Манікюр який приваблює чоловіків

{ $article->title }}

Свою зовнішність, представниці жіночої статі приділяють максимальну кількість часу. Завжди хотітися щось змінити, додати, підкреслити, прикрасити і навіть видалити. І всі ці жертви тільки для того, щоб бути красивою, впевненою і доглянутою. На такі подвиги жінки здатні тільки заради себе? Або все таки і для того, щоб привернути увагу протилежної статі. Безумовно чоловіки дивляться і на внутрішній світ жінки, але погодьтеся, що в першу чергу ми бачимо оболонку людини, тому зовнішність відіграє дуже важливу роль. Чоловіки завжди звертають увагу на руки дівчат. І це ще одна причина, чому важливо стежити за своїм манікюром і піклуватися про здоров'я нігтів. Дівчата ви хочете дізнатися який манікюр привертає чоловіків? Читайте нашу статтю!


ДОВЖИНА І ФОРМА НІГТІВ

Чоловікам подобається, коли манікюр природний - нігті середньої довжини або короткі. А за формою або м'який квадрат, або овал. Довгі нігті мигдалеподібної або квадратної форми лякають хлопців, створюють відчуття небезпеки. Тому якщо ви поставили собі за мету звернути на себе чоловічу увагу, про такі нігті краще забути.


ГАМА НIГТIИВ

Тут звичайно спірне питання. Як ви помітили, чоловікам подобається все природне. У категорії «природності» ставитися нюдовие тони: напівпрозорий тілесний, пильно-рожевий, кремово-бежевий і карамельні.


Але є й інша частина чоловіків, яких притягує більш яскраві відтінки, а саме червоний колір. Саме цей відтінок у чоловіків знаходиться в числі фаворитів. Сюди також можна віднести темно-червоний і бордовий відтінок.


Якщо ще звернутися до яскравих відтінків манікюру, варто звернути увагу на кораловий. Чоловіки стверджують, що він доповнює навіть саму бліду шкіру і виглядає мило і весело.
З перших вуст: Антон Ширяєв (головний редактор порталу am.ru) говорить: «Я однозначно люблю червоний лак на нігтях дівчат! Він прикольно виглядає! А ось довжелезних і гострих я просто боюся!))) ».


МАЛЮНКИ НА НIГТЯХ

Багатьом чоловікам подобається щоб на нігтях були квіткові мотиви, смужки. А ось, що касаеться страз, большості чоловіків ставляться негативно. Також не вітається оформлення яскравим і помітним малюнком всіх нігтів: на думку чоловіків досить одного-двох малюнків на всю композицію.

З перших вуст: KAN (артист з лейбла Black Star) говорить, що: «Манікюр дівчата - важливий момент при знайомстві з нею. Мене приваблюють короткі квадратні нігті матового бордового кольору, симпатично виглядають білі і навіть хакі. Відразу кажу «ні» достатку страз на гострих пазурах ».


ЯКІСТЬ ПОКРИТТЯ

Що вибрати, лак або гель-лак - це звичайно вирішувати тобі. Але варто звичайно враховувати один момент - лак необхідно оновлювати частіше, а ось гель-лак можна сміливо носити чотири-п'ять тижнів. Але тут залежить і від відтінку, якщо у тебе більше яскравий колір, то різниця між відросло нігтем і покриттям буде помітна, а чоловікам такі деталі важливі. До речі, щоб точно бути впевненою в своєму манікюрі, радимо звернути увагу на якісні продукти і купувати тільки від перевірених брендів, вже краще десь переплатити, але зате хвалитися шикарним манікюром і доглянутими ручками.

Завжди купуйте тільки професійну продукцію. Відвідайте наш онлайн-магазин Global Fashion. Якість ми вам гарантуємо!

А взагалі, головне правило - міра у всьому. Тільки тоді ваш манікюр гармонійно впишеться в образ і стане його прикрасою.


Читайте також:

1.Какой манікюр Вам підходить?

2.Французкій манікюр. символ жіночності

3.Аппаратний манікюр - супер технологія!

4.Манікюр гель лаком. Модні відтінки 2021-2022

5.Популярние форми манікюру нігтів - 2021

Дата: 18.12.2020 12:19 Переглядів: 1068