Доглянуте тіло, підтягнута фігура, розкішне волосся і красивий манікюр є головними атрибутами сучасної дівчини. По скільки ми щільно пов'язані з нігтьової сферою, поставимо акцент на способи допомагають досягти красивий манікюр. Один з методів є декор для нігтів, ну або в сучасній нейл-індустрії його ще називають нейл-арт. Прикрасити нігтьові можна по-різному, декору в актуальний час більше ніж достатньо: різні матеріалу, фігурки, стрази, розсипні декори та ін. В даній статті ми хотіли б зупинити увагу на розсипний декорі для дизайну нігтів. Які види бувають і як не заплутатися в різних «сипучку».
ОКСАМИТОВИЙ ПIСОК
Оксамитовий пісок надає собою пудру дрібного, середнього і крупного помелу. Він схожий на пил, манку або дуже дрібний цукор. Залежно від вибору відтінку фону-підкладки, колір манікюру може варіюватися від прозорого до дуже яскравого. Декор можна використовувати як самостійний - повністю покрити ніготь, так і засіб для додання обсягу малюнків і узорів.
Оксамитовий пісок зустрічається в наступних помолах:
- Дрібний. Це ніщо інше як акрилова пудра, подрібнена до стану пилу. - Середній. Найпоширеніший вид бархотной піску. Середні піщинки дозволяють створити об'ємний дизайн, наприклад, в'язаний манікюр або ефект зацукрованих нігтів. - Великий. Частинки такого оксамитового піску помітно виділяються і створюють ефект зацукрованих нігтів.
Оксамитовий пісок буває в таких видах:
- Білий напівпрозорий. Використовується для створення спокійного манікюру, який не особливо впадає в очі. - Кольоровий. Може складатися тільки з одного відтінку або включати кілька різних кольорів. Кольоровий пісок може замінювати гель-лак і наноситься відразу ж на базу. - З блискітками. Використовується як для дрібного декору, так і для
Спосіб застосування: Декор наноситься на невисохлий шар гель-лаку, гель-фарби або топа, після чого сушиться в лампі.
ГЛIТТЕР
Гліттер - це різновид мерехтливих металізованих частинок з паперу або кольоровий фольги, що відрізняються за формою і розміром. Також існує глиттер - пил - блискітки подрібнені до стану борошна. Гліттер буває класичним блискучим або голографічним. Голографічний глиттер на світлі дає багато багатобарвний перелив.
Гліттер зустрічається в наступних помолах:
- Дрібний. - Дуже невеликий. - Середній великий. - Фольгований різних геометричних форм - круглий, квадратний, зірки, овали і т. Д. - Мікс різних розмірів фракцій в одному рішенні.
Гліттер буває в таких видах:
- Кольорові - це блискітки з пофарбованої металізованої плівки, без переливів. Яскраві, насичені кольори. - Голографические - блискітки з металізованої плівки з призматичним ефектом, частинки переливаються всіма кольорами веселки. Голографічний глиттер на світлі дає багато багатобарвний перелив. - Райдужні - серія переливаються глиттеров ніжних відтінків, ефектом нагадують перли. - Неонові - гліттер, що світяться в ультрафіолеті, відрізняються також яскравими, «кислотними» квітами.
ПОЗНАЧКИ: Крім розсипного гітерра існує і рідкий глиттер. Це нічно інше як це прозорий лак для нігтів з великими блискітками.
СПОСIБ ЗАСТОСУВАНН: Гліттер зручно наносити поверх ще не висохлого шару лаку або гель-лаку, або поверх ще не висохлого шару топа. Обов'язково запечатати шар блискіток ще раз топом в цьому випадку.
Гліттер насипається на ніготь з покриттям за допомогою пушера, перевернутого тренувального тіпса з ручкою або пензлем. Найпростіший варіант - просто занурити нафарбований лаком ніготь в текстуру. Далі кистю зручно видаляти залишки блискіток по периметру нігтя, з поверхні пластини, при цьому м'яко розподіляючи надлишки в зонах «лисин». Гліттер можна придбати в інтернет-магазині Global Fashion.
ПIГМЕНТ
Пігмент - це висококонцентрований порошок, який призначений для додання нігтям орігінальноге колірне рішення. Пігмент відмінно підходить для створення незвичайних дизайнерських елементів на нігтях. Пігмент не використовується самостійно, а застосовується як елемент, що підвищує ефект.
- Кольоровий - пігмент з ніжними переливами. - Шімерний - пігмент який додасть блиску нігтям. - Флуоресцентний - пігмент, що світиться в темряві під впливом ультрафіолетового випромінювання. - Магнітний - здатний імітувати ефект котячого манікюру. - Неоновий - пігмент яскравого кольору. - Хамелеон - пігмент з кольоровими відливами.
СПОСIБ ЗАСТОСУВАННЯ: Пігмент наноситься на висушений шар гель-лаку з липким шаром. Невелика кількість пігменту висипається на поверхню, після чого розтирається аплікатором, спонжем або пальцем. Перекривається топом.
СТРУЖКИ (СОЛОМКА)
Стружка для дизайну нігтів - це матеріал у вигляді сухих дрібних частинок витягнутої форми, які нагадують соломку. Манікюр з даними декор виходить завжди унікальним.
Стружка буває:
- Кольорова - може складатися тільки з різних квітів. - Металізована - з ніжними кольоровими переливами.
СПОСIБ ЗАСТОСУВАННЯ: Необхідно посипати стружкою топ до того, як сушити в лампі. Також стружка додається в гелі в процесі моделювання або при створенні акваріумного дизайну.
ПЛАСТIВЦI ЮКІ
Пластівці юки - «Юкі» перекладається з японської як «сніг» - він схожий на великі пластівці снігу, тендітні і невагомі. Пластівці юки це найтонші пластини пігменту різної форми і розміру, які можна акуратно укласти на ніготь не зіпсувавши їх форми, а можна легким рухом розтерти на порох. Пластівці юки мають голографічний різнокольоровий ефект. Пластівці юки відносяться до різновиду втіркі.
СПОСIБ ЗАСТОСУВАННЯ: Наносяться пластівці Юкі на липкий шар гель-лаку за допомогою кисті, палички або пальця. Після рівномірного розподілу пластівців дизайн покривається топом і послідовно необхідно сушити в лампі.
ВТІРКА
Втірка є різновидом пігменту. Декор предстовляет з себе пудру создающаю на нігтях дзеркальний ефект. Декоративне покриття відрізняється стійкістю до дії ультрафіолету, вологи і інших зовнішніх факторів.
Втірка буває в таких видах:
- Дзеркальна - з ефектом металік, її ще називають хром або суперхром є найпопулярнішою. Дзеркальна пудра має схожість з холодною відполірованою сталлю, за рахунок цього вона віддає шикарний відблиск. Її особливістю є рівне блискуче покриття з металевими переливами в одному кольорі, без переходів. Вона перебиває колір основи і може наноситися як на темний, так і на світлий фон.
- Перлова - це дрібний порошок з блискітками, який при втиранні в ніготь переливається і іскрить як перлини. Втірка буває білою з характерним перловим відливом, або може містити легкі пігменти блакитного, зеленого, рожевого, створюють кольорові відблиски. Дана втірка унікально виглядає на світлій основі. Втірку можна використовувати для весільних і повсякденних дизайнів .
- Пластівці юки - Дана втірка складається з більш великих часток. Пластівці юки - це дрібні частинки які мають голографічний різнокольоровий ефект.
СПОСIБ ЗАСТОСУВАННЯ: Втірка для нігтів обов'язково повинна наноситься на липкий шар. Використання правильної бази в повній мірі впливає на якість манікюру. Ну звичайно ж і правильна технологія відображається на результаті.
Блискітки - це маленькі світловідбиваючі платівки, які при потраплянні світла мають ефект переливання. Існують одноколірні або голографічні блискітки, різних форм і розмірів. З блискітками можна створювати самі заваражіваюшіе дізайе нігтів. Блискітки бувають в наступних великих видах:
- Сухі зазвичай продаються в баночках або пакетиках. Такі блискітки можна використовувати як самостійний елемент. Сухі блискітки наносять на невисохле покриття, для приклеювання, зверху можна закріпити безбарвним лаком.
- Вологі зазвичай це глиттер або лак з блискітками. Це мерехтливі частинки, які змішані і готові до нанесення лакової пензликом. Гліттер для нігтів відрізняється від лаку щільністю, в ньому блискучі деталі являють собою густу кашку. Покриття закріплювачем в цьому випадку потрібно, тільки якщо елементи дуже великі.