Апаратний манікюр: міфи і правда

{ $article->title }}

У актуальний час апаратний манікюр користується досить - таки великим попитом. Це заощадить наш дорогоцінний час і фінанси. Багато людей себе звуть такий вид манікюру, а є ті які стверджують його негативні сторони. Слід зазначити, що серед таких думці, існують ряд міфом в які люди охоче вірять, тому що не поінформовані коректно. У цій статті ми постараємося допомогти вам «розкрити всі карти».

Отже, МІФИ!


АПАРАТ НЕ СПРАВЛЯЭТЬСЯ З КУТИКУЛИ

Правда така: Ааппарат відмінно счищает верхній шар кутикули і робить її непомітною. Важливо розуміти, що кутикула захищає підставу нігтя від забруднень, тому її не можна видаляти повністю - це може привести до інфікування нігтя. Так, апаратний манікюр не дозволяє повністю прибрати кутикулу, але цього робити і не потрібно.


ЗА ДОПОМОГОЮ АПАРАТУ МОЖНА ЗНЯТИ ГЕЛЬ - ЛАК

Правда така: Апарат (фрезер) дозволяє знімати гелеве покриття, але для цього потрібна спеціальна насадка. З нею можна повністю зчистити гель-лак і відшліфувати ніготь. (На нашому сайті є окрема стаття про насадки для фрезера яка допоможе зробити правильний вибір).ПРИЛАД ДЛЯ АПАРАТНОГО МАНИКЮРА ВАРТО ДОРОГО

Правда така: Зараз на ринку великий вибір приладів для апаратного манікюру. Від професійних вони відрізняються ціною, потужністю, швидкістю обертання. В онлайн - магазині Global Fashion є величезна кількість професійних апаратів для манікюру за доступними цінами.

ЦЕ ЦІКАВО: На нашому сайті є стаття «Фрезер для манікюру. Помічник в манікюрному мистецтві», вона може бути корисна.


АПАРАТНИЙ МАНІКЮР - ЦЕ БОЛЯЧЕ

Правда така: У всіх різна чутливість, але якщо манікюр робить хороший майстер або ви навчилися звертатися з апаратом, дискомфорту бути не повинно.


АПАРАТНИЙ МАНІКЮР - ВИКЛИКАЭ ЗВИКАННАЯ

Правда така: Апаратний манікюр не викликає звикання. Це дбайлива процедура, яка не змінює структуру нігтя або кутикули, тому в будь-який момент ви зможете повернутися до звичного обріза манікюру. Апаратний манікюр рекомендують робити не частіше одного разу на два тижні. Ефекту однієї процедури вистачає навіть на довший термін, тому апаратний манікюр дозволяє непогано заощадити час і гроші.

ЦЕ ЦІКАВО: На нашому сайті є стаття «Апаратний манікюр - супер технологія!», вона також може бути корисна.


АПАРАТНИЙ МАНІКЮР - НЕЕФЕКТИВНИЙ I НЕБЕЗПЕЧНА

Правда така: Апаратний манікюр найкращий вид манікюру, якщо у клієнта суха і потріскана або запалена кутикула нігтя. Єдина умова - це роботу з апаратом, повинен виконувати майстер, який володіє необхідними практичними навичками, а також пройшов спеціальне навчання в добре зарекомендували себе на нігтьовому ринку школах.

Варто розуміти: З-зане професіоналізму деяких майстрів багато клієнтів недооцінюють апаратний манікюр. В результаті непрофесійних дій майстрів клієнти можуть скаржитися на біль в області кутикули, на печіння в області бічних нігтьових валиків, сліди на нігтьових пластинах після апаратного манікюру - це значить, що майстер не вміє робити апаратний манікюр.


Щоб хвалитися якісним апаратним манікюром следатевально необхідно використовувати тільки якісний апарат. Професійний апарат для манікюру купити в онлайн - магазині Global Fashion.


Рекомендуємо також почитати:

1.Фрезер для манікюру. Помічник в манікюрному мистецтві

2.Манікюрная витяжка. Безпека майстра і клієнта.

3. Як вибрати лампу для манікюру? Розберемося з нюансами!

4.Пілочка для нігтів. Незамінний інструмент в косметички кожної дівчини.

Дата: 06.01.2021 12:56 Переглядів: 1113