8 міфів про гель-лак

8 міфів про гель-лак
Манікюр уже давно перестав бути розкішшю і став невід'ємною частиною рутини догляду за собою для сучасних жінок. Особливу увагу приділяють доглянутим нігтям, а гель-лак став справжнім хітом у сучасному світі. І це не випадково - манікюр з гель-лаком надає низку очевидних переваг: зручність, практичність, економію дорогоцінного часу та доступну ціну.
Проте існує певна група людей, які висловлюють побоювання щодо шкоди, яку, на їхню думку, може заподіяти гель-лак. Давайте розберемося, де закінчується міф і починається дійсна підстава для занепокоєння.


МІФ №1. НІГТІ, ПОКРИТТЯ ГЕЛЬ-ЛАКОМ, ПОТРЕБУЮТЬ ОСОБЛИВОГО ДОГЛЯДУ

Для того щоб гель-лакове покриття залишалося стійким і красивим протягом усього періоду носіння, важливо звернути особливу увагу на догляд за нігтями в перші 2 дні після його нанесення. У цей період слід уникати контакту з гарячою водою і агресивними хімічними речовинами.


МІФ №2: ГЕЛЬ-ЛАК ПСУЄ НІГТІ

Одним із найпоширеніших страхів серед жінок є побоювання, пов'язані із застосуванням гель-лаку. Дійсно, неправильне використання цього продукту може принести негативні наслідки. Однак, набагато більше шкоди може завдати некваліфіковане видалення або нанесення гель-лаку. Для безпечної та ефективної роботи зі штучними матеріалами необхідно добре розуміти основні принципи та знати їхні властивості, а також правильно готувати нігті до процедур.

Наприклад, якщо гель-лак знімати з нігтів, як тонку плівку, це може пошкодити верхній шар нігтя. Однак, дотримуючись технології та використовуючи професійні засоби, можна забезпечити збереження і неушкодженість нігтів.


МІФ №3. ГЕЛЬ-ЛАК БІЛЬШ НЕБЕЗПЕЧНИЙ, НІЖ ЗВИЧАЙНИЙ ЛАК

Гель-лак низької якості, а також звичайний лак низької якості, можуть стати джерелом виникнення різноманітних дерматологічних інфекцій, включно з грибковими захворюваннями або екземою. Таким чином, основна проблема полягає не стільки в самому типі лаку, скільки в його складі та якості використовуваних сировинних матеріалів.

Уникайте використання низькоякісних лаків, чи то гель-лак, чи то звичайний варіант, щоб запобігти потенційним проблемам зі шкірою та нігтями.


МІФ №4. ГЕЛЬ-ЛАК НЕ СУМІСНИЙ З ГЕЛЕВОЮ ТЕХНОЛОГІЄЮ

Гель-лак і біогель - це два дуже схожих продукти, і їхня комбінація відкриває перед вами унікальні можливості для створення неперевершеного манікюру. Один із секретів їхнього успішного поєднання полягає у використанні біогелю як базового покриття перед нанесенням гель-лаку. Це не тільки робить манікюр довговічнішим, а й надає йому неймовірної стійкості, роблячи його стійким до пошкоджень.

Якісні гель-лаки в магазині Global Fashion
МІФ №5. ГЕЛЬ-ЛАК - ЛІКИ ДЛЯ ХВОРИХ НІГТІВ

Гель-лак дійсно здатний ефективно захищати навіть слабкі нігті від ушкоджень і навіть здатний допомогти їм вирости, навіть якщо вони схильні до ламкості. Однак важливо пам'ятати, що гель-лак не є лікарським засобом для нігтів, і він не здатний виліковувати їх, особливо якщо вони уражені будь-яким захворюванням.
Якщо у вас є проблеми з нігтями, насамперед рекомендується звернути увагу на лікування. Пошук і усунення причини проблеми є пріоритетом. Після того як нігті повернуться до здорового стану, гель-лак може стати чудовим варіантом для їхнього зміцнення та захисту.


МІФ №6. ГЕЛЬ-ЛАК, ЩО НЕ ПОТРЕБУЄ СУШІННЯ В ЛАМПІ, ТРИМАЄТЬСЯ НА НІГТЯХ СТІЛЬКИ Ж ЧАСУ, ЯК І ГЕЛЬ-ЛАК, ЩО ПОЛІМЕРИЗУЄТЬСЯ В ЛАМПІ

Гель-лак, який не потребує ультрафіолетового сушіння, зазвичай зберігає свій ідеальний вигляд протягом 4-7 днів. Цей термін помітно коротший, ніж у гель-лаку, який потрібно сушити в спеціальній лампі. Ба більше, гель-лак без ультрафіолетової обробки схильний до швидкого зносу за постійного впливу вологи.


МІФ №7. ГЕЛЬ-ЛАК НЕ МОЖНА НОСИТИ ПОСТІЙНО, ПОТРІБНО ДАТИ НІГТЯМ "ПОДИХАТИ" І "ВІДПОЧИТИ"

Нігті під штучним покриттям дійсно не дихають, так само як і без нього. Поширена помилка серед дівчат, заснована на сліпій вірі в те, що нігті "дихають". Тут потрібно чітко усвідомити, що нігті - це не легені і їхня функція насамперед одна - захисна. Нігтьова пластина складається з ороговілих клітин, а вони, своєю чергою, - з протеїну і кератину. Ці клітини не потребують дихання. Ніготь живлять капіляри, розташовані під кутикулою. Разом із кров'ю до нігтьової пластини надходять вітаміни та мікроелементи. А отже, правильне харчування - найкраще "дихання" для нігтів! А гель-лак створює на поверхні нігтів водовідштовхувальний бар'єр, що запобігає негативному впливу жорсткої водопровідної води, побутової хімії та постійної зміни температур.


МІФ №8. СУШІННЯ ГЕЛЬ-ЛАКУ ПІД ЛАМПОЮ З ЧАСОМ СПРОВОКУЄ РОЗВИТОК РАКУ ШКІРИ

Звичайно, під час сушіння під UF-лампою ваша шкіра піддається впливу ультрафіолетових променів. Однак кількість ультрафіолетового випромінювання, яке ви отримуєте під час такої процедури, набагато менша, ніж та, з якою ви стикаєтеся на вулиці, особливо на сонячному пляжі. Важливо зазначити, що нормальний вплив ультрафіолету під час сушіння нігтів є безпечним для шкіри людини і не може спричинити розвиток такого небезпечного захворювання, як рак шкіри.

Якісні лампа для манікюру в магазині Global Fashion

69 купили
ID: 11083
600 ₴
50 купили
ID: 10987
1 242 ₴
64 купили
ID: 12032
450 ₴


Припиніть вдаватися у фантазії. У наш час нігтьова індустрія користується величезною популярністю, і щодня з'являються новинки. Існує безліч професійних засобів, які зроблять ваші нігті неймовірно красивими і доглянутими.
Дата: 05.07.2021 16:27 Переглядів: 664