Нігті та гель-лак: чи варто нігтям відпочивати від гель-лаку?

Нігті та гель-лак: чи варто нігтям відпочивати від гель-лаку?
Ми перебуваємо в епоху, коли гель-лак став невід'ємною частиною життя багатьох жінок. Кожна друга модниця сьогодні приділяє увагу красивому манікюру. Ключовим аспектом красивого манікюру є якісне покриття. На сьогодні гель-лак має величезний попит в індустрії нігтьового мистецтва. Однією з його важливих переваг є тривалий термін носіння - два-три тижні і навіть місяць. Для багатьох жінок це справжнє диво, адже після того, як виконано гарний манікюр, їм не потрібно турбуватися про нього протягом кількох тижнів.

Однак у багатьох виникає питання: чи потрібно нігтям періодично давати відпочинок від гель-лаку? Давайте спробуємо розібратися в цій статті. Ми знаємо, що вам цікаво дізнатися відповідь на це запитання, інакше ви б не натрапили на цю статтю. Тож давайте почнемо розбиратися в цьому важливому питанні.


ЧИ ШКІДЛИВИЙ ГЕЛЬ-ЛАК?

Для того щоб визначити, чи потрібна перерва між нанесенням гель-лаку на нігті, давайте почнемо з питання про шкоду, яку може завдати гель-лак нігтям.

Гель-лак - це ідеальний вибір для дівчат, і ось чому: він забезпечує простоту нанесення, яскравий блиск, багатий вибір відтінків, відсутність неприємного запаху, довгий термін служби і надійний захист натуральних нігтів. Це покриття також має високу стійкість до пошкоджень.
Важливо пам'ятати, що хімічна формула гель-лаку містить компоненти, що сприяють міцному зчепленню з натуральними нігтями. Однак, за умови правильного дотримання технології нанесення і зняття, можна гарантувати, що натуральні нігті залишаться неушкодженими. Важливо дотримуватися рекомендацій виробника щодо терміну використання даного покриття, щоб забезпечити максимальний захист і красу ваших нігтів.
 
ВАЖЛИВО: Завжди краще звертатися до досвідчених майстрів і використовувати тільки високоякісні гель-лаки. Крім того, не забувайте дотримуватися рекомендацій виробника і не перевищувати термін використання гель-лаку. Це гарантує вам довготривалий і бездоганний результат.

У магазині Global Fashion представлений величезний вибір високоякісних гель-лаків.

 
 

ЧИ НЕОБХІДНО НІГТЯМ ВІДПОЧИВАТИ ВІД ГЕЛЬ-ЛАКУ?

На це питання існує безліч точок зору. Однак, щоб уникнути помилок і непорозумінь, давайте спробуємо роз'яснити суть питання зрозуміліше і детальніше.

Носити покриття можна постійно, без перерв. Нігті не здатні дихати, оскільки є ороговілою частиною шкіри. Їхнє живлення, ріст і формування відбувається в матриксі - ділянці під кутикулою, яку рекомендується збагачувати поживними речовинами шляхом втирання олії для кутикули після виконання процедури манікюру. Насправді основні проблеми виникають не так як через манікюр гель-лаком, а через неправильний догляд за нігтями, адже вони потребують турботи не менше, ніж руки. Важливо для нігтів використовувати спеціальні зволожувальні засоби, до складу яких входять натуральні олії: мигдальна, жожоба та інші. Мигдаль захищає нігті від втрати вологи - основної причини їхньої ламкості. А олія жожоба глибоко проникає і живить безпосередньо корінь нігтя (матрикс), від якого залежить загальний подальший стан нігтя.

Олія для кутикули від Global Fashion

 

ВАЖЛИВО: Ані від лаку, ані від гель-лаку, ані від будь-якого іншого штучного покриття нігтям відпочинок не потрібен, за умови, що покриття та його зняття виконується правильно, з дотриманням технології та без нанесення шкоди нігтьовій пластині.

До речі, гель-лак здатний надійно захищати ваші нігті від негативного зовнішнього впливу. Це міцне покриття дає вам змогу з легкістю виростити довгі нігті, навіть якщо раніше у вас виникали труднощі з їх зміцненням. Однак, якщо після зняття гель-лаку ваші нігті здаються більш крихкими й тонкими, проблема, найімовірніше, не в самому гель-лаку, а в неправильному способі його видалення. Важливо уникати насильницького відділення покриття, такого як відривання з нігтів або використання зубів.

Для створення бездоганного манікюру необхідно суворо дотримуватися вибору високоякісних матеріалів і продукції. Тільки таким чином ви зможете забезпечити надійний захист і здоров'я ваших нігтів.

Чому обрати магазин Global Fashion? Тому що ми ставимо на перше місце високу якість. Ми не займаємося підробками або неякісними виробами. Запрошуємо вас відвідати наш магазин, де ми впевнені, що ви знайдете саме те, що шукаєте. Довіртеся нам, і ваша шопінг-подорож у Global Fashion буде незабутньою.
Дата: 19.07.2021 15:40 Переглядів: 643