Гель - лак не сохне в лампі: дізнайтеся причини

{ $article->title }}

На сьогоднішний день, існує величезна калічество матеріалів і інструментів для створення стильного манікюру. Одним з яких є гель - лак. Проблеми з полімеризацією гель-лаку зустрічаються не рідко, проте далеко не завжди справа в самому гель-лаку. Часто проблеми в лампі для нігтів і її експлуатації. Дізнаємося причини в даній статті.


ЧАС ПОЛIМЕРИЗАЦII ГЕЛЬ-ЛАКУ

У нормі час полімеризації гель-лаку, становить:

- 30-60 секунд в led-лампи.

- до 2-х хвилин в ультрафіолетовій лампі.

Час сушіння не є точним, так як багато залежить від пігментації лаків, а також змісту каучуку в складі.


ЧОМУ НЕ СОХНЕТ ЛЕЛЬ-ЛАК В ЛАМПI?

Причини поганої полімеризації можна розділити на 2 категорії:

- проблема з гель-лаком або його нанесенням.

- проблеми з лампою.


Проблема з гель-лаком

1. Товстий шар при нанесенні. Гель-лак починає укріпляти в лампі зверху, тому якщо його нанести занадто товстим шаром, нижня частина покриття не встигне просохнути за стандартний час. І збільшення цього часу не вирішить проблему. Крім того, лак може почати морщитися або піч, тому краще наносити матеріал тонкими шарами.

2. Сильна пігментація. Для яскравих відтінків гель-лаків час сушіння значно збільшується, так як вміст спеціального колірного пігменту перешкоджає проникненню променів лампи в матеріал, що, відповідно, ускладнює сушку.

3. Закінчення строку придатності гель-лаку. Термін придатності відраховується від моменту, коли був відкритий флакон з лаком. В середньому, це 2-3 роки. Тому варто пам'ятати, коли ви почали користуватися цим гель-лаком. За його закінчення гель-лак може не тільки погано сохнути, але і не триматися на нігтях (НЕ просушитися і відходити від нігтьової пластини плівкою).

4. Гель-лак довго стояв. Якщо їм не користуватися, то з часом пігмент у флаконі осідає на дно, а через нерівномірність складу гель-лак погано сохне. Тому перед нанесенням кольорового гель-лаку завжди рекомендується його покатати трохи в руках, але не трясти, як лак: це провокує появу бульбашок в гель-лаку!

5. Неправильне зберігання гель-лаку. Флакон повинен стояти в темному місці і далеко від працюючої лампи, інакше з часом матеріал стане загусати і погано сохнути.

6. Дешевий гель-лак або підробка. На жаль, ніхто не застрахований від підробок. Не слід економити на матеріалі і краще купувати його тільки у перевірених виробників з великою кількістю відгуків, наприклад в інтеренет магазин Global Fashion.

____________________________________________________________________

Інші статті на цю тему:

- Пече гель-лак при сушінні в лампі? дізнаємося причини

- Гель лак. Все найцікавіше

____________________________________________________________________

Проблеми з лампою

1. Вийшли з ладу лампочки. У лампах, особливо ультрафіолетових, лампочки з часом перегорають і вимагають заміни. Якщо це вчасно не помітити, матеріал може або сушитися гірше, або не сушитися взагалі. У UV-лампі можна замінити лампочку, а в LED або CCFL заміну можна провести в спеціалізованих центрах. Тому майстру на потоці краще придбати другу лампу для заміни першої, якщо лампа перестане працювати в самий незручний момент.

2. Малопотужна лампа. Чим менше потужність лампи, тим довше в ній буде полимеризоваться гель-лак. Тому, при покупці, завжди звертайте увагу на цю характеристику. Однак буває, що з часом потужність лампи падає, тому тут доведеться або змиритися зі збільшенням часу сушіння або міняти лампу. На жаль, помітити це можна лише працюючи з одними і тими ж матеріалами: якщо вони стали сохнути гірше, значить потужність лампи впала. Купити якісну лампу --->­­­­­­­­­­

________________________________________________________________________________________

Стаття на цю тему: Як вибрати лампу для манікюру? Розберемося з нюансами! 

________________________________________________________________________________________

3. Несумісність гель-лаку і лампи. Бувають гель-лаки, які випускаються тільки для певного типу ламп, тому якщо ваш лак погано сохне, зверніть увагу на вказівки до нього, можливо він не підходить для вашої лампи. Тут мова йде про те, що раніше деякі гель-лаки підходили тільки для led-лампи, а іноді тільки для ультрафіолетової. Зараз така проблема зустрічається рідко.

4. Неправильне розташування руки. Від цього теж дуже багато залежить. Якщо рука буде лежати під нахилом, то лак зміститься і погано просохне. До того ж, при такому положенні промені будуть нерівномірно потрапляти на матеріал.

5. Брудна лампа. Дно лампи, а також самі лампочки необхідно періодично протирати від пилу. Інакше забруднення буде зменшувати потік променів, і лак буде гірше просихати. Дотримуйтесь правило: протирати лампу всередині і зовні після кожного клієнта.


ЯК УНИКНУТИ ПРОБЛЕМУ?

Для уникнення проблеми, для початку необхідно вивчити причини. Ось основні правила:

- Стежити за терміном придатності гель - лаку і правильністю зберігання.

- Наносити гель-лак тонким шаром.

- Покатати флакон в руках перед використанням для рівномірного розподілу пігменту.

- Стежити за станом лампочок в лампі і її чистотою.

Основні причини, через які гель-лак не полімеризується в лампі, ви вже знаєте. Дотримуйтесь простих правил і тоді дісконфорта в роботі не буде.

І не забувайте про головне правило, купувати якісні матеріали у перевірених виробників. Інтернет магазин Global Fashion надає таку можливість. В магазин --->


Читайте також:

1. 10 міфив про нарощування нігтів. Дізнайтеся реальність!

2. Манікюр гель лаком. Модні відтінки 2021-2022

3. Нарощування нігтів гелем. Всі нюанси

4. Чому відшаровується гель - лак. Причини.

Дата: 27.01.2021 17:48 Переглядів: 5208