10 міфів про нарощування нігтів. Дізнайтеся реальність!

{ $article->title }}

Відомо, що «нігтьова індустрія» користується великим попитом в б'юті сфері. І це не дивно, тому що представниці слабкої статі, багато часу приділяють своїм нігтиками, використовуючи різні процедури і технології. У актуальний час нарощування нігтів є однією з часто використовуваних технології. Про цю технології є різні думки «за» і «проти». Загалом скільки людей, стільки й думці. Але, варто зазначити, що є ряд помилкових думці, іншими словами існують «міфи» про нарощування нігтів. І, щоб не стати жертвою помилкової думки, читайте нашу статтю в якій ми постараємося розібратися, які існують міфи про нарощених нігтях і що з них правда, а що вигадка.

Отже, міфи про нарощування нігтів.


МІФ 1: НАРОЩУВАННЯ НІГТІВ - ШКОДА НАТУРАЛЬНИХ НІГТІВ

Реальність: Сучасна технологія нарощування нігтів абсолютно нешкідлива. Проте, існує думка, що при нарощуванні псується природний ніготь. Насправді, нарощені нігті захищають натуральні від шкідливого впливу навколишнього середовища, від можливих фізичних ушкоджень. До речі, до складу дешевих лаків часто входять дуже агресивні компоненти, вони можуть завдати набагато більшої шкоди, ніж, наприклад, нарощування акрилом.

ДУЖЕ ВАЖЛИВО! Тим, кому ця процедура може дійсно нашкодити, не рекомендується нарощувати нігті. А саме, жінки, які страждають на діабет, шкірними захворюваннями, гострим артритом, розладом кровообігу, грибковою інфекцією (на руках), і, звичайно ж, жінкам в період вагітності - НАРОЩУВАТИ НІГТІ Не рекомендується !!!


МІФ 2. НА НIГТЯХ, ПІД ШТУЧНИМ ПОКРИТТЯМ «ЗАВОД» ГРИБОК 

Реальність: Пам'ятайте, що грибок «заводиться» не там, де штучні нігті, а там, де не дотримуються елементарні санітарні норми! Адже одним з найважливіших етапів підготовки до будь-якого нігтьовому сервісу є обробка нігтів, рук, використовуваних інструментів та інших поверхонь дієвими дезінфікуючими засобами за певною технологією. Ретельне дотримання цих правил гарантує уникнення всіх різних вірусів, бактерій і грибків.


МІФ 3: ГЕЛЕВОГО НАРОЩУВАННЯ КРАЩЕ НАРОЩУВАННЯ НІГТІВ АКРИЛОМ

Реальність: Обидва ці матеріали, використовувані при нарощуванні нігтів, належать одній групі хімікатів. Їх склад і властивості приблизно однакові. Що з них краще вибрати залежить в основному від особливостей нігтів. Так, на одних нігтях буде триматися акрил, а на інших - гель. (На нашому сайті є статті «Нарощування нігтів акрилом. Всі тонкощі», «Нарощування нігтів гелем. Всі нюанси», вони можуть бути корисні).


МІФ 4: ЗАПАХ АКРИЛУ НЕБЕЗПЕЧНА ЧИ ТОКСИЧНИЙ

Реальність: Насправді, те, що матеріал має специфічний запах, не означає, що він шкідливий. Є багато французьких духів які теж не всім приємні, але це не означає, що вони токсичні або шкідливі для нашого організму. Всі товари повинні мати сертифікати якості. Користуйтеся тільки професійними, перевіреними брендами. До речі, онлайн магазин Global Fashion надає до вашої уваги тільки професійну продукцію.


МІФ 5: НАРОЩЕНI НIГТI ЛЕГКО ЗАНIМАЮТЬСЯ САМОСТІЙНО

Реальність: Зняття штучних нігтів, як і їх нарощування - процедура салонна. Робити її будинку не те, що не рекомендується, але і забороняється. Навіть і не намагайтеся це робити! Застосовуючи будинку фізичний вплив, можна пошкодити ніготь і травмувати його. А навіщо завдавати болю самому собі? Звичайно, якщо у вас є навички і спеціальні матеріали, - можете зняти нігті самі.

____________________________________________________________________________

Статті на цю тему:

- Апаратний манікюр: міфи і правда

- База для нігтів. Всі її тонкощі

- Топ для гель-лака. Для чого потрібно?

____________________________________________________________________________

МІФ 6: НАРОЩЕНI НIГТI НЕПРАКТИЧНО

Реальність: Існує думка, що з такою красою ні в якому разі не можна мити підлогу, посуд і взагалі тримати руки у воді. Щоб захистити нігті і шкіру, будь-які процедури з використанням хімічних речовин краще виконувати в рукавичках. Це правило повинне дотримуватися завжди, а не тільки після нарощування.


МІФ 7. НАРОЩЕНI НIГТI МОЖНА НОСИТИ 2-3 МІСЯЦІ

Реальність: У середньому за 3 тижні ніготь відростає на 3 міліметри, призначте собі зовнішній вигляд ваших рук з відрослими «корінням». Це неестетично! До того ж, сам ніготь на кінчику утяжеляется, що може привести до тріщин або зламу нігтя. Тому корекцію нарощених нігтів рекомендують проводити раз в 3 тижні.


МІФ 8: ШТУЧНІ НІГТІ ШВИДКО ЛАМАЮТЬСЯ

Реальність: Насправді нарощені нігті дуже міцні і їх дуже важко зламати за умови, звичайно ж, якісних матеріалів і хорошого майстра. Але якщо матеріал почав відшаровуватися, кришитися або зовсім не триматися - шукайте проблему в майстра або в своє здоров'я.


МІФ 9: НУ ЯКЩО НАРОЩУВАННЯ НІГТІВ - НЕ ШКІДЛИВО, ТОДІ, МОЖНА РОБИТИ ЦЮ ПРОЦЕДУРУ ЩОТИЖНЯ

Реальність: Так, нарощувати - не вредно! Але, якщо щотижня нарощувати нові нігті, - це призведе до чутливості поверхні нігтьової пластини (через багаторазове обпилювання), що може привести до серйозних наслідків.


МІФ 10: НАРОЩЕНI НIГТI ВИМАГАЮТЬ ЧАСТОГО I НЕПРОСИЙ ДОГЛЯДУ

Реальність: Штучні нігті вимагають догляду лише раз в 2-4 тижні (корекція). З штучними нігтями вам набагато рідше доведеться робити обрізний манікюр з розпарюванням. Під такими нігтями рідше збирається бруд, а про задирки взагалі можна буде забути.

Ми постаралися надати вам найпоширеніші міфи і нарощування нігтів. Того хто поінформований, неможливо маніпулювати. Тому ось так от!

Пам'ятайте, що зовнішній вигляд ваших нігтів залежить від професійного підходу майстра і якісних матеріалів. Купити якісні матеріали в магазині Global Fashion.


 Таке рекомендуємо почуття:

1.Базовий набір майстра манікюру

2.Гель - лак. Все найцікавіше

Iнші статті

Дата: 31.12.2020 13:03 Переглядів: 1194