Топ - 10 порад, як продовжити життя манікюру

{ $article->title }}

Напевно кожна представниця м'якої підлоги, мріє про красиве манікюрі. Але крім цього, вона хоче щоб манікюр довше тримався на нігтях. Але на жаль в повсякденному житті, не завжди це виходить. Ми розкриємо вам декілька секретів, які допоможуть продовжити життя вашого манікюру. Тому запишіть собі де-небудь, а ще краще запам'ятовуйте.

Отже, ті самі 10 порад! 


РАДА НОМЕР 1: ВИБIР БЕЗПЕЧНОГО ЛАКУ ДЛЯ НIГТIВ

Неправильно підібраний лак призведе до пересушування нігтьової пластини. Результатом такого вибору - ламкі, шаруються нігті, роздратування шкіри і алергічні реакції. Щоб цього уникнути, даємо перевагу лакам з безпечної формулою з позначкою на етикетці «5-free». У їх складі відсутні потенційно шкідливі речовини - формальдегід, формальдегідні смола, толуол, фталати, камфора.РАДА НОМЕР 2: СТЕКЛЯННОЯ ПИЛКА

Перед фарбуванням нігтів користуйтеся, щоб покриття не втрачало свій вигляд вже на наступний день. Вони «запечатують» край нігтя, не даючи йому розшаровуватися. 


РАДА НОМЕР 3: ВИКОРИСТОВУЙТЕ ОБЕЗЖИРИВАТЕЛЬ

Перед нанесенням лаку слід ретельно знежирити нігтьову пластину. Це є дуже важливою процедурою, так як, на нігтях є залишки жиру, який заважає міцному зчепленню лаку з нігтьової пластиною.


РАДА НОМЕР 4: ВИКОРИСТВУЙТЕ БАЗУ ДО I ПIСЛЯ

Завжди використовуйте базу під лак. Завдяки їй, манікюр протримається довше, колір вийде більш глибоким і рівним. База сприяє більш міцному зчепленню з основним покриттям, захистить нігті від фарбування і зміцнить нігтьову пластину. Для кращого результату бажано використовувати базу тієї ж марки, що і лак. Завершальний етап - теж базовий шар. Це важливо: так як саме кінчики нігтів схильні до сколів, опрацьовуємо їх двома додатковими шарами бази.

_____________________________________________________________________

Статті по темі:

- Причини ламкості нігтів: рішення проблеми

- Як зміцнити нігті? Прості та уфуктивнi поради

- СПА - манікюр. Турбота про красу рук і нігтів

- Способи вирівнювання нігтьової пластини

_____________________________________________________________________


РАДА НОМЕР 5: НЕ ВИКОРИСТОВУЙТЕ ВЕЛИКУ КIЛЬКIСТЬ ЛАКУ

Найпоширеніша помилка - надто багато лаку за один раз. Багатьом здається, що краще відразу нанести багато лаку і чекати, поки він висохне. Але через годину лак все одно змащується, і немає рівного покриття. Краще пофарбувати нігті 3-4 максимально тонкими шарами і почекати, щоб уникнути появи бульбашок і нерівностей. Перед кожним шаром обов'язково необхідно чекати одну або дві хвилини, щоб розчинник в складі лаку встиг випаруватися, інакше ми пошкодимо нігті і не доб'ємося стійкого манікюру. РАДА НОМЕР 6: ПРАВЕЛЬНО СУШКА НIГТIВ

- Процедура «Опустити кінчики пальців крижану воду на пару хвилин, щоб лак висох швидше» не працює. На перший погляд лак і правда сохне, але це всього лише ілюзія. Насправді такий спосіб тільки змінює консистенцію лаку, якого не продовжує життя манікюру.

- «Дути на нігті» це міф! Технічно висихає лише верхній шар, але не повністю все покриття. До того ж, на нігті можуть потрапити крихітні краплі слини, що призведе до утворення дрібних бульбашок.

Правильний спосіб швидкого сушіння - використання спеціальних засобів, тому що вони призначені для окислення лаку зсередини. А краще за все дати їм можливість висохнути природним чином. 


РАДА НОМЕР 7: ЩОДЕННИЙ ДОГЛЯД ЗА НIГТЯМИ I КУТИКУЛОЮ

Для того щоб манікюр тримався максимальне колічетво часу, необхідний регулярний догляд за шкірою рук і нігтями. Тому кожен день користуйтеся маслом для кутикули або кремом для рук, щоб уникнути пересихання. Для глибокого відновлення сухої і потрісканої кутикули підійде масло ши, жожоба або мигдальне. Найкраще кошти втирати масажними рухами довше однієї хвилини. Така проста процедура позбавить від неприємної сухості і подразнень, що допоможе запобігти утворенню сколів.РАДА НОМЕР 8: ЗАХИЩАЭМО СЕБЕ

При митті посуду або прибирання завжди використовуйте рукавички для захисту ваших нігтів і манікюру від води і хімічних засобів. Ніщо не скорочує вік манікюру так стрімко, як побутова хімія і гаряча вода. І не допускайте контакту лаку з антисептичними засобами.РАДА НОМЕР 9: ЧИ НЕ ТРУСIТЬ ФЛАКОН З ЛАКОМ

Чи не трусіть флакон з лаком перед використанням, тоді манікюр вийде з бульбашками і дуже скоро облізе. Пам'ятайте! флакон потрібно акуратно покатати між долонями.


РАДА НОМЕР 10: ПОКРИВАЙТЕ МАНIКЮР ЗАКРIПЛЮВАЧЕМ

Використовуйте спеціальні закріплювачі і наносите їх кожні два дні, щоб уникнути тріщин і надати лаку додатковий глянець. Таким чином манікюр буде довго справляти враження свіжого.

Ми впевнені якщо ви будете дотримуватися цих рад, ваш манікюр проживе ще, ой як довго.

Інтернет-магазин Global Fashion має широкий асортимент средст і інструментів для манікюру. Тому заходите в магазин --->


Читайте також:

1. База для нігтів. Всі її тонкощі

2. Інструменти і засоби для педикюру: які вони і що необхідно знати про них

3. Цікаві факти про нігті і манікюр

4. Історія манікюру. Початок і донині

5. Який манікюр Вам підходить?

6. Манікюр який приваблює чоловіків

7. Пилка для нігтів. Незамінний інструмент в косметички кожної дівчини

8. Французький манікюр. символ жіночності 

Дата: 31.03.2021 12:21 Переглядів: 821