СПА - манікюр. Турбота про красу рук і нігтів

{ $article->title }}

Турбота про красу рук і нігтів є одним із завдань кожної дівчини, по догляду за тілом. Але крім декоративного манікюру, дуже велике значення має і стан шкіри рук. Особливо восени і взимку, руки потребують більш насиченому догляді. На сьогоднішній день існують різні процедури по догляду за нігтями і шкірою рук. Великою популярністю користується комбінований вид манікюру, який включає в себе догляд і за нігтями, і за шкірою рук. Однією з різновидів такого манікюру є СПА манікюр. Він вважається самим приємним видом манікюру, адже він поєднує естетику і оздоровлення, а також гарантує задоволення від самої процедури.


ЩО ТАКЕ СПА - МАНІКЮР?

Спа-манікюр - комплекс дій, спрямованих на поліпшення стану шкіри, зміцнення нігтьової пластини і прискорення кровообігу. Це процедура, яка совмешает в собі різні способи догляду за нігтями: від звичайного манікюру до аромо - і парафінотерапії. Spa-догляд включає в себе глибоке зволоження шкіри рук, відлущування ороговілих клітин епідермісу, правильний догляд за кутикулою, відновлення еластичності шкіри, гладкості та фортеці нігтів. Після такого манікюру шкіра рук надовго залишається м'якою і ніжною, проблемні нігті перестають розшаровуватися, вони починають краще рости, оновлюється кутикула, проходять задирки.

ЦІКАВО! SPA - це латинська абревіатура, яка розшифровується, як «До здоров'я через воду».


ОСОБЛИВОСТІ СПА-МАНИКЮРА

- Велика тривалість SPA-манікюру в порівнянні з іншими різновидами його - він займає близько двох годин.

- На відміну від звичайного манікюру, СПА-манікюр спрямований не тільки на нігті, але і на руки в цілому.

- Масаж, як один з етапів СПА-манікюру, прискорює кровообіг. Хороший приплив крові прискорює відростання нігтьової пластини.

- Натуральні компоненти засобів надають загальну розслаблюючу дію на клієнта, а також насичують шкіру вітамінами. У складі товарів для SPA-манікюру часто зустрічаються вітамін Е і масло Ши, які безперешкодно проникають в глибокі шари шкіри за рахунок її попереднього розм'якшення.

- SPA-манікюр виступає в якості профілактичного процедури для попередження грибкових захворювань.

- Під час процедури можуть використовуватися всі оздоровляючі процедури, які є в арсеналі природи: морські солі, грязі, водорості, настої трав, ароматичні масла багато іншого.

ВИ ЗНАЛИ? СПА вперше з'явилося в Бельгії, в одному з невеликих містечок, де з давніх-давен били цілющі джерела.ЕТАПИ І ТЕХНІКА ВИКОНАННЯ СПА - МАНИКЮРА

Етапи:

1. Очішеніе.

2. Зволоження.

3. Харчування.

4. Захист.

Техніка виконання спа - манікюру:

1. Підготовка. Видалення старого покриття, при наявності (використовувати тільки без ацетонове засіб, щоб не погіршити стан нігтів).

2. Обробка рук. Руки обробляють антисептичним препаратом.

3. Робота з нігтьової пластиною. Надання форми спеціальної пилочки і обробка кутикули пом'якшувальною засобом.

4. Парафінотерапія. Готується спеціальна ванночка з косметичного парафіну який розігрівається до температури близько 55 градусів іноді додаються ефірні масла, але це за бажанням клієнта. Також для додаткового зволоження можна використовувати пом'якшувальні вітамінні комплекси. (Все, що необхідно для парафінотерапії, ви знайдете в онлайн - магазині Global Fashion).

5. Манікюр. Видалення кутикули пушер або її зміщення до основи з допомогою палички.

6. Глибокий пілінг. Це не обов'язкова процедура вона виконується тільки при необхідності якщо шкіра рук недостатньо очищена наноситься пілінг на фруктових кислотах і втирається протягом 2-3 хвилин.

7. Масаж. Виконується за допомогою масажного аромамасла, для того щоб надати шкірі гладкості і еластичності при цьому препарати для SPA манікюру виконують захисний ефект.

ЦЕ ЦІКАВО: На нашому сайті є статтi «Парафінотерапія. Твоє тіло красиве і здорове»«Як укрепить ногти? Простые правила», вони також будуть корисні.


РЕЗУЛЬТАТ СПА - МАНИКЮРА

Після спа - манікюру Ви отримуєте:

- Шовковистість шкіри.

- Гладкість.

- Наповнення клітин шкіри вітамінами і мінералами.

- Омолодження.

- Харчування шкіри.

- Пом'якшення.

- Відпочинок для всього тіла.

Широкий і якісний вибір інструментів і засобів для манікюру купуйте в професійному онлайн магазині Global Fashion.

Завжди доглядайте і дбайте про ваших ручках!


Рекомендуємо також почитати:

1.Какой манікюр Вам підходить?

2.Аппаратний манікюр - супер технологія!

3.Форми для нарощування нігтів. Все що потрібно про них знати.

До інших статтях

Дата: 29.12.2020 16:09 Переглядів: 1335