Корекція нарощених нігтів. Навіщо вона потрібна?

{ $article->title }}

До технології нарощування нігтів, вдаються кожна друга дівчина. Відомо, що нарощені нігті популярні вже досить довгий час. У чому ж секрет? Все дуже просто! Принадність нарощених нігтів полягає в тому, що дизайн зберігається в ідеальному стані до тих пір, поки не почне відростати нігтьова пластина. Ось саме в той момент, коли стає помітним натуральний ніготь (у зони кутикули) і робиться корекція. Перш, ніж відповісти навіщо потрібна корекція нігтів, спробуємо для початку відповісти на інший: що ж таке корекція нігтів? 


КОРЕКЦІЯ НIГТIВ. ЩО ЦЕ І ДЛЯ ЧОГО ПОТРІБНА?

Корекція - процедура, яка полягає в докладанні матеріалу на відросла частина нігтя біля кутикули, у зміні фінішного покриття нігтя для збереження герметичності, міцності і красивого зовнішнього вигляду нігтів.

Виконання корекції обумовлено природною швидкістю зростання натуральної нігтьової пластини (близько 2х мм / тиждень). Тому важливо дотримуватися чіткий часовий проміжок між корекціями, який завжди індивідуальний, але в середньому становить 20-28 днів.


Для чого потрібна корекція?

1. При тривалій шкарпетці нігтів втрачається естетичний вигляд. Якщо носити нарощені нігті більше часу ніж це рекомендується, то зрозуміло, що естетичний вигляд втрачається, а без цього як можна говорити про доглянутість нігтів. Та й до того ж з боку це дуже не красиво.

2. Смещается вся архітектура нігтя, що може привести до поломки нігтів. Що стосується архітектури: при нарощуванні нігтів майстер моделює нігті таким чином, що б вони виглядали більш природно і довго носилися. При цьому бічні сторони матеріалу він зводить нанівець, і вибудовує в стресовій зоні найвищу точку - апекс. При отрастании нігтів, апекс зростаються і наша стрес-зона виявляється незахищеною, це провокує поломку нігтя.

3. У уникнути розведення цвілі, яка може спровокувати грибок нігтів, який вимагає тривалого лікування.


ВИДИ КОРЕКЦІЇ

Корекція буває мала, середня і велика.

1. Малая корекція - застосовується при незначних пошкодженнях штучних нігтів - подряпинах, відколах, облому, відшаруванні, в загальному якихось механічних пошкоджень. Це може статися від неакуратне поводження з штучними нігтями.

2. Средняя корекція - необхідна для згладжування різниці між натуральної нігтьової пластиною і нарощеним нігтем. Проводиться вона в міру відростання нігтя, найчастіше це через 2-4 тижні після процедури нарощування або попередньої корекції.

3. Большая корекція - проводиться у разі, коли відбулися серйозні пошкодження нарощеного нігтя - відшарування, зміщення або ж злам великої частини матеріалу. По суті, нове нарощування нігтя, тому що відбувається зсув матеріалу на відростила нігтя, змінюється архітектура нігтьової пластини аж до повного його відшаровування.


КОЛИ НЕОБХІДНА КОРЕКЦІЯ НIГТIВ. ЕТАПИ.

Корекція нігтів необхідна в наступних прикладах: Якщо:

- Нігті галузі більш ніж на 4 мм.

- Нігті розтріснулися або відкололися.

- Потрібен був новий дизайн нігтів.

- Матеріал втратив свої початкові властивості.


Сама корекція нігтів проходить в кілька етапів:

- Спилювання верхнього шару нарощеного нігтя для додання йому рівній поверхні.

- Корекція форми і довжини нігтя.

- Оформлення нігтя в такому ж або новому дизайні.

- Нанесення заключних шарів матеріалу для нарощування.

Завдання майстра в процесі корекції не просто приклеїти новий ніготь, а заново надати форму відростила нігтя. Якщо це французький манікюр, то він повинен скорегувати положення лінії «усмішки» і прибрати зайву довжину. Щоб відросло ніготь не загинався вниз, необхідно вирівняти нігтьову пластину. Він повинен виглядати красиво з будь-якого боку, тому майстру важливо видалити всі недоліки, щоб не було помітно слідів корекції.


ТЕХНІКА ПРОЦЕДУРИ КОРЕКЦІЇ ВОЛОССЯ

Для проведення корекції нігтів необхідні наступні матеріали:

1. Ультрафіолетова лампа.

2. Манікюрний набір (кілька пилок, кусачки та ін.).

3. Антисептик.

4. Набор для нарощування (гелевий або акриловий з самим матеріалом, кистями і іншими необхідними речами).


Етапи процедури:

1. Необхідно ретельно вимити руки, продезінфікувати їх для захисту від шкідливих речовин і пилу. Якщо на нігтях є лак, то він знімається.

2. Далі обробляється кутикула. Робиться це за допомогою отшелушевателя, який наноситься на 2-3 хвилини, а потім віддаляється дезинфікуючим розчином.

3. Спеціальним абразивним блоком (приблизно на 400 грід) з натуральної нігтьової пластини віддаляється природний блиск.

4. Чи обробляються місця відшарування штучного матеріалу від нігтя, для чого знадобиться пилка на 150-180 грід.

5. Далі за допомогою пилки (можна більш грубою) видаляємо третину штучного матеріалу в стрес-зоні і в зоні вільного краю. При цьому обов'язково з'являється пил, яку необхідно струсити щіточкою.

6. Натуральна пластина обробляється дезинфектором.

7. Наноситься моделює матеріал - акрил або гель.

8. Штучну поверхню - гелеву або акрилову - необхідно обробити пилянням до ідеальної рівності і блиску.

9. Руки знову миються і сушаться. Тепер кордон між новим і старим матеріалом необхідно проклеїти щоб захистити його від шкідливої ​​дії води і, як наслідок, відшаровування.

10. При бажанні можна провести масаж і на нігті нанести малюнок, а після його висихання


ПРОБЛЕМИ ПІСЛЯ КОРЕКЦІЇ ШТУЧНИХ НIГТIВ

Проблема: Нігті постійно ламаються

Причини:

- Точки напруги знаходяться в неправильному місці. Наприклад, якщо точка напруги знаходиться дуже близько від краю, вона ускладнює ніготь, і він може бути легко поламаний.

- Ніготь надто тонко підпиляний.

- Нігті занадто довгі. Довжина штучних нігтів повинна відповідати довжині натуральних. Вільний край штучного нігтя не повинен бути довшим нігтьового ложа.

Проблема: Відшарування в зоні кутикули

Причини:

- Погано почищена нігтьова пластина.

- Неправильно обрана довжина нігтів і їх форма.

- При корекції штучних нігтів погано видалено колишнє покриття.

Проблема: Поява тріщин на вільному краї нігтя

Причини:

- Штучний матеріал занадто тонко підпиляний по краях.

- Краї не закриті як слід штучним матеріалом.

- Тріщини не вилучили під час корекції.

- Під час корекції підпиляли краю, залишивши ніготь занадто вузьким. Якщо це сталося, необхідно заново побудувати ніготь на шаблоні.

Крім перерахованих є ще цілий ряд проблем і причин, про які необхідно пам'ятати, якщо клієнти незадоволені своїми штучними нігтями і якщо нігті чомусь не виходять. Одним з найважливіших моментів є стан інструментів майстра і якість матеріалів, використовуваних для корекції штучних нігтів.

Онлайн - магазин Global Fashion надає якісні матеріали для корекції нарощених нігтів.

Щоб нарощені нігті завжди виглядали красиво, робіть вчасно корекцію і тоді не доведеться «червоніти» від відросло нігтів.


Такрж рекомендуємо почитати:

1. Нарощування нігтів гелем. всі нюанси

2. Нарощування нігтів акрилом. всі тонкощі

3. Як вибрати лампу для манікюру? Розберемося з нюансами!

Дата: 04.01.2021 15:04 Переглядів: 869