Чому гель-лак змінює колір: причини неприємного явища

{ $article->title }}

Начебто процедура манікюру пройшла успішна. Клієнтка залишилася задоволена результатом. А якщо клієнт задоволений, то майстер відповідно теж. Все б добре, але тільки ось через тиждень телефонує клієнта і каже, що гель-лак змінив колір. Ви задаєте собі питання: чому так відбувається і як уникнути зміни кольору покриття? Давайте разом дізнаватися причини. 


CЛУЧII КОЛЬ ПОТЕМНIННЯ АБО ВИГОРАННЯ ГЕЛЬ-ЛАКУ ВIДБУВАЭТЬСЯ З ВИНИ МАЙСТРА 

1. Робота неякісним продуктом 

Якщо ви використовуєте матеріали сумнівного походження, то треба бути готовими до всього. Такі гель-лаки, як правило, відрізняються низькою ціною і відсутністю сертифікатів.

Покриття з таких флакончиків може не тільки темніти, вигоряти і покриватися плямами. Бувають випадки сильної алергії і навіть хімічні опіки.

РАДА: Завжди використовуйте гель - лаки висловити якості і перевірених брендів. Інтернет - магазин Global Fashion має величезний вибір якісних гель-лаків. Вам варто лише клікнути сюди.

_____________________________________________________________________

Стати по темі:

- Чому відшаровується гель - лак. Причини

- Печет гель-лак при сушінні в лампі: причини i рiшення

- Гель - лак не сохне в лампі: дізнайтеся причини

- Гель лак. Все найцікавіше

_____________________________________________________________________


2. Топ (фінішні покриття) без ультрафіолетової захисту 

Гель-лак може сильно вигоряти на сонці. Особливо це стосується яскравих постільних відтінків. Але, світові виробники давно випускають фінішні покриття з ультрафіолетовим захистом.

РАДА: Користуйтеся правильним топом, щоб захистити нігті від вигорання на сонці. Тоді клієнти не будуть скаржитися. Купити якісний топ --->

_______________________________________________________________________________________________________________

Статті по темі: Чому топ жалтеет на нігтях: основні причини, Топ для гель-лака. Для чого потрiбно?

_______________________________________________________________________________________________________________


3. Погана сушка топа (фінішу) 

Одна з функцій топа - захист всього покриття від вигоряння, відколів і відшаровування. Але якщо ви не до кінця його просушують, то все виходить навпаки. Топ мутніє, легко вбирає сторонні пігменти і не захищає кольоровий шар від впливу сонця.

РАДА: Слідкуйте за повної полімеризації фінішного покриття. Користуйтеся якісними лампами з таймером.


Можливо Ви майстер «новічек» і не знаєте які лампи для нігтів краще, наша стаття «Як вибрати лампу для манікюру? Розберемося з нюансами!» однозначно помочет вам.

Купити якісні лампу для нігтів ---> 


4. Особливі (агресивні) бази 

Бази з підвищеною кислотністю, просто можуть з'їдати колір. Слід уважно вибирати бази за складом, уникати варіантів з різким запахом. Також поєднання матеріалів різних виробників веде до великого ризику того, що щось піде не так, і клієнт зіткнеться з проблемою.

РАДА: Завжди використовуйте бази висловити якості і перевірених брендів. Це може вам, уникнути неприємних ситуації.Як вибрати хорошу базу для нігтів, читайте в нашій статті «База для нігтів. Всі її тонкощі».


CЛУЧII КОЛИ ПОТЕМНIННЯ АБО ВИГОРАННЯ ГЕЛЬ-ЛАКУ ВIДБУВАЭТЬСЯ З ВИНИ КЛIЭНТА

Начебто майстер виконує всі вимоги, а з кольоровим покриттям все одно творяться незрозумілі речі? Причина зміни кольору гель-лаку може бути пов'язана зі способом життя господині манікюру. 


1. Вигорання гель-лаку від сонячних променів

Постійне перебування під палючим сонцем може не витримати навіть найякісніший гель-лак і топ. 2. Кошти для засмаги 

На гель-лак негативно впливають і засоби для засмаги. Гель-лак - матеріал хоч і міцний, але досить пористий. Він здатний вбирати деякі стійкі пігменти. Але на відміну від сонця автозагар зробить відтінок покриття темніше. Інші засоби які негативно впливають на гель-лак можуть також бути: приправи для приготування їжі, високопігментовані продукти (буряк, ягоди, гранат), фарба для волосся. 3. Миючі засоби 

Миючі засоби для прибирання теж можуть впливати на колір гель-лаку. Правда хімічні компоненти в складі чистячих порошків і гелів не тільки руйнують пігмент, але знижують стійкість манікюру і сушать шкіру рук.

РАДА: В більшості случиях, изминения кольору покриття відбувається в повсякденному житті. Не забувайте попереджати своїх клієнток про можливі наслідки роботи по дому без рукавичок, а самі працюйте тільки якісними матеріалами. А такі матеріали можна купити в інтернет-магазині Global Fashion! Вища якість - наш заставу!Сподіваємося, що наша стаття буде  корисна для Вас!


На нашому сайті є ще багато пізнавальні статей, можливо ви їх шукайте!


Інші статті:

1. Аллергiя в манікюрнiй iндустрii! Як боротися?

2. Аппаратний манікюр: як уникнути помилки?

3. Гель-фарба. її особености

4. Коррекція нарощених нігтів. Навіщо вона потрібна?

5. 10 міфив про нарощування нігтів. Дізнайтеся реальність!

6. Аппаратний манікюр: міфи і правда

7. Нарощування нiгтiй гелем. Всі нюанси

8. Нарощування нігтів акрилом. Всі тонкощі!

9. Как зміцнити нігті? Прості та ефективнi поради 

Дата: 23.06.2021 16:22 Переглядів: 2061