Фрезер для манікюру: що його псує і як вирішити проблему

Фрезер для манікюру: що його псує і як вирішити проблему
Фрезер для манікюру і педикюру - важливий інструмент, який значно прискорює процес обробки нігтів і забезпечує високу якість роботи. Однак багато майстрів приділяють недостатню увагу догляду за цим пристроєм, що в кінцевому підсумку може призвести до його поломки і додаткових витрат на заміну.
Для того щоб уникнути подібних неприємних сюрпризів і заощадити гроші, важливо дотримуватися рекомендацій, викладених у цій статті.


ФРЕЗЕР ДЛЯ МАНІКЮРУ: ПРОБЛЕМА І РІШЕННЯ

Проблема: Надмірне нагрівання ручки часто пов'язане з неправильним використанням.

Рішення: Якщо довго використовувати апарат на високих обертах, то згодом перегрівається мотор і може розплавитися сам механізм, тому потрібно давати апарату "відпочити". Якщо і це не допомогло, то річ у підшипниках: вони або з браком, або не підходять для роботи на високих обертах, або ж були неправильно встановлені під час заміни ручки. Запам'ятайте, що підшипники - витратний матеріал, який потребує заміни! Попрацювавши зі змазаними підшипниками, ви ризикуєте розпрощатися з ручкою назавжди. Не шкодуйте грошей на дорожчі та якісніші матеріали, це в майбутньому заощадить вам багато коштів на ремонті.


Проблема: Вібрація, що виникає під час використання фрези, часто пов'язана з неправильним вирівнюванням або дефектами у формі інструменту, особливо в разі кривих фрез.

Рішення: Фрези часто піддаються зносу і пошкодженням після тривалої експлуатації, а також можуть бути пошкоджені в результаті падінь. Крім того, дезінфікуючі засоби та високі температури під час стерилізації можуть мати негативний вплив на їхню якість. Тому важливо завжди проводити огляд фрез перед їх придбанням, щоб уникнути можливих неприємних ситуацій.


Проблема: Фрези насилу встановлюються в ручку або зовсім не можуть бути витягнуті. Це може бути пов'язано з корозією в цанзі або неправильним способом використання інструменту.

Рішення: Корозія в цанзі. Досить часто майстри протирають ручку фрезера дезінфікуючими засобами. Оскільки всі засоби на водній основі, то вони проникають всередину і ручка починає іржавіти. Щоб уникнути цього, не протирайте механізми спиртом. Неправильна експлуатація. Не рекомендується замикати або зберігати тривалий час наконечник без фрези

Проблема: Виникло дивне шумове явище під час роботи пристрою, якого раніше не спостерігалося. Ця проблема може мати два основних джерела: або знос підшипників, або потрапляння стороннього предмета всередину механізму.
 
Рішення: Знос підшипників. Підшипники - це витратний матеріал, який потребує заміни. Поява металевого шуму - результат порушень у їхній роботі. 

У ручку потрапив сторонній предмет. Предмети, що потрапляють у ручку - волосся і рукавички, тому важливо дотримуватися техніки безпеки під час роботи:
- Працювати в спецодязі та захисних окулярах, волосся прибране під головний убір.
- Робоча зона має бути добре освітлена.
- Роботи з обробки нігтьової пластини повинні проводитися при ввімкненому манікюрному пилососі.
- Перед початком роботи краще переконатися в справній роботі всіх кнопок, перемикачів.


Проблема: Потужність ручного пристрою поступово зменшується, і під час його використання спостерігаються неприємні ривки.

Рішення: Причини виникнення цієї проблеми можуть бути пов'язані з неполадками в роботі кабелю мікромотора, станом колекторних щіток і функціонуванням регулятора швидкості. У світлі цього, для найкращого вирішення цієї ситуації рекомендується звернутися за допомогою до спеціалізованого сервісного центру.ПРАВИЛЬНИЙ ДОГЛЯД ЗА АПАРАТОМ ДЛЯ МАНІКЮРУ

Пам'ятайте, що "життя" вашого апарата безпосередньо залежить і від того, як ви за ним доглядаєте. Не пройти повз кілька правил, що допоможе у збереженні апарата на тривалий термін.

Правило номер 1: Регулярне чищення апарата від опилу. Опіл скрізь проникає і все забиває. Знос рухомих частин збільшується, апарат починає грітися, підшипники зношуються набагато швидше. Є майстри, які працюють з одним і тим самим апаратом 8-10 років, секрет криється в тому, що раз на півроку вони здають наконечники в чистку.

Правило номер 2: Як часто чистити апарат для манікюру. Все індивідуально. Залежить від процедур і навантаження. У середньому, під час роботи апарата в салоні і 4-6 клієнтів на день чищення апарату потрібне раз на півроку. А так необхідно стежити за роботою апарата, "прислухатися" до нього. Якщо він став сильніше ніж зазвичай грітися або шуміти - терміново потрібно чистити його.

Правило номер 3: Де чистити апарат для манікюру? У спеціалізованих центрах вашого міста. Пам'ятайте! У жодному разі не робіть чистку самостійно, можете завдати ще більше шкоди вашому апарату.ПРАВИЛЬНА ЕКСПЛУАТАЦІЯ

- Не тисніть на стопу під час апаратної процедури. Ви не тільки травмуєте шкіру, а й пошкодите прилад. Якщо ручка погнеться, машинка стане непридатною для подальшого використання. Її доведеться ремонтувати.

- Міняйте насадки за правилами, описаними в інструкції. Не застосовуйте сторонніх предметів для ослаблення фіксації та виймання фрез, інакше пошкодите затискач.

- Після кожного використання очищайте насадки від частинок нігтів і шкіри.

- Зберігайте щітки та фрези в сухому та захищеному від пилу футлярі, спеціально призначеному для цього.

- Регулярно проводьте технічний огляд апарата. Регулюйте, очищайте, міняйте зношені та пошкоджені насадки.


Слідкуйте за своїм пристроєм регулярно, щоб він завжди радував вас без зайвих проблем. Це не тільки забезпечить комфорт для вас і ваших клієнтів, а й дасть змогу заощадити час і гроші, уникаючи необхідності раптових ремонтів.

Якісний фрезер для манікюру і педикюру в магазині Global Fashion

 
Дата: 29.01.2021 16:41 Переглядів: 4920