Тіпси або форми? Що краще для нарощування нігтів?

{ $article->title }}

Сьогодні кожна друга сучасна дівчина нарощує свої ноготочки. Адже не всі володіють довгими нігтями від природи, тому в допомогу біжить технологія «нарощування нігтів». Відомо, що В процесі нарощування нігтів майстер може використовувати тіпси або форми. Напевно кожен задає собі питання, а що краще, тіпси або форми. Багато хто вважає, що тіпси значно посилюють натуральні нігті. Інші дотримуються думки, що нарощування на форми виглядає більш натурально. Загалом на «смак і смак товариш не всяк», тому в цій статті ми спробуємо описати кожен процес індивідуально, ну а вибір звичайно ж залишиться за вами.

Для початку дамо визначення Тіпсі і формам для нарощування нігтів.


ЩО ТАКЕ ТIПСI АБО «НАКЛАДНИХ» НАРОЩУВАННЯ?

Тіпси - це пластикові готові накладки певної товщини, що повторюють форму нігтя. Вони виготовляються зі стійкого еластичного матеріалу, який абсолютно безпечний для здоров'я людини. Довжину можна формувати на свій розсуд. Він призначені для імітації натурального нігтя.

Тіпси розрізняють:

1. За контактній зоні - місця, яким тіпса приклеюється до нігтя. Контактна зона буває великий або маленькою, глибокої чи ні, а є тіпси і взагалі без неї (безконтактні).

2. За формою - тіпси бувають прямі, класичні (з легким вигином), загнуті, завужені і т.д. Також вони бувають різної довжини, але зазвичай їх роблять досить довгими.

3. За кольором - тіпси бувають натурального кольору, прозорі, кольорові і з дизайном. Френч-тіпси використовують для створення французького манікюру. Вони зазвичай безконтактні і дуже тонкі.


ЩО ТАКЕ ФОРМИ ДЛЯ НАРОЩУВАННЯ?

Форми - це пристосування (шаблони або трафарети), які підкладаються під край натурального нігтя. На які викладається матеріал для нарощування. Залежно від використаних матеріалів виготовлення, форми бувають одноразовими або багаторазовими. Одноразові форми більш зручні, так як їх можна адаптувати під будь-яку нігтьову пластину. На поверхні шаблону є позначки із зазначенням розміру нігтів, що допомагає майстру відразу ж формувати довжину. (Подроднее про форми, читайте в нащей статті «Форми для нарощування нігтів. Все що потрібно про них знати»).

Загальна інформація про формах і типсах у вас вже є. Тепер спробуємо пояснити як краще нарощувати нігті.


КОЛИ ВИКОРИСТОВУВАТИ ТIПСI, А КОЛИ ФОРМИ?

Що вибрати, звичайно бажання клієнта, але ще потрібно враховувати стан нігтів, тому читайте і беріть на замітку.

1. Овальная або мигдалеподібної. Така форма нігтя вважається класичною і в цьому випадку підходить як перший, так і другий спосіб нарощування. Варто лише пам'ятати, що для форм необхідно, щоб вільний край нігтя виступав як мінімум на 1-2 міліметра. Якщо ж вільний край відсутня, то тут підійдуть тільки тіпси.

2. Плоскі нігті. Підходять і тіпси і форми, але варто звернути увагу на ширину нігтьового ложа: якщо воно занадто широке, то використовуйте форми, так як в деяких випадках ширини тіпса може не вистачити.

3. «Покусані» нігті. Краще проводити нарощування на типсах з маленькою контактною зоною. Поверхня обкусаних нігтів завжди нерівна, ніготь як би потопає в високих подушечках пальців. В цьому випадку майстру потрібно ретельно обпиляти всі нерівності і створити рівну поверхню для приклеювання тіпси.

4. Нормальние нігті. Якщо нігті мають правильну, мигдалевидну форму, то проблем з вибором методу нарощування не виникне і майстер може запропонувати будь-який з двух6 форми або тіпси.

5. Нігті загнуті вниз. В цьому випадку підійдуть тільки форми. Причому форму потрібно підбирати по лінії посмішки під натуральний ніготь.

6.Трапецевідние нігті. При нарощуванні на такі нігті використовуються тіпси з маленькою контактною зоною, що мають виражений S-вигин. Якщо використовувати класично тіпси, то різко скорочується їх термін носіння. Перед нарощуванням такі нігті потрібно коротко обпиляти.

У процесі нарощування нігтів, завжди вибирайте спосіб виходячи не тільки з бажання, але і стану нігтів. Тоді ваші нігтики будуть красивими і привабливими.

Інтернет-магазин матеріалів для нарощування нігтів Global Fashion пропонує вам професійні матеріали для нарощування та дизайну нігтів.


Читайте також:

1.Праймер для нігтів. Для чого він потрібен?

2.Топ для гель-лаку. Для чого необхідний?

3.База для нігтів. Всі її тонкощі

4.Базовий набір майстра манікюру

Дата: 24.12.2020 17:46 Переглядів: 2330