Нарощування нігтів гелем: все, що потрібно знати

{ $article->title }}
У наші дні гелеве нарощування - один з найпопулярніших та найулюбленіших способів отримати довші та міцні нігті. Хоча будь-яка довжина і форма дає нам тонни можливостей у нігтьовому відділі, іноді метою є просто додати довгі, міцні кінчики до кінця кожного нігтя або навіть забезпечити більше місця для нейл-арту та лаку в цілому. Ось тоді вони й приходять на допомогу.

Ця техніка нарощування нігтів може стати відповіддю на наші молитви про красу, але, звичайно, у неї є свої плюси і мінуси. Як і акрилові нігті (один із перших схвалених салонами способів подовження натуральних нігтів), вони можуть триматися до чотирьох тижнів, але обидва мають репутацію шкідливих. Ось чому важливо зрозуміти, що вони являють собою, перш ніж занурюватися у світ нарощування нігтів.

Читайте далі, щоб дізнатися про все, що потрібно знати про гелеве нарощування нігтів, включаючи способи його застосування та відмінності від акрилових нігтів, прямо від експертів.ЗНАЙОМСТВО З ЕКСПЕРТОМ

Еллегра Девіс – манікюрниця з Чикаго, також відома під своїм діловим ім'ям Lady Legs. Вона спеціалізується на гелевих нігтях та ручному розписі нігтів.
Тренна Сені – манікюрний технік з Нью-Йорка, відома своєю роботою в індустрії як редакційний майстер манікюру. Вона також є засновником Very Shameless Nails, розкішного бренду преса для нігтів.ЩО ТАКЕ ГЕЛЕВЕ НАРОЩУВАННЯ НIГТIВ?

Нарощування нігтів гелем - це процес, при якому твердий гель наноситься на натуральний ніготь і затверджується ультрафіолетовим світлом. Майстер манікюру використовує форму для нігтів, яка в основному є наклейкою, що проходить під вільним краєм (кінчиком) нігтя, для збільшення довжини нігтя.
Найкращі майстри манікюру, такі як Девіс і Сені, також покладаються на новий метод. «Це вже сформований м'який гелевий наконечник, який закріплюється на натуральному нігті за допомогою гелю, – пояснює Девіс. Вони бувають різних розмірів та форм, наприклад, стилетто, круглі, труна, квадратні. Оскільки вони не вимагають заповнення, це навіть швидше, ніж нарощування гелем». «Я безперечно рекомендую марки Kiara Sky Gelly Tips і Apres Gel X», - говорить Сеней.
Єдиною умовою є те, що ваші нігті не повинні бути обкусані до крові. «Для гелевого нарощування нігті повинні мати невелику довжину, не тонну, а зовсім трохи», - говорить Девіс. «Якщо нігті занадто короткі, нарощування ні до чого прилипатиме».

.
ПЕРЕВАГИ

- Довгі та міцні нігті.
- Легкі насадки для нігтів.
- Більш легкий та швидкий процес зняття.
- Безпечніше і здоровіше, ніж акрилові нігті.


НЕДОЛIКИ

- Згодом нігті можуть послабшати.
- Може не підійти для коротких нігтів.ЯК НАНОСИТЬСЯ ГЕЛЕВЕ НАРОЩУВАННЯ НIГТIВ?

Коли йдеться про придбання коробки з готовою формою для гелевого нарощування нігтів або його створення, нігтьовий технік повинен спочатку підготувати нігті (обробити їх пилкою, очистити і відполірувати). Потім фахівець наносить під натуральний ніготь форму для створення довжини по черзі з гелевим будівельником, гелевим праймером і верхнім гелевим покриттям, після чого дає їм висохнути під світлодіодною або ультрафіолетовою лампою.

Якщо використовується набір для попередньої форми, наприклад Apres Gel X, Сенеї пояснює: «На другому етапі я використовую бондер (він сушить нігті) і праймер (він робить нігті липкими), щоб гель прилип до них», - каже вона. Усі ці кошти входять у комплект. По-третє, я наношу шар гелю на справжні нігті і даю йому висохнути при світлі близько 60 секунд. Вибравши розмір, що підходить до нігтя клієнта, я наношу гель на внутрішню частину нарощування гелів і поміщаю його на ніготь. Тепер потрібно притиснути та потримати, а потім помістити в лампу на 60 секунд». ! Нігті готові для вашого улюбленого лаку та нейл-арту.

.
ГЕЛЕВЕ НАРОЩУВАННЯ НІГТІВ І АКРИЛОВІ НІГТІ: У ЧОМУ РІЗНИЦЯ?


Для нарощування нігтів можна використовувати як акрил, і гель. Вони також зазвичай мають подібний зовнішній вигляд, хоча гелеві кінчики можуть здаватися легшими. В основному вся справа в структурі нігтя, але реальна різниця полягає в процесі полімеризації, легкості зняття та щільності. «Процес використання гелю виразно швидший. Немає сильних запахів, і вам не доведеться вовтузитися з пилкою або боротися з пилом, - пояснює Сеней. При використанні акрилових нігтів вам доведеться змішувати рідину, яку називають мономером, і порошок (полімер), щоб виліпити штучний ніготь».

Девіс попереджає, що у деяких салонах манікюрниці продають гелеве нарощування, хоча насправді це акрил. «Гель поставляється у горщику і виглядає густим, як мед; акрил – це пудра. Знайте різницю», - наголошує вона.

Акрил, як правило, твердіший за гель, що також означає меншу гнучкість. Вони також можуть бути шкідливішими для нігтя, тим більше, що їх видалення вимагає великих зусиль при замочуванні в ацетоні та шліфуванні. Занадто часто шліфування також означає, що з часом нігті стануть тоншими.ЯК ДОВГО ТРИМАЄТЬСЯ ГЕЛЕВЕ НАРОЩУВАННЯ НІГТІВ?


За словами Девіса, термін служби гелевого нарощування залежить від того, як ви використовуєте свої руки: в одних він становить два тижні, в інших – чотири-п'ять. «Я рекомендую робити манікюр кожні 12-16 днів. Після цього у вас буде природне зростання», - каже вона.ЯК ЗНЯТИ ГЕЛЕВЕ НАРОЩУВАННЯ НIГТIВ?


Девіс каже, що вони завдають шкоди здоров'ю нігтів лише у тому випадку, якщо їх неправильно видаляти. «Нарощування гелем - це м'який гель, тому він повністю розмокає, як за звичайного гелевого манікюру», - пояснює вона, відзначаючи, що інтенсивне шліфування не потрібно. Однак, як і за звичайного гелевого манікюру, Девіс рекомендує, щоб гелеве нарощування знімав професіонал, бажано той, хто його наносив, щоб він точно знав, який тип гелю він знімає, щоб ймовірність пошкодження була меншою.

Для зняття гелевого нарощування нігтьової технік спилить приблизно 85% нарощування і просочить гель, що залишився, ацетоном, оберне алюмінієвою фольгою і почекає 15 хвилин. «Потім я акуратно відсовую продукт і полірую натуральний ніготь. На зняття піде максимум 30-40 хвилин», - каже Сені.ЧИ БЕЗПЕЧНО ГЕЛЬОВЕ НАРОЩУВАННЯ НІГТІВ?

При правильному нанесенні та знятті гелеве нарощування дуже безпечне. «Вони вважаються більш здоровою версією акрилових, особливо тому, що в них немає пудри та таких агресивних хімічних речовин, як метилметакрилат та толуол, – каже Сені. Вам просто потрібно переконатися, що ви знайшли професіонала, якому довіряєте, і який має хороші відгуки».


Як і будь-який інший вид манікюру, переваги гелевих нігтів індивідуальні. Хоча вони, безперечно, створюють більше можливостей для популярного нейл-арту, Девіс нагадує, що нігті будь-якої довжини можуть бути в тренді, головне, щоб вони були акуратними.

Джерело: www.byrdie.com
Автор: Ребекка Норріс


Магазин Global Fashion надає Вашій увазі професійну продукцію для догляду та моделювання нігтів.


Інші статті:

- Апаратний манікюр – супер технологія!
- Апаратний манікюр: як уникнути помилки?
- Корекція нарощених нігтів. Навіщо вона потрібна?
- 10 міфів про нарощування нігтів. Дізнайтесь реальність!
- Нарощування нігтів гелем. Всі нюанси 
Дата: 10.02.2022 15:36 Переглядів: 394