до професіонала для видалення гелевих нігтів. Ідеально, якщо це буде той самий фахівець, який їх наносив, оскільки він точно знає, який тип гелю було використано. Це допоможе знизити ризик пошкодження натуральних нігтів.

Для видалення гелевого нарощування нігтів досвідчена майстриня спочатку акуратно видаляє близько 85% нарощеного матеріалу за допомогою спеціального інструменту. Потім вона просочує гель, що залишився, ацетоном, акуратно обертає ніготь алюмінієвою фольгою і чекає приблизно 15 хвилин. "Після цього я обережно видаляю залишки продукту і проводжу полірування натурального нігтя. Усе це займає не більше 30-40 хвилин", - пояснює Сеня, спираючись на свій досвід.ЧИ БЕЗПЕЧНЕ ГЕЛЕВЕ НАРОЩУВАННЯ НІГТІВ?

Правильно виконане гелеве нарощування нігтів є безпечною процедурою. Гелі вважаються більш здоровою альтернативою акриловим нігтям, особливо тому, що вони не містять пудри й агресивних хімічних компонентів, таких як метилметакрилат і толуол, - стверджує Сені. Важливо тільки упевнитися, що ви звернулися до професіонала, якому ви довіряєте і який має позитивні відгуки від клієнтів.

Як і будь-який інший вид манікюру, переваги гелевих нігтів індивідуальні. Хоча вони, безсумнівно, створюють більше можливостей для популярного нейл-арту, Девіс нагадує, що нігті будь-якої довжини можуть бути в тренді, головне щоб вони були акуратними.


Джерело: www.byrdie.com
Автор: Ребекка Норріс

Магазин Global Fashion надає Вашій увазі професійну продукцію для догляду та моделювання нігтів.
Дата: 10.02.2022 15:36 Переглядів: 641