Пече гель-лак при сушінні в лампі: причини і рішення

{ $article->title }}

Сьогодні кожна друга дівчина вдається до техніки нарощування нігтів. Один раз зробив і ходи собі вільно три тижні з красивим манікюром. У даній техніки іноді зустрічаються і проблеми. Одна з них є, коли гель-лак пече в лампі при сушінні. При цьому піч може і база і топ навіть через кілька шарів гель-лаку. Причин цьому може бути декілька, тому давайте разбератся.


ПРИЧИНИ, ЧОМУ ПЕЧЕ ГЕЛЬ - ЛАК?

1. Слой гель-лаку (бази або топа) занадто товстий. Чим більше шар, тим більше тепла буде виділяється при сушінні.

2. Бесцветний або прозорий матеріал. Найчастіше, база пече більше гель лаку не тільки тому, вона наноситься безпосередньо на ніготь, а й тому, що в ній немає пігменту. Відбувається це тому, що пігмент, який міститься в кольоровому гель-лаку, перешкоджає швидкому проникненню променів крізь матеріал - реакція відбувається повільніше і виділяється менше тепла.

3. Лампа дуже потужна. Чим інтенсивніше лампа впливає на матеріал, тим швидше відбувається реакція, що також може призводити до паління. Тут потрібно знати баланс і купувати правильні лампи для гель-лаку. Зазвичай достатньо 36 Ватт для ультрафіолетової. (На нашому сайті є стаття «Як вибрати лампу для манікюру? Розберемося з нюансами!», вона може бути корисна).

4. Істончена нігтьова пластина. Якщо безпосередньо перед покриттям нігтів гель-лаком проводилося їх зняття, і воно пройшло не зовсім вдало - нігті виявилися перепиляти (характерно для зняття гель-лаку пилою), то ви можете відчувати печіння трохи сильніше звичайного, так як шар нігтя став тоншим і чутливість капілярів під ним посилилася.

5. Чувствітельний клієнт. У всіх різні організми, тому тут все індивідуально.

6. Є бренди, у яких матеріали дуже пекучі. Завжди купуйте продукцію тільки від перевірених брендів. Наприклад, наш интернет магазин магазин Global Fashion.

_______________________________________________________________________

Стаття на цю тему: Топ для гель-лака. Для чого потрібно?

_______________________________________________________________________

ЩО РОБИТИ, ЩОБ ГЕЛЬ-ЛАК НЕ ПЕК?

1. Наносити гель - лак його тонким шаром. Це стосується також і бази з топом.

2. Для чутливих нігтів можна зменшити потужність лампи, по можливості.

3. Завжди використовувати базу під гель-лак. А якщо проблема в ній, то можна спробувати замінити її на камуфлюють базу: вона не зовсім прозора, що, як ми вже з'ясували, уповільнює процес нагрівання.

4. Для чутливих і стоншений нігтів можна порадити або зайнятися їх відновленням, або наносити гель-лак ну дуже тонко, просто в більшу кількість шарів.


ЩО РОБИТИ, ЯКЩО ПЕЧЕ ГЕЛЬ - ЛАК?

Головне НЕ ТЕРПIТИ - так можна заробити опік!

1. Виньте руку з лампи, але не махати нею, щоб не пошкодити гель-лаковий шар.

2. Постарайтесь тримати в цей час руку недалеко від лампи, щоб промені трохи все-таки потрапляли на нігтьову пластину і гель-лак не скривився.

3. При дуже сильному палінні притисніть пальці до чого-небудь холодного.

4. Як тільки відчуття печіння пройде, поверніть руку в лампу. Як правило, другий раз такого відчуття вже не наступає.

5. Якщо наносити базове покриття не в один шар, а в два тонких і сушити відповідно два рази, припікати буде набагато менше.

6.Іспользовать замість прозорої бази, камуфлюють, зараз їх представлено досить велику кількість різноманітних відтінків.

7. Просто дати нігтям відпочити, не наносити покриття якийсь час, зайнятися їх зміцненням, використовувати відновлюють лаки, пропити вітаміни і кальцій, щоб вони зміцнилися і стали міцнішими, як наслідок печіння буде набагато менше.


Сподіваємося, що це стаття була корисна для вас. Рекомендуємо заглянути в наш интернет магазин Global Fashion. У нас ви можете знайти тільки якісну і перевірену продукцію. В магазин --->


Читайте також:

1. Гель - лак. Все найцікавіше

2. Манікюр гель лаком. Модні відтінки 2021-2022

3. База для нігтів. Всі її тонкощі

До інших статтях

Дата: 13.01.2021 15:56 Переглядів: 1456