Ремувер для кутикули: познайомимося ближче з його особливостями

Ремувер для кутикули: познайомимося ближче з його особливостями
Для досягнення ідеального манікюру необхідно не тільки вибрати високоякісний гель-лак і прекрасний дизайн, а й приділити увагу формі нігтів і, звісно ж, піклуватися про кутикулу. Існує кілька способів догляду за кутикулою, і одним із найсучасніших та найефективніших є використання ремувера для кутикули. Цей інструмент значно спрощує і прискорює процес підготовки нігтів до манікюру. Давайте ближче познайомимося з особливостями та перевагами ремувера для кутикули.


РЕМУВЕР ДЛЯ КУТИКУЛИ: ЗНАЧЕННЯ ТА ВИДИ

Засіб для видалення кутикули, також відомий як ремувер, являє собою спеціальний засіб, розроблений для м'якого та ефективного видалення шкіри навколо нігтьових пластин. Ремувери містять у своєму складі компоненти, що сприяють розм'якшенню кутикули, а також активні хімічні речовини, які допомагають дбайливо видаляти зайвий шар шкіри. Ці засоби доступні в різних формах, включно з рідиною, гелем і легким кремом, і можуть мати різні основи.
Вважається, що кремоподібна текстура є однією з найбезпечніших, оскільки практично не накопичується за межами оброблюваної зони. У той час як ремувер у рідкій формі забезпечує більш ефективне проникнення в ороговілі ділянки шкіри. Гелева консистенція займає унікальне становище між кремом і рідиною, і, можливо, може вважатися найбільш універсальним варіантом.


Види

Існують кілька видів ремуверів, які відрізняються своїм складом:

1. Кислотні: Фруктові AHA кислоти часто входять до складу ремуверів, і вони мають видатну ефективність і швидкість дії. З їхньою допомогою можна видалити кутикулу всього за кілька секунд, іноді протягом 25 секунд. Саме тому багато майстрів манікюру вважають за краще використовувати ремувери з кислотами. Завдяки своїй швидкій і простій процедурі вони користуються популярністю як серед домашніх майстрів манікюру, так і у професійних фахівців.
Однак, варто пам'ятати, що порівняно з лужними ремуверами, кислотні можуть спричинити алергічні реакції, тому їхнє використання вимагає обережності і слід проводити тест на чутливість шкіри перед застосуванням.

2. Лужні: Ремувер діє м'якше порівняно з кислотними аналогами, але для обробки кутикули цим засобом потрібно до 25 хвилин. Цей продукт пропонує найбільш щадний спосіб впливу на необхідну ділянку шкіри й ідеально підходить для використання вдома.

3. Масляні: Принцип роботи таких ремуверів вирізняється розм'якшувальним впливом, а не розчинювальним. Такі засоби чудово підійдуть для чутливої шкіри рук, а також для домашнього використання.

4. Мінеральні: Ремувери на мінеральній основі є рідкістю на ринку і, отже, часто мають вищу вартість. Проте їхні переваги варто відзначити, оскільки такі продукти здійснюють лікувальну дію на нігтьову пластину і ділянку шкіри навколо нігтів.


ПЕРЕВАГИ ТА НЕДОЛІКИ

Переваги:

- Цей метод вважається безпечним, оскільки під час використання ремувера для кутикули виключається ризик нанесення травми. Такий процес абсолютно безкровний і, отже, мінімізує можливість зараження інфекцією.

- Застосовується як у салоні, так і в домашніх умовах.

- Видалення кутикули з використанням ремувера являє собою більш м'який і дбайливий метод. Цей процес абсолютно безболісний, і після обробки кутикула стає менш чутливою.

- Покращує підготовчу обробку нігтьових пластин перед манікюром.

- Кутикула, видалена з використанням ремувера, повільніше відновлюється і менш схильна до появи задирок. У результаті манікюр, виконаний у такий спосіб, має акуратніший вигляд і довший ефект збереження своєї естетики.

- Легко наноситься і легко змивається після використання.

- Прискорене проведення манікюру. Ефективність ремувера проявляється всього за 1,5 хвилини.

 - Час, необхідний для досягнення бажаного ефекту, може варіюватися в межах 20 хвилин, залежно від індивідуальних особливостей шкіри та складу використовуваних засобів. Важливо відзначити, що немає необхідності очікувати повного висихання шкіри та нігтів, як це може знадобитися під час застосування розм'якшувальних ванночок.


Недоліки: 

- Існує ризик виникнення алергічних реакцій під час використання засобів для розм'якшення кутикули, оскільки деякі з компонентів цих продуктів можуть спричинити неприємні симптоми, такі як свербіж, почервоніння та набряк шкіри. Крім того, важливо дотримуватися правил використання ремувера, щоб уникнути серйозних проблем. Недотримання цих правил може призвести до утворення пустот під нігтьовою пластиною, що надалі може призвести до відшарування нігтя від його ложа.

- Видаляч кутикули може не завжди забезпечувати ідеально чисте видалення цього шкірястого шару навколо нігтів. Він, швидше, підходить для тих, у кого кутикула тонка. У випадках, коли кутикула занадто виросла або має грубу структуру, зазвичай необхідний класичний обрізний манікюр, щоб досягти найкращого результату.

- Існує небезпека пошкодження нігтьової пластини під час використання ремувера для кутикули. Цей продукт, по суті, містить хімічні компоненти, які призначені для видалення ороговілих ділянок шкіри навколо нігтів. Однак, якщо неправильно застосовувати такі засоби, вони можуть завдати шкоди нігтьовій пластині, розташованій біля основи нігтя. Це є досить небезпечним, оскільки може призвести до опіків тканин і руйнування нігтьової пластини.

Тому важливо обережно підходити до використання ремувера для кутикули в домашніх умовах. Не рекомендується використовувати занадто агресивні препарати, що містять у своєму складі сильні кислоти. Замість цього, краще вибирати більш м'які та безпечні засоби, які допоможуть доглядати за кутикулою, не становлячи загрози для здоров'я нігтів і шкіри.

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ! Обов'язково дотримуйтесь вказівок, представлених в анотації до обраного засобу. Особливо важливо це для продуктів з потужними хімічними складами. Ніколи не перестарайтеся із застосуванням ремувера. По завершенні процедури ретельно видаліть залишки засобу за допомогою ватного диска, змоченого міцелярною водою, або просто вимийте руки. І, звісно, не забувайте доглядати за кутикулою, застосовуючи олію або живильний крем.


ЩО НЕОБХІДНО ВРАХУВАТИ ПІД ЧАС ВИКОРИСТАННЯ РЕМУВЕРА І ЯК НИМ КОРИСТУВАТИСЯ?

Для початку слід врахувати, що перш ніж наносити ремувер на шкіру, його корисно протестувати. Якщо ремувер викликає подразнення або алергічну реакцію, від його застосування під час манікюру краще відмовитися, вибравши більш щадний склад. Не можна користуватися засобами на базі кислот, якщо є шкірні захворювання, садна і пошкодження, що не зарубцювалися. Протипоказанням є ураження грибком.

Як користуватися ремувером для кутикули:

1. Видалити забруднення, зняти лак і знежирити нігтьову пластину.

2. Обережно нанесіть шар ремувера на кутикулу, намагаючись уникнути потрапляння на нігтьову пластину і неушкоджену шкіру.

3. Необхідно враховувати різний час витримки засобу на кутикулі залежно від виду використовуваного ремувера. Кожен вид ремувера має свій власний рекомендований час для витримки на кутикулі.

4. Після закінчення необхідного часу, акуратно використовуйте пушер або апельсинову паличку для видалення ороговілих ділянок шкіри.

5. Перед тим як завершити процедуру, залишки засобу слід дбайливо видалити, акуратно протерши нігтьову пластину сухою м'якою серветкою.

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ! Не слід видаляти кутикулу частіше ніж один раз на тиждень, оскільки занадто часте обрізання або видалення її з використанням ремувера може спричинити сухість і тріщини, що негативно позначиться на стані нігтьових пластин. Виняток становлять тільки ремувери на масляній основі, за допомогою яких можна обробляти кутикулу щодня.

Для досягнення ідеального манікюру завжди рекомендується використовувати ремувер для видалення кутикули. Цей невеликий, але важливий крок допоможе зробити ваш манікюр більш акуратним і красивим.
Дата: 05.04.2021 13:21 Переглядів: 6256