Фрезер для манікюру: що його псує і як вирішити проблему

Фрезер для манікюру, або як ще його називають, «пилосос» для манікюру є основним інструментом у створенні аппартного манікюру і педикюру. Це супер машинка здатна творити чудеса, за допомогою якої створення манікюр займе набагато менше часу. Але на жаль іноді майстри дуже мало часу приділяють догляду за апаратом - як підсумок, поломки і дорога заміна. Як уникнути поломку фрезера для манікюру і зберегти грошики в кишені? У цій статті ви знайдете відповідь.
ПРОБЛЕМА ФРЕЗЕРА ДЛЯ МАНIКЮРУ I IХ РIШЕННЯ ПЕРЕД РЕМОНТОМ
Проблема: Сильний нагрів ручки. Сама явна причина - неправильна експлуатація.
Рішення: Якщо довго використовувати апарат на високих оборотах, то згодом перегрівається ротор і може розплавитися сам механізм, тому потрібно давати апарату «відпочити». Якщо і це не допомогло, то справа в підшипниках: вони або з браком, або не підходять для роботи на високих оборотах, або ж були неправильно встановлені при заміні ручки. Запам'ятайте, що підшипники - витратний матеріал, який потребує заміни! Попрацювавши з змазаними підшипниками, ви ризикуєте розпрощатися з ручкою назавжди. Не шкодуйте грошей на дорожчі і якісні матеріали, це в майбутньому заощадить вам багато коштів на ремонті.
Проблема: Вібрація в ручці при роботі з фрезою. Вібрація при роботі погано зосереджених фрез, тобто кривих фрезах
Рішення: Фрези досить часто стають кривими після падіння, довгої експлуатації, а також їх руйнує дію дезінфікуючих засобів і стерилізація високими температурами. Тому завжди перевіряйте фрези до їх покупки щоб уникнути неприємних ситуацій.
Проблема: Фрези туго вставляються в ручку або взагалі не витягуються. Це може бути корозія в цанзі або неправильна експлуатація.
Рішення: Корозія в цанзі. Досить часто майстри протирають ручку фрезера дезінфікуючими засобами. Так як всі кошти на водній основі, то вони проникають всередину і ручка починає іржавіти. Щоб уникнути цього, не протирайте механізми спиртом. Неправильна експлуатація. Не рекомендується замикатися або зберігати тривалий час наконечник без фрези.
Проблема: З'явився незрозумілий шум при роботі апарату, звук, якого раніше не було. Сдесь проблема криється в двох прикладах: Знос підшипників або в ручку потрапив сторонній предмет.
Рішення: Знос підшипників. Підшипники це витратний матеріал, який потребує заміни. Поява металевого шуму - результат порушень в їх роботі.
У ручку потрапив сторонній предмет. Предмети, що потрапляють в ручку - волосся і рукавички, тому важливо дотримуватися техніки безпеки під час роботи:
- працювати в спецодязі і захисних окулярах, волосся прибрані під головний убір;
- робоча зона повинна бути добре освітлена;
- роботи по обробці нігтьової пластини повинні проводитися при включеному манікюрному пилососі;
- перед початком роботи краще переконатися в справній роботі всіх кнопок, перемикачів.
Проблема: Пропадає потужність ручки, ривки при роботі.
Рішення: Причини цієї проблеми криються в несправної роботі кабелю мікромотора, колекторних щіток і регулятора швидкості. Тому в даному випадки, краще відносити обладнання з спеціалізованого сервісного центру.
_______________________________________________________________________________________________________________________________________
Статті на цю тему: Фрезер для манікюру. Помічник в манікюрному мистецтві, Фрези для апаратного манікюру. Як вибрати.
_______________________________________________________________________________________________________________________________________
ПРАВИЛЬНИЙ ДОГЛЯД ЗА АПАРАТОМ ДЛЯ МАНIКРУ
Пам'ятайте, що «жізнь» вашого апарату безпосередньо залежить і від того як ви за ним доглядайте. Чи не пройти повз кілька правил, допоможе у збереженні апарату на тривалий термін.
Правило номер 1: Регулярне чищення апарату від опіла. Опіл всюди проникає і все забиває. Знос рухомих частин збільшується, апарат починає грітися, підшипники зношуються набагато швидше. Є майстри які працюють з одним і тим же апаратом 8-10 років, секрет криється в тому, що раз на півроку вони здають наконечники в чистку.
Правило номер 2: Як часто чистити апарат для манікюру. Все індивідуально. Залежить від процедур і навантаження. В середньому, при роботі апарату в салоні і 4-6 клієнтів в день чистка апарату потрібно раз на півроку. А так необхідно стежити за роботою апарату, «пріслушіватся» до нього. Якщо він став сильніше ніж зазвичай грітися або шуміти - терміново потрібно чистити його.
Правило номер 3: Де чистити апарат для манікюру? У спеціалізованих центрах вашого міста. Пам'ятайте! Ні в якому разі не робіть чистку самостійно, можете нанести ще більше шкоди вашому апарату.
ПРАВИЛЬНА ЕКСПЛУАТАЦIЯ
- не тисніть на стопу під час апаратної процедури. Ви не тільки травмуєте шкіру, але і пошкодити прилад. Якщо ручка погнётся, машинка стане непридатною для подальшого використання. Її доведеться ремонтувати.
- міняйте насадки за правилами, описаним в інструкції. Чи не застосовуйте сторонніх предметів для ослаблення фіксації і вилучення фрез, інакше пошкодите затиск.
- після кожного використання очищайте насадки від частинок нігтів і шкіри;
- зберігайте щітки і фрези в сухому і захищеному від пилу футлярі, спеціально призначеному для цього.
- регулярно проводите технічний огляд апарату. Регулюйте, очищайте, міняйте зношені і пошкоджені насадки.
Якісний фрезер для манікюру чекає вас в інтернет магазині Global Fashion.
Завжди регулярно доглядайте за вашим апаратом і тоді робота буде в своє задоволення і клієнта, та й заощадите свій час і фінанси на зайвий ремонт.
Рекомендуємо і інші статті:
1. Апаратний педикюр - зручно і легко
2. Апаратний манікюр - супер технологія!