Навіщо потрібна корекція нарощених нігтів

Навіщо потрібна корекція нарощених нігтів
Процедура нарощування нігтів стала популярною серед багатьох дівчат, і це не випадково. Її привабливість полягає в тому, що дизайн нігтів залишається ідеальним протягом тривалого часу, доти, доки не починають відростати натуральні нігті біля зони кутикули. І саме в цей момент вступає в гру корекція. Але перш ніж ми розглянемо, навіщо вона потрібна, давайте визначимо, що таке корекція нігтів.


ЩО ТАКЕ КОРЕКЦІЯ НІГТІВ?

Корекція нігтів - це процедура, що включає в себе догляд за відрослою частиною нігтя біля кутикули, а також оновлення верхнього покриття нігтя, щоб зберегти його міцність, герметичність і гарний зовнішній вигляд. Періодичність корекції нігтів залежить від природної швидкості їхнього росту, яка становить приблизно 2 мм на тиждень. Тому важливо стежити за станом нігтів і проводити корекцію в певні часові інтервали, які можуть варіюватися від людини до людини, але в середньому становлять від 20 до 28 днів. Це допоможе зберегти здоров'я та естетичність ваших нігтів на довгий час.


Для чого потрібна корекція нігтів?

1. У разі тривалого носіння нарощених нігтів, їхній естетичний вигляд може значно постраждати. Якщо не стежити за термінами і регулярністю обслуговування, це може спричинити втрату доглянутості нігтів. Безумовно, зовнішній вигляд відіграє важливу роль у створенні загального враження про людину, і розуміння цього важливо.
Ба більше, тривале носіння нарощених нігтів, що виходить за рекомендовані терміни, не тільки може негативно позначитися на естетичному аспекті, а й мати далеко не найкращий вигляд. Стиль і доглянутість нігтів відіграють важливу роль у загальній гармонії зовнішнього вигляду, і недотримання цього аспекту може справити негативне враження на оточення.

2. Зміщується вся архітектура нігтя, що може призвести до поломки нігтів. Що стосується архітектури: під час нарощування нігтів майстер моделює нігті таким чином, щоб вони мали природніший вигляд і довго носилися. При цьому бічні сторони матеріалу він зводить нанівець, і вибудовує в стресовій зоні найвищу точку - апекс. Під час відростання нігтів, апекс зростається і наша стрес-зона виявляється незахищеною, це провокує поломку нігтя.

3. Щоб уникнути розведення цвілі, яка може спровокувати грибок нігтів, що потребує тривалого лікування.


ВИДИ КОРЕКЦІЇ НІГТІВ

1. Мала корекція – застосовується при незначних пошкодженнях штучних нігтів - подряпинах, сколах, обламуваннях, відшаруванні, загалом якихось механічних пошкодженнях. Це може статися від неакуратного поводження зі штучними нігтями.

2. Середня корекція – необхідна для згладжування різниці між натуральною нігтьовою пластиною і нарощеним нігтем. Проводиться вона в міру відростання нігтя, найчастіше це через 2-4 тижні після процедури нарощування або попередньої корекції.

3. Велика корекція – проводиться в разі, коли сталися серйозні пошкодження нарощеного нігтя - відшарування, зміщення або ж злам великої частини матеріалу. По суті, нове нарощування нігтя, тому що відбувається зміщення матеріалу на відрослому нігті, змінюється архітектура нігтьової пластини аж до повного його відшарування.


КОЛИ НЕОБХІДНА КОРЕКЦІЯ НІГТІВ

Корекція нігтів необхідна в таких випадках:

- Нігті відросли більш ніж на 4 мм.
- Нігті розтріскалися або відкололися.
- Знадобився новий дизайн нігтів.
- Матеріал втратив свої початкові властивості.


ЕТАПИ КОРЕКЦІЇ НІГТІВ

Сама корекція нігтів проходить у кілька етапів:

1. Спилювання верхнього шару нарощеного нігтя для надання йому рівної поверхні.
2. Корекція форми і довжини нігтя.
3 Оформлення нігтя в такому ж або новому дизайні.
4. Нанесення заключних шарів матеріалу для нарощування.

Завдання майстра в процесі корекції не просто приклеїти новий ніготь, а заново надати форму відрослому нігтю. Щоб відрослий ніготь не загинався вниз, необхідно вирівняти нігтьову пластину. Він має мати гарний вигляд з будь-якого боку, тому майстру важливо видалити всі недоліки, щоб не було помітно слідів корекції.


ТЕХНІКА КОРЕКЦІЇ НІГТІВ

Для проведення корекції нігтів необхідні такі матеріали:

1. Ультрафіолетова лампа.

67 купили
ID: 11083
600 ₴
56 купили
ID: 11166
1 094 ₴
(5)
658 купили
ID: 6592
350 ₴
2. Манікюрний набір (кілька пилок, кусачки тощо).

618 купили
ID: 5458
18 ₴
5 купили
ID: 8258
3. Антисептик.
4. Набір для нарощування (гелієвий або акриловий із самим матеріалом, пензлями та іншими необхідними речами).

Етапи процедури:

1. Необхідно ретельно вимити руки, продезінфікувати їх для захисту від шкідливих речовин і пилу. Якщо на нігтях є лак, то його знімають.
2. Далі обробляється кутикула. Робиться це за допомогою відлущувача, який наноситься на 2-3 хвилини, а потім видаляється дезінфекційним розчином.
3. Спеціальним абразивним блоком (приблизно на 400 грид) з натуральної нігтьової пластини видаляється природний блиск.
4. Обробляються місця відшарування штучного матеріалу від нігтя, для чого знадобиться пилочка на 150-180 грид.
5. Далі за допомогою пилки (можна більш грубої) видаляємо третину штучного матеріалу в стрес-зоні та в зоні вільного краю. При цьому обов'язково з'являється пил, який необхідно струсити щіточкою.
6. Натуральна пластина обробляється дезінфектором.
7. Наноситься моделювальний матеріал - акрил або гель.
8. Штучну поверхню - гелеву або акрилову - необхідно обробити пилкою до ідеальної рівності та блиску.
9. Руки знову миються і сушаться. Тепер кордон між новим і старим матеріалом необхідно проклеїти, щоб захистити його від шкідливого впливу води і, як наслідок, відшаровування.
10.  За бажання можна провести масаж і на нігті нанести малюнок, а після його висихання.


ПРОБЛЕМИ ПІСЛЯ КОРЕКЦІЇ ШТУЧНИХ НІГТІВ

Проблема: Нігті постійно ламаються
Причини:
- Точки напруги розташовані в неправильному місці. Наприклад, якщо точка напруження розташована занадто близько від краю, вона обтяжує ніготь, і він може бути легко поламаний.
- Ніготь надто тонко підпиляний.
- Нігті занадто довгі. Довжина штучних нігтів має відповідати довжині натуральних. Вільний край штучного нігтя не повинен бути довшим за нігтьове ложе.

Проблема: Відшарування в зоні кутикули
Причини:
- Погано почищена нігтьова пластина.
- Неправильно обрано довжину нігтів і їхню форму.
- Під час корекції штучних нігтів погано видалено колишнє покриття.

Проблема: Поява тріщин на вільному краї нігтя
Причини:
- Штучний матеріал занадто тонко підпиляний по краях.
- Краї не закриті як слід штучним матеріалом.
- Тріщини не видалили під час корекції.
- Під час корекції підпиляли краї, залишивши ніготь занадто вузьким. Якщо це сталося, необхідно заново побудувати ніготь на шаблоні.

Крім перерахованих, є ще ціла низка проблем і причин, про які необхідно пам'ятати, якщо клієнти незадоволені своїми штучними нігтями і якщо нігті чомусь не виходять. Одним із найважливіших моментів є стан інструментів майстра і якість матеріалів, які використовуються для корекції штучних нігтів. 

Щоб нарощені нігті завжди мали гарний вигляд, робіть вчасно корекцію і тоді не доведеться "червоніти" від відрослих нігтів.
Дата: 04.01.2021 15:04 Переглядів: 1173