Історія манікюру. Початок і донині

{ $article->title }}

Ручки і нігті представниць слабкої статі є «візитною карткою». Адже вони завжди на виду, і взимку і влітку, тому за ними потрібен особливий догляд. Красиві руки це не тільки шкура але ще і хороший манікюр. Манікюр настільки міцно увійшов в наше життя, що без нього важко уявити собі образ сучасної дівчини. І все таки як народився манікюр? У цій статті ви дізнаєтеся багато цікавого і корисного. Якщо ви не знайомі з історією манікюру, у вас є унікальна можливість зробити це прямо зараз.


ЯК З'ЯВИВСЯ МАНІКЮР?

Манікюр відомий як мистецтво з незапам'ятних часів. За нігтями доглядали ще тисячі років тому. Відомо, що найдавніший манікюрний набір був виявлений археологами на території Стародавнього Вавилона (сучасна територія Іраку). Правда, навряд чи там була апельсинова паличка і баф.

Стародавній Єгипет. У Стародавньому Єгипті довжина і колір нігтів вказували на станову приналежність людини - так, у представників знаті манікюр був яскравим. А ще нігті фарбували хною, причому виготовлялася така паста з листя Червениця: у неї був червоний колір, і їй покривали не тільки нігтьову пластину на руках і ногах, а й стопи, долоні і волосся.

Древній Китай. Вважається, що лак був винайдений в Стародавньому Китаї в XXX столітті до нашої ери. Це була фарба, виготовлена ​​з подрібнених мінералів, воску, яєчних жовтків і гуміарабіку. Також для прикраси нігтів використовували золотий пил. А за часів династії Мін, вже в XIV столітті нашої ери, жінки відрощували нігті до 25 см, так як це вважалося вірним способом уберегти себе від злих сил. Довгі і доглянуті нігті у жінок вважалися своєрідним амулетом від зла, а у чоловіків - ознакою мужності. Довгі нігті вважалися ознакою мудрості. Якщо не виходило відростити довге натуральні нігті, то використовувалися спеціальні нарастітелі. Саме завдяки такій моді нам тепер знайома процедура нарощування нігтів.

Стародавня Греція. Своєрідний культ догляду за нігтями склався і в Стародавній Греції. Гречанки для обрізання нігтів і додання їм потрібної форми використовували маленькі ножиці, потім нігті покривалися лаком. Манікюр, до речі, не був в давнину чисто жіночим привілеєм. У Межиріччя, Римі та Єгипті полководці як олівця і указки користувалися довгим нігтем. У ассірійських і римських військах було прийнято перед боєм фарбувати нігті і губи, переважно в чорний або червоний колір.


Перший манікюр в Європі.

- У XVI столітті в європейських країнах з'являється пристосування, яким користуються і зараз, проте вигляд у нього нині інший - це полірування, дощечка, обтягнута замшею.

- Кінець 1830 року - лікар з Європи Зіттц вперше розробив обробку нігтів з використанням металевих манікюрних інструментів, це були «копитко» і ножиці.

- У 1879 Вперше в США з'являється журнал модних зачісок, в якому серед іншого йшлося про моду на нігті.

- У 1892 у США вже майже кожна жінка доглядає за нігтями по «Методу Зіттца» (за допомогою металевих інструментів), він завоював величезну популярність у США.

- У 1918 році фірма «Кутекс» представляє дамам набори для домашнього манікюру, куди входили безпечні інструменти, склад для відбілювання, лак для нігтів і накладні пластини.

- У 1925 році, в масовому продажі з'являється перший лак для нігтів. Він має рожевий колір. Тоді ж компанія «MaxFactor» почала виробляти перший лак для нігтів. В цей же час на ринку з'являється відбілювач для нігтів.

- У 1930 на ринок приходять електричні пилки і буфери.

- У 1932 компанія «Revlon» створили перший кольоровий лак для нігтів. Він мав тільки червоний колір. На цю новинку відреагували тільки жінки легкої поведінки і кінозірки.

- 1934 рік компанія «MaxFactor» випускає лак, за складом схожі на сучасні аналоги.

- У 1935 Ойген Рорбах патентує спеціальне ногтевое покриття, яке кріпиться поверх нігтя без клею.

- У 1937 видається патент на нарощування або зміцнення натурального нігтя за допомогою тіпсів і клею.

- У 1938 на ринку з'являється основа під лак.

- У 1949 в продажу з'являється перша сушка для нігтів у вигляді спрея, який у продажу додавався до баночці з лаком.

- У 1950 палітра лаків істотно збільшується.

- У 1956 Томас Слак виготовив шаблон, який насаджується на край нігтя для його штучного подовження.

- У 1960 настав час штучних нігтів. Вони виготовляються за допомогою полотна, шовку і акрилу. Тіпси роблять з будь-якого більш-менш пружного матеріалу: кіноплівки, відрізаних натуральних нігтів, покритих шматочком проклеєною паперу.

- У 1970 році це час торжества акрилових технологій. У моді прямокутна форма з гострими кутами.

- У 1972. У продажу найрізноманітніші штучні нігті, особливо поширені тіпси, які кріпляться під нігтем.

- В 1973. З'являється перший професійний матеріал для подовження нігтів - штучна акрилова смола. Ця смола твердне під впливом ультрафіолетових А променів.

- У 1978 році «Французький манікюр» робиться за допомогою спеціальних трафаретів з клейкого паперу. На ринку постає не вигоряючий акрил.

- У 1979 Мехац привозить манікюрні набори з Німеччини в США. Перші пилки з буртиками розкуповуються миттєво.

- У 1980 в нігтьової індустрії з'являється апарат для обробки нігтів.

- У 1983 отримані перші системи без запаху, системи швидкого накладення матеріалу, кольорові акрили, системи без праймера.

- У 1985 отримують популярність гелеві технології.

- XXI століття - епоха манікюрною свободи і еклектики. Сьогодні кожна дівчина може вибирати з сотень варіантів нейл-арту.

Майстрів манікюру готують в спеціальних школах, розкиданих по всьому світу. У моду входять перекладні картинки на нігті і гумові деталі, запечатують під гель. В моду входить біо-гель. Гелеве покриття нігтів, яке тримаєте близько двох тижнів.

На сьогоднішній день манікюр дуже затребувана процедура в нейл індустрії. Кожна сучасна дівчина не може уявити повсякденне життя без нього.

Онлайн магазин Global Fashion надає тільки якісні матеріали та інструменти для створення красивого манікюру. В магазин --->


Читайте також:

1. Манікюр який приваблює чоловіків

2. Французкій манікюр. символ жіночності

3. Який манікюр Вам підходить?

4. Аппаратний манікюр - супер технологія!

Дата: 15.01.2021 14:24 Переглядів: 2739