Гель-лак: висновок на чисту воду всі міфи про нього

{ $article->title }}

Манікюр давно вже не є розкішшю, а потреба. Сьогодні кожна сучасна дівчина приділяє особливу увагу своїм нігтиками. Нарощування нігтів гель - лаком користується величезною популярністю в сучасному світі. Адже це зручно, практично, економія дорогоцінного часу, і прийнятна ціна. Але тільки ось є категорія людей, які вважають, що гель - лакове покриття це шкідливо. Давайте розбиратися, де міф, і де дійсно правда. 


МIФ №1. НIГIТ, ПОКРИТI ГЕЛЬ-ЛАКОМ, ПОТРЕБУЮТЬ ОСОБЛИВОГО ДОГЛЯДУ

Дбайливе ставлення до нігтів потрібно лише в перші 2 дні після нанесення гель-лаку. Воно полягає у відсутності контактів з гарячою водою і хімією. Це гарантує стійкість матеріалу протягом подальших днів шкарпетки. В іншому особливого догляду за нігтями з гель-лаковим покриттям не потрібно. 


МIФ №2: ГЕЛЬ-ЛАК ПСУЭ НIГТI 

Це найпопулярніша «боязнь» серед жінок. Гель лак дійсно здатний завдати шкоди. Набагато більше шкоди приносить некваліфікована процедура його зняття або нанесення. Необхідно чітко розуміти основні принципи роботи з штучними матеріалами, знати про їх властивості і правильно готувати нігтики до маніпуляцій. Якщо здирати лак з нігтя тонкою плівкою, разом з ним відійде і верхній шар нігтя. Якщо ж дотримуватися технологію роботи і використовувати професійні засоби, нігті залишаться цілими і неушкодженими. Магазин Global Fashion має величезну кількість професійних кошти для нарощування нігтів. У каталог товарiв---> МIФ №3. ГЕЛЕВИЙ ЛАК НАБАГАТО БIЛЬШ НЕБЕЗПЕЧНИЙ, НIЖ ЗВИЧАЙНИЙ ЛАК 

Гель - лак низької якості, в тому числі і звичайний лак, може спровокувати порушення різних дерматологічних інфекцій і навіть грибка або екземи. Так що проблема полягає скоріше в складових і безпосередньо в сировині, ніж у відмінності «шкідливості» звичайного і гелевого лаку. 

___________________________________________________________________

Статті по темі: 

- Чому гель-лак змiнюэ колiр: причини неприэмного явища

- Гель лак. Все найцікавіше

- Манікюр гель лаком. Модні відтінки 2021-2022

- Гель - лак не сохне в лампі? Дізнайтеся причини 

__________________________________________________________________


МIФ №4. ГЕЛЬ-ЛАК НЕ СУМIСНИЙ З ГЕЛЕВОЮ ТЕХНОЛОГIЭЮ 

Склад гель-лаку і биогеля схожі, що робить їх дует чудовим рішенням. Використання биогеля в якості бази під гель-лак робить манікюр міцним і стійким до пошкоджень. Шукайте якісний гель - лак? Магазин Global Fashion - рішення! 


МIФ №5. ГЕЛЬ-ЛАК - ЛIКИ ДЛЯ ХВОРИХ НIГТIВ 

Гель-лак дійсно здатний захистити від пошкоджень навіть слабкі нігті. Так, він допоможе відростити довжину навіть на ламких нігтях. Однак лікувального ефекту на ніготь гель-лак не робить. Якщо нігті уражені захворюванням, настійно рекомендується почекати з нанесенням штучного покриття. Для початку потрібно зайнятися лікуванням. 


МФI №6. ГЕЛЬ-ЛАК, ЯКИЙ НЕ ПОТРЕБУЭ СУШННЯ В ЛАМПI, ТРИМАЭТЬСЯ НА нНГТЯХ СТIЛЬКИ Ж ЧАСУ, ЯК I ГЕЛЬ-ЛАК, ПОЛИМЕРИЗУЮЩИЙСЯ В ЛАМПI 

Гель-лак, який не потребує УФ-сушіння, тримається приблизно 4-7 днів. Це в 3 рази менше, ніж термін носіння гель-лаку, який сушиться в лампі. Крім того, гель-лак без сушіння в лампі швидко руйнується при частих контактах з водою. 

_________________________________________________________________________________________________

Статті по темі :

- Пече гель-лак при сушінні в лампі? дізнаємося причини

- Чому відшаровується гель - лак. Причини

____________________________________________________________________  МIФ №7. ГЕЛЬ-ЛАК МОЖНА НОСИТИ ПОСТIЙНО, ПОТРIБНО ДАТИ НIГТЯМ «ПОДИХАТI» I «ВДПОЧИТИ» 

Нігті під штучним покриттям дійсно не дихають, так само як і без нього. Поширена помилка серед дівчат, засноване на сліпій вірі в те, що нігті «дихають». Тут потрібно чітко усвідомити, що нігті - це не легкі і їх функція перш за все одна - захисна. Нігтьова пластина складається з ороговілих клітин, а вони, в свою чергу - з протеїну і кератину. Ці клітини не потребують диханні. Ніготь живлять капіляри, розташовані під кутикулою. Разом з кров'ю до нігтьової пластини надходять вітаміни і мікроелементи. А значить, правильне харчування - краще «дихання» для нігтів! А штучний лак створює на поверхні нагідок водовідштовхувальний бар'єр, що запобігає негативний вплив жорсткої водопровідної води, побутової хімії і постійної зміни температур. МIФ №8. СУШКА ЛАКУ ПIД ЛАМПОЮ З ЧАСОМ СПРОВОКУЭ РОЗВИТОК РАКУ ШКIРИ 

Природно, під час сушіння під UF-лампою ви отримуєте свою дозу ультрафіолету, але набагато більше променів ви ловите під час прогулянки по сонячної вулиці міста або на пляжі. Дана «доза» вітаміну Д цілком безпечна для епідермісу людини і ніяк не може привести до розвитку такого страшного захворювання, як рак шкіри. Потрібна якісна лампа для нігтів? Клікайте сюди МIФ №9. СТIЙКIСТЬ ОДНОФАЗНОГО I ТРИФАЗНОГО ГЕЛЬ-ЛАКIВ ДНАКОВА

Трифазний гель-лак наноситься в три етапи: база-колір-топ. Однофазний гель-лаки не вимагає ні основи, ні фінішу. Манікюр без бази і топа тримається близько 1 тижня. Трифазні покриття здатні служити до тих пір, поки не відросте ніготь. 


Перестаньте вірити всяким «казкам». У актуальний час, нігтьова індустрія настільки популярна, що кожен день «народжується» щось нове. Величезна кількість професійних засобів «не дадуть скривдити» ваші нігтики.

Магазин Global Fashion навіть не знайомий з таким поняттям як «неякісна продукція». Global Fashion це всесвітньо відомий бренд, який надає до вашій увазі тільки якісну продукцію! У магазин ---> 


Читайте також:

- Апаратний манікюр - супер технологія!

- Апаратний манікюр: як уникнути помилки?

- Кисть для нарощування нігтів гелем: як вибрати?

- Корекція нарощених нігтів. Навіщо вона потрібна?

- Як вибрати лампу для манікюру? Розберемося з нюансами!

- 10 міфив про нарощування нігтів. Дізнайтеся реальність!

- Апаратний манікюр: міфи і правда

- Нарощування нігтів акрилом. Всі тонкощі

- Нарощування нігтів гелем. Всі нюанси

- Пилка для нігтів. Незамінний інструмент в косметички кожної дівчини

Дата: 05.07.2021 16:27 Переглядів: 591