8 міфів про догляд за нігтями, в які жінки охоче вірять

{ $article->title }}

Багато - багато років тому, якась бабуся сказала своїй онучці «онучка, не сідай у краю стола, заміж не вийдеш». А через кілька років, внучка вийшла заміж за довгоочікуваного принца. Тільки ось інша сторона медалі, нікому не відома і все охоче вірять в прикмету, яка є міфом. Загалом ложі сарафаннового радіо в нашій життя цілком достатньо. Раз наш напрямок, це нігтьова сфера, тоді поговоримо про нігтях. Більшість дівчат знають як доглядати за своїми нігтиками, тільки ось навіть і не підозрюючи, що багато пізнання є міфом. Щоб позбавити вас від омані, ми приготували цю статтю. Попереджений значить озброєний! 


МІФ N1: ПЕРЕД МАНIКЮРОМ МОЖНА РОБИТИ ВАННОЧКУ ДЛЯ НIГТIВ

Є думка, що під впливом температури пластина розшириться, а після почне звужуватися, приймаючи природну форму і утворюючи тріщини на лаковому покритті.

Істина така: Повноцінна програма манікюру включає маникюрную ванночку. При цьому вода повинна бути теплою і комфортною для рук, а процедура не повинна перевищувати 5 хвилин. Радимо скористатися спеціальними манікюрними таблетками. Півпігулки розчиняються у воді, і ви отримуєте пом'якшувальний і дезінфікуючий розчин. Якщо ви будете дотримуватися цих порад, то ніяких передчасних відколів і розтріскування лаку не відбудеться. 


МІФ N2: ЛАКИ З КАЛЬЦIЭМ ЗМIЦНЮЮТЬ НIГТI

Відомо, що сама пластина - це мертва тканина, тому лаки з кальцієм зміцнюють нігті рівно настільки, наскільки це роблять і самі звичайні лаки, утворюючи свого роду щит від механічних пошкоджень. Для цього лаки з кальцієм не підійдуть.

Істина така: Потрібні спеціальні засоби з проникаючим ефектом, наприклад, зволожуюча сироватка або крем, що для пошкоджених нігтів. 


МІФ N3: НАЯВНIСТЬ БКЛИХ ПЛЯМ НА НIГТЯХ ВКАЗУЮТЬ НА ДЕФIЦИТ КАЛЬЦIЮ

Істина така: Поява білих точок може бути викликано незначними ушкодженнями нігтьової пластини і матриксу. Ці білі цятки поступово зникають, коли нігті відростають. МІФ N4: КУТИКУЛУ НЕОБХIДНО ВИДАЛЯТИ, ЩОБ НIГТI КРАЩЕ РОСЛИ

Механічне видалення кутикули може травмувати і пошкодити шкіру, а також зону росту нігтя. Крім того, є ймовірність занести інфекцію, внаслідок чого можуть виникнути запальні процеси.

Істина така: Самое пріоритетне і перспективний напрямок - це безпечний необрізний манікюр. В процесі процедури шкіра не травмується, а кутикула набуває більш чіткий і доглянутий контур. 


МІФ N5: ЛАК ПОТРIБНО ЗБЕРIГАТИ В ХОЛОДИЛЬНИКУ, ЩОБ ДОВШЕ ПРОСЛУЖИВ

Істина така: Щоб лак прослужив довго - це герметичність упаковки. Якщо на шийці виявиться засохлий лак, кришка не буде прилягати досить щільно, у флакон проникне повітря і лак швидко загусне. Щоб цього уникнути, після кожного використання лаку протирайте горлечко флакона ватним диском, змоченим рідиною для зняття лаку. Не тримайте флакон відкритим тривалий час.


МІФ N6: КРАСА НIГТIВ НЕ ЗАЛЕЖИТЬ ВIД ДIЭТИ 

Істина така: Від правильного харчування безпосередньо залежить стан нігтів. красивих нігтів. Слідкуйте за раціоном і тоді ручки будуть красивими і акуратниміі. 


МІФ N7: LED I УФ-ЛАМПИ ДЛЯ СУШIННЯ ГЕЛЬ-ЛАКУ МОЖУТЬ ВИКЛИКАТИ РАК I ПIГМЕНТАЦIЮ ШКIРИ

Істина така: Якісні лампи при правильній експлуатації не можуть завдати шкоди вашому здоров'ю. І якщо порівняти дози одержуваного ультрафіолету, то сушка нігтів дорівнює приблизно 15 секундам знаходження під сонцем на пляжі. Але якщо раптом ви все одно трохи побоюєтеся ламп - скористайтеся кремом із захистом UVA + UVB за 10-15 хвилин до манікюру.

Шукайте якісну лампу для манікюру? В інтернет-магазині Global Fashion великий асортимент ламп для нігтів. У магазин ---> 


МІФ N8: ГЕЛЕВЕ НАРОЩУВАННЯ ШКОДИТЬ ЗДОРОВ'Ю НIГТIВ

Істина така: Гелеве покриття можна вважати безпечним в тому випадку, якщо дотримані три основних правила:

1. Використовувати тільки якісні матеріали.

2. Ретельно дотримується техніка нанесення і зняття покриття з нігтьової пластини.

3. Гель-лак наноситься без заходу під кутикулу.Інтернет-магазин Global Fashion надає тільки якісні матеріали для нарощування нігтів. У магазин --->

Доглядайте за вашими нігтиками і болд від їх краси!


Читайте також:

1. Гель - лак. Все найцікавіше

2. Як вибрати лампу для манікюру? Розберемося з нюансами!

3. Який манікюр Вам підходить?

4. 10 міфiв про нарощування нігтів. Дізнайтеся реальність!

5. Апаратний манікюр: міфи і правда

6. Нарощування нігтів гелем. всі нюанси

7. Пилка для нігтів. Незамінний інструмент в косметички кожної дівчини

8. СПА - манікюр. Турбота про красу рук і нігтів

9. Як зміцнити нігті? Прості та ефективнi правила 

Дата: 23.03.2021 14:51 Переглядів: 860