Баф для нігтів: що необхідно про нього знати

{ $article->title }}

Для створення якісного манікюру, необхідно мати в арсеналі і якісні інструменти. Одним не менш важливим інструментом в створення манікюру є баф для полірування нігтів. У чомусь він дуже схожий з пилкою, але в той же час значно відрізняється від неї. У цій статті познайомимося ближче з баффіком. Постараємося все роз'яснити по «поличках» і показати важливість даного інструменту. 


БАФ ДЛЯ НIГТIВ: ЗНАЧЕННЯ 

Баф для нігтів - нагадує пилку, проте він значно від неї відрізняється. Бафік використовується для полірування і шліфування натуральних і штучних форм. У бафов теж є абразивність, але дрібніша, ніж у стандартних пилок, і вказується вона вкрай рідко. Баф є многофункціоналеним інструментом - він стає гідною заміною деяким професійним процедурам і зручний для домашнього використання. Подивитися баф ---> ВИДИ БАФIКОВ ДЛЯ НIГТIВ I ОСНОВНI ФУНКЦII

Крім абразивності, робоча поверхня Бафа різниться і матеріалом, з якого виконані боку інструменту. Залежно від цього бафікі бувають наступних видів:

Замшеві - такі варіанти виготовляються із замші. Вважаються середньої якості, дезінфекції вони піддаються погано. Вони можуть мати пластиковими ручками. Застосовувати виріб можна як вдома, так і в салоні. У професійному середовищі їх обробляють в спеціальних шафах.

Пенополіетіленовие - популярний продукт. Даний варіант має безліч переваг - дешевизна, міцність, можливість проведення дезінфекції.

Силіконові - міцні, недорогі, піддаються чищенню і стерилізації;

Тканинні бафи відрізняються високою якістю. Підійдуть для роботи з натуральними нігтями. Дуже гнучкі, еластичні в порівнянні з іншими варіантами. З недоліків вироби варто відзначити їх високу вартість і неможливість продезінфікувати. 


ОСНОВНI ФУНКЦII БАФIКА ДЛЯ НIГТIВ

- Шліфування, полірування натуральних і нарощених нігтьових пластин.

- Корекція отслоек натурального епідермісу.

- Корекція довжини і полірування натурального нігтя.

- Вирівнювання поверхні при роботі з штучними матеріалами.

- Підготовка пластини перед нанесенням гель лаку.

- Також з бафом можна видалити загрубілі шкіру з околоногтевих валиків, задирки, кутикулу і запечатати відшарування пластини. Рекомендовані статті: 

- Інструменти та засоби для педикюру: які вони і що необхідно знати про них

- Який манікюр Вам підходить?

- Пилка для нігтів. Незамінний інструмент в косметички кожної дівчини

- Базовий набір майстра манікюру 


АБРАЗИВНIСТЬ БАФIКА

Абразивність Баффа визначає жорсткість сторін і показує, для якого типу нігтів його краще використовувати і які функції він виконує. Полірування може відбуватися бафамі з різною абразивністю. Залежно від показника абразивности існує наступна класифікація:

- Абразивність 60-80 грит - застосовується для виконання педикюру або штучних нігтів. Обробка їм досить груба. Робота з акрилом і полімером.

- Абразивність 100-150 грит - підходять для виконання корекції до нанесення гель лаку. Різновиди з позначкою 100-150 грит ідеальні для полірування нігтів на ногах і обробки після нарощування.

- Абразивність 150-240 грит використовується для підпилювання кінчика на натуральних нігтях або шліфування штучних.

- Абразивність понад 300 грит - сама м'яка і дрібна. Застосовується для делікатного полірування натуральних нагідок до природного блиску. Даним бруском виконують звичайний манікюр. 


ЗНАЧЕННЯ СТОРIН БАФIКА

Бафи як правило ізготавліни у вигляді об'ємних чотиристоронніх брусків. Яке значення має каждоя сторона. Розберемося по порядку.

Перша сторона - це звичайна пилка, що дозволяє скорочувати нігті або надавати їм бажану форму.

Друга сторона - дозволяє прибирати з нігтьової пластини всі нерівності і задирки.

Третя сторона - преднозначена для шліфофкі нерівностей і видалення найдрібніших вад.

Четверта сторона - дана сторона дозволяє відполірувати ніготь до блиску.

На замітку: В актуальний час у продажу можна знайти величезну кількість найрізноманітніших бафов, призначених як для професійного, так і для домашнього використання. У магазині Global Fashion ви знайдете бафи високої якості і інші іструменти для нігтів

Купити баф для полірування нігтів --->


Завжди доглядайте за вашими нігтиками. Використовуйте тільки якісні матеріали по догляду за ними.


Читайте також:

- Французький манікюр: символ жіночності

- Фрезер для манікюру. Помічник в манікюрному мистецтві

- Технології в нігтьовому сервісі

- Маникюрная витяжка. Безпека майстра і клієнта

- Цікаві факти про нігті і манікюр

- Апаратний манікюр - супер технологія!

- Гель лак. Все найцікавіше

- Кисть для нарощування нігтів гелем: як вибрати? 

Дата: 01.06.2021 12:13 Переглядів: 2410