Технології в нігтьовому сервісі

{ $article->title }}

Краса нігтів жінки, один з головних показників того, що вона доглянута. Сьогодні складно уявити представниць м'якої підлоги без манікюру, тому нігтьової сервіс є перспективним розділом в індустрії краси. Нігтьової сервіс не стоїть на позначці, регулярно з'являються нові методики для манікюру з використанням спеціальних засобів і обладнання. Поговоримо про них докладніше.


ОБЛАДНАННЯ ДЛЯ МАНИКЮРА

Апарат для манікюру. Сьогодні для обробки кутикули все рідше використовують класичну обрізку щипчиками або ножицями, перевагу віддають спеціальній машині для сухої процедури, ще її називають фрезер для манікюру. Апаратний манікюр, більш делікатний і акуратний, з його допомогою не тільки обробляють кутикулу, але формують і шліфують нігтьову пластину. Апарат відрізняється мініатюрністю і має безліч насадок для різних маніпуляцій. (Докладніше про апарат для манікюру, читайте в нашій статті).


Лампа для нігтів. У нарощуванні і довгостроковому покритті нігтів активно застосовуються LED-лампи (що працюють на світлодіодах). (На нашому сайті є стаття про лампи для нігтів містить цікаву інформацію).


Стерилізатор для інструментов.Трудно уявити роботу манікюрного салону без обладнання для стерилізації та зберігання інструменту. Стерилізатори нового покоління мають ряд функцій, що скорочують час обробки інструменту і поліпшують ефективність процедури. (Докладніше про стерилізацію інструментів, читайте тут).


Витяжка для манікюру. Відомо, що в процесі манікюру накопичується багато опіла, а це безпосередньо шкодить здоров'ю майстра і клієнта. І щоб уникнути шкоди дихальних шляхів, використовується витяжка для манікюру. Вона призначається для збору пилу, під час корекції і нарощування нігтів. (Багато цікавого про витяжки для манікюру, читайте тут).


ЗАСОБИ ДЛЯ НАРОЩУВАННЯ

Сучасні тенденції в нарощуванні нігтів очевидні: споживач хоче, щоб нарощені нігті були максимально схожими на натуральні і за формою, і по товщині, і навіть по довжині.

Гель - це однокомпонентний матеріал, що твердіє під впливом ультрафіолетових променів. Гелі бувають рідкими, для моделювання нігтів, і твердими (3D-гелі), для створення об'ємних елементів дизайну. Також гелі поділяються на трифазні (базовий шар призначений для найкращої адгезії штучного матеріалу з нігтем, конструює - для створення тіла нігтя, завершальний - для додання нігтю глянцевого блиску і захисту від механічних пошкоджень), двофазні (один гель є базовим і конструюють, другий - фініш -блеск) і однофазні (використання одного препарату для всіх етапів нарощування). (Про нарощування нігтів гелем, читайте тут).

Акрил - матеріал, який виходить при реакції пудри (полімеру) і спеціальної рідини (мономера), які полімеризуються під впливом повітря. За словами власників і керівників підприємств індустрії краси, моделювання за допомогою акрилу не затребуване серед клієнтів через різкого запаху матеріалу і пилу, яка утворюється в результаті запила штучного нігтя і осідає на слизових майстра і клієнта. (Про нарощування нігтів акрилом, читайте тут).


ІНСТРУМЕНТИ ДЛЯ МАНИКЮРА

У нігтьовому сервісі іспользуються різні інструменти:

Пилка для надання форми. Оптимальна абразивность (твердість) - від 180 до 400 грит. Найжорсткіші застосовуються в тому випадку, якщо нігті нарощено.


Ножиці. Існує кілька видів: для вільного краю нігтя, для кутикули і універсальні.


Баф для полірування пластин. Чотиригранний інструмент, кожна сторона якого має свій ступінь жорсткості.

Апельсинові палички за допомогою яких відсувається кутикула з нігтьової пластини.ДИЗАЙН НІГТІВ

Будь-який відтінок нігтям може надати гель - лак. На ринку існує величезна кількість гель - лаків, від нюдових відтінків до найяскравіших. Також існують різні малюнки, блискітки, камінчики які додадуть вашому манікюру особливість і цікавий вид. (Дізнайтеся тонкощі гель - лаку в нашій статті).ПАРАФIНОТЕРАПIЯ В ДОГЛЯДІ ЗА РУКАМИ І НОГАМИ

В осінньо-зимовий період, великою популярністю користуються процедури парафінотерапії. Це ще одна класична послуга, яка, може вбудовуватися в будь-яку процедуру по догляду за натуральними нігтями і шкірою рук і ніг. Парафін є одним з чотирьох вуглеводнів, що містяться в нафті. У манікюрно-педикюру області використовується парафін високого очищення, до складу якого виробники часто додають ефірні масла, рослинні екстракти, глину, водорості та інші компоненти для посилення лікувальних і косметичних ефектів.

Під час парафінотерапії відбувається підвищення температури шкіри на 1-2 градуси і, як результат, глибоке зволоження і виведення токсинів. При застиганні обсяг парафіну значно зменшується, що сприяє посиленню трофіки та регенерації тканин. (Про парафінотерапії читайте в нашій статті, ну дуже корисна стаття).

все для парафінотерапії купуйте тут --->

У інтернет магазині Global Fashion ви можете знайти абсолютно все що необхідно для манікюру. А головне, що у нас тільки професійна продукція. Читайте відгуки та самі в цьому переконаєтеся.


Читайте також:

1. Апаратний педикюр - зручно і легко

2. Гель-фарба. її особености

3. База для нігтів. Всі її тонкощі

4. Фрези для аппаратного манікюру. Как выбрать?

5. Цікаві факти про нігті і манікюр

6. Корекція нарощених нігтів. Навіщо вона потрібна?

7. Манікюр гель лаком. Модні відтінки 2021-2022

8. Популярні форми нігтів - 2021

9. Манікюр який приваблює чоловіків

Iнші статті

Дата: 20.01.2021 15:00 Переглядів: 667