Що таке російський манікюр? Ось що кажуть експерти

{ $article->title }}
Якщо ви заглянете в обліковий запис @NailmArtUsa TikTok, ви знайдете все: інтригуючі історії клієнтів, заспокійливі відео ASMR про щоденний манікюр та багато натхнення для нейл-арту. Якщо ви привернете увагу, ви відкриєте щось ще більш сміливе: російський манікюр. Навіть якщо ви не завзятий TikToker, ви можете зіткнутися з відеодемонстраціями цієї техніки на своїй сторінці в Instagram або в стрічці YouTube.

Я вважаю себе дещо снобом з нігтів і думала, що знаю все про нігті, але мене зацікавив російський манікюр, про який я раніше не чула. Це відправило мене в кролячу нору, щоб дослідити: що таке російський манікюр? Звідки вони беруться? Які переваги? Попереду читайте, що кажуть експерти про техніку гуді.ЩО ТАКЕ РОСIЙСЬКИЙ МАНIКЮР?

Вважається, що назва «російський манікюр» виникла через чистий, відполірований характер манікюру, зробленого російськими манікюрними техніками. У підручнику термін для цього процесу називається манікюр E-file. За словами Камоли Малікової, співзасновниці Minx Nails в Лос-Анджелесі, на відміну від гелевого манікюру чи акрилових тіпсів, російський манікюр складається з п’яти-семи кроків, який не вимагає замочування у воді.

На відміну від традиційних манікюрних салонів, де ваші руки змочують у мисці з теплою водою, щоб розм’якшити омертвілі клітини шкіри, а потім відсунути кутикулу, російський манікюр очищає кутикулу за допомогою електричних насадок для нігтів. «Спочатку очищаємо нігтьове ложе одним типом свердла, потім другим типом свердла видаляємо кутикулу», – розповідає Малікова. «Третій крок — полірування нігтьового ложа та створення бажаної форми».
У детальному відео на TikTok @NailmArtUsa майстер з нігтів демонструє суху техніку, яка передбачає очищення та обережне обрізання кутикули клієнта електродрилем та ножицями для кутикули. «Робота кутикули дуже точна, а інструменти, які використовуються, проходять трифазну дезінфекцію та стерилізацію», – пояснює вона.

Багато людей не знають про цей тип маніпуляції, і я тут, щоб розповісти вам більше про нього

Після того, як кутикула очищена, наступним кроком є ​​полірування. Але, перш ніж фахівець з нігтів нанесе ваш кольоровий лак, наноситься базовий коврик обмеженої серії (строго використовується тільки для російського манікюру). Базове покриття, нанесене на ваші кінчики, повністю залежить від міцності ваших нігтів, каже Малікова. Потім йде гель-лак, який наноситься художнім пензлем і закріплюється топовим покриттям.

Хоча процес російського манікюру схожий на процес гелевого манікюру, є основна відмінність — техніка російського манікюру спеціально задовольняє потреби індивідуальних клієнтів, тому базове покриття вибирається виходячи з довжини та міцності нігтя. «У нас є великий вибір товарів для нігтів обмеженою серією, і ми налаштовуємо окремі продукти відповідно до унікальних потреб наших клієнтів», — каже Малікнова.

NailmArtUsa пояснює, що якісний гель-лак зазвичай використовується для досягнення найкращих результатів. «Використовуваний гель якісний і наноситься особливим чином, щоб манікюр, якщо необхідно, протримався більше місяця», – каже вона. «Лак наноситься близько до кутикули за допомогою тонкого пензлика, щоб усунути цей перерослий вигляд. Майте на увазі, що процес дуже детальний, тому весь манікюр займає від двох до трьох годин».ЧИ БЕЗПЕЧНИЙ РОСIЙСЬКИЙ МАНIКЮР?

Якщо ви ніколи не чистили нігті, видаляючи кутикулу методом російського манікюру, є вагома причина. У деяких штатах свердління кутикули заборонено з міркувань безпеки. Крім того, Американська академія дерматології рекомендує уникати видалення кутикули. «Кутикула захищає корінь нігтя, тому важливо уникати розрізання кутикул або відсунення їх назад», – рекомендує AAD. «Коли ви обрізаєте кутикулу, бактеріям та іншим мікробам легше потрапити всередину вашого тіла і викликати інфекцію».

Незважаючи на жорсткі положення щодо стрижки кутикули, Малікова каже, що російський манікюр може бути безпечним у руках належним чином підготовленого професіонала. Щоб пройти навчання з російського манікюру, технік повинен пройти багаторічну практику і пройти кілька курсів.

За словами Малікової, її магазин суворо наймає роботу в Profi Nails, нігтьової школи, що спеціалізується на російському манікюрі. Тим не менш, закінчити Profi – не єдина її вимога, і її техніки повинні мати мінімум два-три роки досвіду та пройти внутрішній тест. «Більшість наших нігтьових техніків мають досвід понад п’ять років; вони закінчили кілька шкіл нігтів [і] мають дипломи та ліцензії», — каже вона. Як завжди, краще провести дослідження, коли шукаєте кваліфікованого професіонала для виконання будь-яких послуг краси, включаючи російський манікюр.ЯКI ПЕРЕВАГИ РОСIЙСЬКОГО МАНIКЮРУ?

На відміну від інших технік манікюру, де пріоритетом є довжина, форма і дизайн, російський манікюр приділяє особливу увагу здоров’ю ваших нігтів. Акрилові та токсичні гель-лаки заборонені, пояснює Малікова. «Акрилове нарощування шкідливе для ваших нігтів і вашого здоров’я, [тому] ми пропонуємо лише нетоксичні тверді гелеві нарощені», — каже вона. «Вони міцні, довговічні та виглядають елегантно». За словами Малікової, російський манікюр, зроблений правильно, настільки довговічний — насправді — вам не знадобиться підправка до п’яти тижнів після першого прийому.

Додатковою перевагою є те, що здоров’я ваших нігтів буде відновлено, незалежно від того, наскільки вони ламкі. Завіси? Тонка нігтьова пластина? Немає нічого, що кілька послідовних сесій з її командою не можуть виправити, каже Малікова. Саме тому вона каже, що клієнти рідко повертаються до традиційного манікюру після досвіду російської техніки.

Тим не менш, вибір насолоджуватися будь-якою новою технікою є особистим вибором, який слід робити з обережністю та дослідженнями заради та здоров’я ваших нігтів.

Джерело: www.byrdie.com
Автор: Евелін ЛІМ Головний викладач Paintbox


Магазин Global Fashion надає Вашій увазі професійну продукцію для догляду та моделювання нігтів.


Інші статті:

- Яскравий манікюр або «нудотні» відтінки нігтів
- Французький манікюр. Символ жіночності
- Весiльний манiкюр: правила i красивий дизайн нiгтiв
- Повсякденний манікюр: простота та оригінальність в одному «флаконі»
- Манікюр який приваблює чоловіків 
Дата: 07.02.2022 15:36 Переглядів: 254