Баночний або касетний воскоплав: який краще?

{ $article->title }}

Кожна сучасна дівчина бореться з небажаними волосками на тілі. Ой як вони не до речі ростуть! Але, що поробиш, раз вони є, тоді потрібно їх усувати. Раніше дівчата користувалися найпростішим і універсальним методом як бритва. Зараз цей спосіб теж актуальне, але таке задоволення вистачає на 2-3 дня, а потім знову треба «воювати» з небажаними волосками. У актуальний час існує різні процедури з видалення зайвого волосся, наприклад видалення за допомогою воскоплава.

Ви володієте інформацією, що на ринку існують різні види вокоплавов. Основні як такі є касетні і банкові. Але як зробити правильний вибір і не промахнутися? Читайте нашу статтю і беріть на замітку! ЧОМУ КАСЕТНИЙ ВОСКОПЛАВ?

Індивідуальні якості: 

- Харчуючись від мережі, воскоплав нагріває його вміст до необхідної температури і це займає не більше чверті години.

- Завдяки роликовому апплікатору касети забезпечує рівне і плавне нанесення воску на шкіру.

- Картридж - це закрита ємність, що має дозатор. Така конструктивна особливість допомагає уникнути розливу, патьоків і перевитрати вмісту.

- Віск пом'якшує пори на шкірі.

- Процедура практично безболісна, а почервоніння незначні або відсутні.

- Воскові картриджі мають різні насадки для нанесення речовини на великі і малі ділянки шкіри.

- Мінімальний ризик опіку шкіри при тонкому нанесенні воску

- Мініатюрний розмір касетного воскоплава - зручність в поїздках

- Невелика вартість і компактний дизайн - ідеальний варіант для новачків. Деякі особливості: 

- Є різні моделі касетних воскоплава: з базою або без неї, а також модель з базою відразу для двох воскоплава, яка використовується для прискорення процедури. При охолодженні воску в одному - просто візьміть з бази другий!

- Вибираючи воскоплав без бази, не забувайте, що провід, приєднаний до нього, буде трохи заважати під час депіляції.

- При депіляції воскоплава касетного типу використовуйте картриджі, які щільно поміщаються в прилад, інакше віск може протекти.

- Касетний воскопла (картріджний) більше підійде для домашнього використання.


НА ЗАМIТКУ: Необхідно пам'ятати, що віск для депіляції наноситься тільки на суху шкіру. Якщо тіло вологе, то він тягнеться, смужки важко зірвати, повного видалення волосків не відбувається. У таких випадках не можна досягти хорошого результату. Потрібно дати шкірі добре висохнути і повторити процедуру знову.

________________________________________________________________________________

Стаття на цю тему: Воскоплав для депіляції. Прощайте небажані волоски

_______________________________________________________________________________ 


ЧОМУ БАНКОВЕ ВОСКОПЛАВ?

Індивідуальні якості: 

- Дозволяє розтопити відразу велику кількість воску (400-800 мл) - зручно використовувати як для салонних процедур, так і домашніх, але домашніх умовах його використовують рідше.

- У деяких моделях можна навіть міняти рівень нагріву матеріалу. Це дає можливість використовувати віск будь-якого виробника.

- Підтримує температуру розігрітого воску довгий час - не потрібно зайвий раз нагрівати.

- Легко контролювати розігрів. 


Деякі особливості: 

- Ціна баночного воскоплава зазвичай вище в порівнянні з іншими моделями, тому перевагу йому краще віддавати, якщо ви займаєтеся депіляцією не вперше.

- Баночні воскоплави більше в розмірі, ніж касетні, тому такий варіант можна сміливо вибирати, якщо проводити процедуру збираєтеся тільки вдома або в косметологічному кабінеті.

- Технологія депіляції за допомогою банкового воскоплава може спричинити деякі складності, так як потрібно використовувати кисть, шпатель і металевий утримувач.

- Баночний воскоплав в основному, призначені для професійного використання і часто зустрічаються у майстрів в салонах краси.РАДА: Якщо ви вирішили купити воскоплав для депіляції, робити це рекомендується в перевірених б'юті-магазинах, які надають гарантію на дані прилади. 

Який воскоплав вибрати, безумовно залежить від ваших індивідуальних переваг. Але пам'ятайте, що ваша шкіра завжди повинна бути ніжною і без зайвих волосків!


Інтернет магазин Global Fashion пропонує купити касетний і баночний воскоплав дуже високої якості!

Купити касетний воскоплав --->

Купити баночний воскоплав ---> 


Рекомендуємо інші статті:

1. Парафінотерапія. Твоє тіло красиве і здорове

2. СПА - манікюр. Турбота про красу рук і нігтів

3. Воскоплав для депіляції. Прощайте небажані волоски 

Дата: 28.06.2021 14:52 Переглядів: 1389