Ремувер для кутикули: познайомимося з ближче з його особливостями

{ $article->title }}

Щоб домогтися гарного манікюру, недостатньо вибрати якісний гель-лак, гарний дизайн, надати красиву форму нігтям, ну і звичайно ж необхідно обробити кутикулу, так звану «смужку шкіри» навколо нігтів. Існують кілька варіантів по видалення кутикули, найсучасніший є, видалення за допомогою ремувер для кутикули, що спрощує і прискорює підготовку нігтів. Ну що, познайомимося ближче з особливостями румувера для кутикули. 


РЕМУВЕР ДЛЯ КУТИКУЛИ: РIЗНОВИДИ

Що це?

Засіб для видалення кутикули або ж ремувер - це спеціальний засіб, який має в своєму складі розм'якшуючі компоненти й активні хімічні речовини для щадного видалення ділянок шкіри навколо нігтьових пластин. Ремувер має в своєму складі хімічні речовини, за допомогою яких дана процедура проходить швидко і легко. Випускаються у вигляді рідини, гелю або легкого крему. Основа ж цих коштів може бути різною. 

Вважається, що кремообразная консистенція найбезпечніша, тому як практично зовсім не випливає за зону обробки. Зате ремувер у вигляді рідини краще проникає в ороговілі ділянки шкіри. Ну, а гелева консистенція займає проміжне положення між кремом і рідиною, і, мабуть, є універсальним варіантом. 


Види 

Сущесвуют кілька видів ремувер, які відрізняються своїм складом: 

1. Кислотні: такі ремувер найчастіше містять фруктові AHA кислоти, що діють дуже швидко і ефективно. За допомогою такого складу, процедура видалення кутикули займає всього до 25 секунд. З цієї причини, багато майстрів використовують саме кислотні ремувер. Завдяки швидкодії і простому використанню цей різновид затребувана і у домашніх майстрів манікюру, і у професіоналів. Але, в порівнянні з лужним Ремувер, кислотний може викликати алергічну реакцію, тому необхідно бути обережним;

2. Лужні: ремувер діє м'якше, ніж кислотний аналог, але для обробки кутикули цим засобом потрібно до 25 хвилин. Даний засіб має найбільш щадний принцип впливу на необхідну зону шкіри і відмінно підходить для використання в домашніх умовах.

3. Масляні: принцип роботи таких ремувер відрізняється розм'якшуючими впливами, а не розчиняють. Такі засоби відмінно підійдуть для чутливої ​​шкіри рук, а також для домашнього використання.

4. Мінеральні: ремувер на мінеральній основі досить дорогі і рідко зустрічаються. Перевагою такого складу є лікувальний вплив ремувер на нігтьову пластину і зону шкіри навколо нігтів. 

Купити ремувер ---> 


ПЕРЕВАГИ ТА НЕДОЛIКИ РЕМУВЕР ДЛЯ КУТИКУЛИ

Переваги: 

- такий варіант безпечний. Використовуючи ремувер для кутикули, повністю відсутній ризик нанесення травми, а відповідно виключається небезпека занесення інфекції, так як процес абсолютно безкровний.

- може використовуватися в умовах салону і вдома.

- видалення кутикули ремувер більш щадяще. Процес абсолютно безболісний і оброблена таким чином кутикула менш чутлива.

- прискорює передує манікюр обробку нігтьових пластин.

- кутикула, віддалена за допомогою Ремувер, повільніше відростає і менш схильна до виникнення задирок. Відповідно, манікюр зроблений подібним чином виглядає більш естетично і більш «життєздатний».

- без праці наноситься і легко, без сліду видаляється після процедури.

- більш швидке виконання манікюру. Дія ремувер відбувається за 1,5 - 20 хв., В залежності від складу. Але в будь-якому випадку, не потрібно чекати, коли висохнуть шкіра і нігті, як у випадку з використанням розм'якшуються ванночок. 


Крім переваг, ремувер має і негативні сторони. 

Недоліки:

 - можливість виникнення алергічних реакцій. Речовини, що входять до засобу для розм'якшення кутикули можуть викликати свербіж, почервоніння і набряк. А нехтування правилами використання ремувер можуть привести до того, що станеться освітою пустот під пластиною з подальшим відшаруванням нігтя від ложе.

- Ремувер недостатньо чисто видаляє кутикулу. Можна сказати, що такий засіб підійде для власниць тонкої кутикули. У запущених випадках, коли кутикула дуже сильно відросла або вона дуже груба, без класичного обрізного манікюру не обійтися.

- Існує ризик пошкодити нігтьову пластину. Адже, що таке ремувер для кутикули? По суті, це певний хімічний склад, який крім ороговілих ділянок шкіри, може пошкодити і нігтьову пластину біля основи, а це дуже небезпечно. Можуть виникнути опіки тканин і розщеплення пластини. Тому в домашніх умовах не рекомендується використовувати сильнодіючі препарати, що містять в своєму складі агресивні кислоти. 


ЧИ ВАРТО ЗВЕРНУТИ УВАГУ! Суворо дотримуйтеся правил, прописані в анотації до засобу. Особливо це стосується засобів з сильнодіючими хімічними складами. Ні в якому разі не перетримуйте ремувер. А після завершення процедури ретельно видаліть залишки кошти ватним диском, просоченим в міцелярно воді, або вимийте руки. Ну, і, звичайно ж, не забувайте підживлювати кутикулу маслом або живильним кремом.


______________________________________________

Може ці статті вам теж будуть цікаві?

- База для нігтів. Всі її тонкощі

- Базовий набір майстра манікюру

- Гель лак. Все найцікавіше

- Топ для гель-лаку. Для чого необхідний? 

______________________________________________


ЩО НЕОБХIДНО ВРАХУВАТИ ПРИ ВИКОРИСТААННI РЕМУВЕР I ЯК НИМ КОРИСТУВАТИСЯ? 

Для початку слід врахувати, що перш ніж наносити ремувер на шкіру, його корисно протестувати. Якщо ремувер викликає роздратування або алергічну реакцію, від його застосування при манікюрі краще відмовитися, вибравши більш щадний склад. Не можна користуватися засобами на базі кислот, якщо є шкірні захворювання, садна і не зарубцевавшиеся пошкодження. Протипоказанням є поразки грибком.

Тепер, власне кажучи, поетапні дії:

1. Очистити нігтьову пластину від забруднень, лакового покриття і обезжіреть.

2. Акуратно нанести на кутикулу шар ремувер, уникаючи ділянки нігтів і здорової шкіри.

3. Витримувати на кутикуле даний засіб необхідно в залежності від виду ремувер. Для кожного складу ремувер існує певний час витримки кошти.

4. Після закінчення потрібного часу, за допомогою пушера або палички, акуратно відсунути і видалити ороговілі ділянки шкіри.


5. Залишки кошти витерти сухою серветкою і нанести масло для кутикули. Це допоможе заспокоїти кутикулу і уповільнити її зростання.


ЧИ ВАРТО ЗВЕРНУТИ УВАГУ! Не можна видаляти кутикулу частіше одного разу на тиждень. Занадто часто обрізання кутикули або її видалення ремувер може привести до її висушування і розтріскування, що в свою чергу негативно позначиться на стані нігтьових пластин. Виняток становлять тільки ремувер на масляній основі. Такими можна обробляти кутикулу щодня.

Купити ремувер для кутикули. Магазин Global Fashion пропонує тільки якісну продукцію для нігтів і не тільки.

Сподіваємося, що знайомство з ремувер пройшло успішно. Використовуйте ремувер для видалення кутикули і тоді ваш манікюр буде акуратним і красивим.


Читайте також:

- Фрезер для манікюру. Помічник в манікюрному мистецтві

- Фрезер для манікюру: що його псує і як вирішити проблему

- Французький манікюр. Символ жіночності

- Манікюр який приваблює чоловіків

- Який манікюр Вам підходить?

- Як вибрати лампу для манікюру? Розберемося з нюансами! 

Дата: 05.04.2021 13:21 Переглядів: 4207