8 - промахів через які гель-лак може завдати нігтям

{ $article->title }}

Гель-лак користується величезною популярністю в нігтьової індустрії. Маючи велику кількість переваг, всі дівчата вдаються до нього. Ну звичайно ж, він стійкий, він не вимагає сушки, він не змаститься, і як мінімум 2 тижні ваші нігті будуть ідеальні. Гель-лак навіть може виявитися хорошою «турботою» для ваших нігтів. За рахунок того, що він повністю покриває нігтьові пластини і щільно «тримається» за їх верхній шар, він не дає нігтям кришитися і розшаровуватися. І це круто. Але є деякі нюанси, які необхідно брати до уваги. Якщо бути точніше, є якісь «промахи» які допускаються при нанесенні гель-лаку, і тоді нігті точно не будуть гарними і доглянуті. Ми їх написали, ви їх прочитайте, не допускайте і тоді ваші ноготочки будуть просто ідеальними. 


ПРОМАХ 1: САМОСТIЙНО ЗНIМАТИ ГЕЛЬ-ЛАК ЗВИЧАЙНОI«СМИВКОЙ» 

Багато для зняття гель-лаку беруть фольгу, звичайний засіб для зняття лаку, змочують розрізаний ватний диск, прикладають до нігтя, обертають фольгою і чекають 20 хвилин, тому що нібито так само процес виглядає і в салоні. Отже, що ми отримуємо? Місцями набряклий, а місцями незмінний гель-лак. Тоді дівчата беруть паличку або пилку і соскребают лак з нігтів. Нігтьові пластини нерівні, шорсткі, місцями потріскані, все в зазубринах. Навіть якщо відполірувати, нігті будуть розшаровуватися і ламатися. 

ВАЖЛИВО: Знімати гель-лак найкраще в салоні. Якщо хочете зняти покриття самостійно, купите спеціальний засіб для видалення гель-лаку і користуйтеся ним за інструкцією. І ні в якому разі не відскрібати залишки лаку металевої пилою! 


ПРОМАХ 2: ВИКОРИСТОВУВАТЬ ПРОСТРОЧЕНИЙ ЛАК

А хіба прострочена річ може чимось бути корисною? Звичайно, ні! І гель-лак не виняток. Перш ніж почати процес покриття, переконайся, що лак стояв на полиці з щільно закритою кришечкою і має відповідний термін придатності. Часто в салонах лаки стоять відкритими тижнями або ж використовуються після призначеного виробником терміну. Такі засоби і триматися будуть погано, і можуть мати негативний вплив на нігті. 

ВАЖЛИВО: Завжди використовувати гель-лак до закінчення терміну придатності і зберігати його в правильних умовах. 


ПРОМАХ 3: КУТИКУЛА? ЗА НЕЮ ТЕЖ ПОТРIБНО ДОГЛЯДАТИ? 

Звичайно потрібно! Багато хто чомусь забуває, що кутикула не менше потребує дбайливого догляду. Існує міф про те, що масло для кутикули руйнує гель-лак, і багато дівчат відмовляються від догляду за шкірою навколо нігтів. Що насправді відбувається? Гель-лак підсушує нігті, а відповідно, сохне і кутикула. Без належного догляду вона тріскається, починає наростати нерівними шматками і псує вигляд нігтів. 

ВАЖЛИВО: Обов'язково наносите масло для кутикули щодня, для гель-лаку це точно не загроза! ПРОМАХ 4: ВИЙМАТИ РУКИ З ЛАМПИ ДО СИГНАЛУ 

Так, буває і таке. Не чекаючи сигналу, дівчина витягує руку з лампи, тому що задзвонив телефон або прийшло повідомлення. Навіть секунда має значення: якщо ви хочете, щоб гелеве покриття трималося стільки, скільки йому належить, і не псувало ніготь, то критично важливо повністю висушувати кожен шар. 

ВАЖЛИВО: Виймайте руку з лампи тільки після сигналу. 


Потрібна якісна лампа для нігтів? Магазин Global Fashion ідеальне місце для вибору. У магазин ---> 


ПРОМАХ 5: ЗМIШУВАТИ КОШТИ РIЗНИХ ВИРОБНИКIВ

Навіть шампунь, бальзам, масло і маску для волосся ми завжди намагаємося купувати однієї і теж марки. Тоді ефект буде набагато краще. Так само і у випадку гель-лаку. Хто знає, як поведуть себе спаяні лампою база від одного бренду і кольорове покриття від іншого. 

ВАЖЛИВО: Завжди стежте, однією чи марки кошти майстер приготував для вас . 

Підметка: Якщо ви майстер, і шукайте якісну продукцію для покриття. У магазині Global Fashion ви знайдете тільки професійну продукцію одного бренду. У магазин ---> 


ПРОМАХ 6: НЕ ПОЛНОЕ ВИДАЛЕННЯ СТАРОГО ПОКРИТТЯ 

Якщо ваша база для гель-лаку лягла з напливами. Те головною причиною цього є не повне видалення старого покриття. Потрібно ретельно спиляти пилкою або Фрайзер всі верстви попереднього дизайну, щоб шар нової основи під гель-лак ідеально рівно ліг на ніготь. 

ВАЖЛИВО: Завжди повністю видаляйте старе покриття, не залишайте ні сліду. Інакше зіпсуєте нове покриття і вся робота піде нанівець.ПРОМАХ 7: CПIЛIВАТЬ ПИЛОЮ ЗIДРАНИЙ ГЕЛЬ-ЛАК

Є така шкідлива звичка спилювати пилкою зідраний гель-лак і тим самим наносимо великої шкоди нігтям. 

ВАЖЛИВО: Не варто спилювати пилкою частково зідраний гель-лак. В цьому випадку ви також ризикуєте спиляти верхній шар нігтя і зіпсувати його. 


ПРОМАХ 8: НЕДОСТАТНЬО ОЧИСТИТИ НIГОТЬ ВIД ПИЛУ

Покриття тріскається і відколюється маленькими шматочками. Така ситуація виникає, якщо недостатньо очистити нігтик від пилу (опіла), бруду і шкірного жиру. 

ВАЖЛИВО: Завжди очищайте нігті від пилу, переконайтеся тому, що все чистенько і тільки тоді приступайте наступного етапу. 


Якщо ви поставитеся серйозно до слів з підметкою «ВАЖЛИВО» тоді ваш манікюр буде бездоганний і довго триматися на нігтях. 

Магазин Global Fashion надає вашій увазі тільки якісну продукцію. Каталог товарів --->


Інші статті: 

1. Апаратний манікюр - супер технологія!

2. Апаратний манікюр: як уникнути помилки?

3. 5 - руйнують звичок які погіршують життя нігтів. Як їх подолати?

4. Чому гель-лак змiнюэ колiр: причини неприэмного явища

5. Гель - лак. Все найцікавіше

6. Нарощування нігтів гелем. Всі нюанси

7. Гель - лак не сохне в лампі: дізнайтеся причини 

Дата: 29.07.2021 15:58 Переглядів: 423