Розсипний декор для дизайну нігтів

{ $article->title }}
Доглянуте тіло, підтягнута фігура, розкішне волосся і красивий манікюр є головними атрибутами сучасної дівчини. По скільки ми щільно пов'язані з нігтьової сферою, поставимо акцент на способи допомагають досягти красивий манікюр. Один з методів є декор для нігтів, ну або в сучасній нейл-індустрії його ще називають нейл-арт. Прикрасити нігтьові можна по-різному, декору в актуальний час більше ніж достатньо: різні матеріалу, фігурки, стрази, розсипні декори та ін. В даній статті ми хотіли б зупинити увагу на розсипний декорі для дизайну нігтів. Які види бувають і як не заплутатися в різних «сипучку».ОКСАМИТОВИЙ ПIСОК

Оксамитовий пісок надає собою пудру дрібного, середнього і крупного помелу. Він схожий на пил, манку або дуже дрібний цукор. Залежно від вибору відтінку фону-підкладки, колір манікюру може варіюватися від прозорого до дуже яскравого. Декор можна використовувати як самостійний - повністю покрити ніготь, так і засіб для додання обсягу малюнків і узорів.

2.jpg 93.37 KB


Оксамитовий пісок зустрічається в наступних помолах:

- Дрібний. Це ніщо інше як акрилова пудра, подрібнена до стану пилу.
- Середній. Найпоширеніший вид бархотной піску. Середні піщинки дозволяють створити об'ємний дизайн, наприклад, в'язаний манікюр або ефект зацукрованих нігтів.
- Великий. Частинки такого оксамитового піску помітно виділяються і створюють ефект зацукрованих нігтів.


Оксамитовий пісок буває в таких видах:


- Білий напівпрозорий. Використовується для створення спокійного манікюру, який не особливо впадає в очі.
- Кольоровий. Може складатися тільки з одного відтінку або включати кілька різних кольорів. Кольоровий пісок може замінювати гель-лак і наноситься відразу ж на базу.
- З блискітками. Використовується як для дрібного декору, так і для

Спосіб застосування: Декор наноситься на невисохлий шар гель-лаку, гель-фарби або топа, після чого сушиться в лампі.ГЛIТТЕР

Гліттер - це різновид мерехтливих металізованих частинок з паперу або кольоровий фольги, що відрізняються за формою і розміром. Також існує глиттер - пил - блискітки подрібнені до стану борошна. Гліттер буває класичним блискучим або голографічним. Голографічний глиттер на світлі дає багато багатобарвний перелив.

Гліттер зустрічається в наступних помолах:

- Дрібний.
- Дуже невеликий.
- Середній великий.
- Фольгований різних геометричних форм - круглий, квадратний, зірки, овали і т. Д.
- Мікс різних розмірів фракцій в одному рішенні.


Гліттер буває в таких видах:

- Кольорові - це блискітки з пофарбованої металізованої плівки, без переливів. Яскраві, насичені кольори.
- Голографические - блискітки з металізованої плівки з призматичним ефектом, частинки переливаються всіма кольорами веселки. Голографічний глиттер на світлі дає багато багатобарвний перелив.
- Райдужні - серія переливаються глиттеров ніжних відтінків, ефектом нагадують перли.
- Неонові - гліттер, що світяться в ультрафіолеті, відрізняються також яскравими, «кислотними» квітами.

4.jpg 80.95 KB


ПОЗНАЧКИ: Крім розсипного гітерра існує і рідкий глиттер. Це нічно інше як це прозорий лак для нігтів з великими блискітками.

СПОСIБ ЗАСТОСУВАНН: Гліттер зручно наносити поверх ще не висохлого шару лаку або гель-лаку, або поверх ще не висохлого шару топа. Обов'язково запечатати шар блискіток ще раз топом в цьому випадку.

Гліттер насипається на ніготь з покриттям за допомогою пушера, перевернутого тренувального тіпса з ручкою або пензлем. Найпростіший варіант - просто занурити нафарбований лаком ніготь в текстуру. Далі кистю зручно видаляти залишки блискіток по периметру нігтя, з поверхні пластини, при цьому м'яко розподіляючи надлишки в зонах «лисин».
Гліттер можна придбати в інтернет-магазині Global Fashion.ПIГМЕНТ

Пігмент - це висококонцентрований порошок, який призначений для додання нігтям орігінальноге колірне рішення. Пігмент відмінно підходить для створення незвичайних дизайнерських елементів на нігтях. Пігмент не використовується самостійно, а застосовується як елемент, що підвищує ефект.

3.jpg 60.77 KB


Пігмент буває в таких видах:

- Кольоровий - пігмент з ніжними переливами.
- Шімерний - пігмент який додасть блиску нігтям.
- Флуоресцентний - пігмент, що світиться в темряві під впливом ультрафіолетового випромінювання.
- Магнітний - здатний імітувати ефект котячого манікюру.
- Неоновий - пігмент яскравого кольору.
- Хамелеон - пігмент з кольоровими відливами.

СПОСIБ ЗАСТОСУВАННЯ: Пігмент наноситься на висушений шар гель-лаку з липким шаром. Невелика кількість пігменту висипається на поверхню, після чого розтирається аплікатором, спонжем або пальцем. Перекривається топом.СТРУЖКИ (СОЛОМКА)

Стружка для дизайну нігтів - це матеріал у вигляді сухих дрібних частинок витягнутої форми, які нагадують соломку. Манікюр з даними декор виходить завжди унікальним.

Стружка буває:

- Кольорова - може складатися тільки з різних квітів.
- Металізована - з ніжними кольоровими переливами.

СПОСIБ ЗАСТОСУВАННЯ: Необхідно посипати стружкою топ до того, як сушити в лампі. Також стружка додається в гелі в процесі моделювання або при створенні акваріумного дизайну.ПЛАСТIВЦI ЮКІ

Пластівці юки - «Юкі» перекладається з японської як «сніг» - він схожий на великі пластівці снігу, тендітні і невагомі. Пластівці юки це найтонші пластини пігменту різної форми і розміру, які можна акуратно укласти на ніготь не зіпсувавши їх форми, а можна легким рухом розтерти на порох. Пластівці юки мають голографічний різнокольоровий ефект. Пластівці юки відносяться до різновиду втіркі.

СПОСIБ ЗАСТОСУВАННЯ: Наносяться пластівці Юкі на липкий шар гель-лаку за допомогою кисті, палички або пальця. Після рівномірного розподілу пластівців дизайн покривається топом і послідовно необхідно сушити в лампі.ВТІРКА

Втірка є різновидом пігменту. Декор предстовляет з себе пудру создающаю на нігтях дзеркальний ефект. Декоративне покриття відрізняється стійкістю до дії ультрафіолету, вологи і інших зовнішніх факторів.

Втірка буває в таких видах:

- Дзеркальна - з ефектом металік, її ще називають хром або суперхром є найпопулярнішою. Дзеркальна пудра має схожість з холодною відполірованою сталлю, за рахунок цього вона віддає шикарний відблиск. Її особливістю є рівне блискуче покриття з металевими переливами в одному кольорі, без переходів. Вона перебиває колір основи і може наноситися як на темний, так і на світлий фон.

- Перлова - це дрібний порошок з блискітками, який при втиранні в ніготь переливається і іскрить як перлини. Втірка буває білою з характерним перловим відливом, або може містити легкі пігменти блакитного, зеленого, рожевого, створюють кольорові відблиски. Дана втірка унікально виглядає на світлій основі. Втірку можна використовувати для весільних і повсякденних дизайнів .

- Пластівці юки - Дана втірка складається з більш великих часток. Пластівці юки - це дрібні частинки які мають голографічний різнокольоровий ефект.

СПОСIБ ЗАСТОСУВАННЯ: Втірка для нігтів обов'язково повинна наноситься на липкий шар. Використання правильної бази в повній мірі впливає на якість манікюру. Ну звичайно ж і правильна технологія відображається на результаті.

6.jpg 68.66 KB
БЛИСКIТКИ


Блискітки - це маленькі світловідбиваючі платівки, які при потраплянні світла мають ефект переливання. Існують одноколірні або голографічні блискітки, різних форм і розмірів. З блискітками можна створювати самі заваражіваюшіе дізайе нігтів.
Блискітки бувають в наступних великих видах:

- Сухі зазвичай продаються в баночках або пакетиках. Такі блискітки можна використовувати як самостійний елемент. Сухі блискітки наносять на невисохле покриття, для приклеювання, зверху можна закріпити безбарвним лаком.

5.jpg 76.8 KB


- Вологі зазвичай це глиттер або лак з блискітками. Це мерехтливі частинки, які змішані і готові до нанесення лакової пензликом. Гліттер для нігтів відрізняється від лаку щільністю, в ньому блискучі деталі являють собою густу кашку. Покриття закріплювачем в цьому випадку потрібно, тільки якщо елементи дуже великі.

7.jpg 55.32 KB
Імпрівізіруйте з Вашими нігтиками, нехай вони завжди будуть виділятися з натовпу.

Магазин Global Fashion надає Вашій увазі великий спектор декору для нігтів. З нами ви можете досягти самого незвичайного манікюру. У магазин ---> 


Інші статті:

- Базовий набір мастера манікюра
- Баф для ногтей: що необхідно о нем знати
- Гель-лак: виводим на чисту воду все мифы о нем
- Цікаві факти про ногти і манікюре
- Какой маникюр Вам підходить?
- Маникюр, який притягує чоловіка
- 10 мифов про наращивание ногтей. Узнайте реальність! 
Дата: 05.11.2021 13:04 Переглядів: 395