УЛЬТРАЗВУКОВА МИЙКА В НЕЙЛ ІНДУСТРІЇ

{ $article->title }}

Манікюр це приємний процес, але в той же час дуже відповідальний. В процесі манікюру майстер використовує різні інструменти, які після застосування повинні бути обов'язково дезінфікувати і стерилізованими. Адже від цього безпосередньо залежить здоров'я як майстра, так і клієнта. Тому вся відповідальність безумовно лежить на майстра манікюру. Одним з найпопулярніших способів очищення приладів є використання ультразвукової мийки для манікюрних інструментів. Це стаття про неї, тому читайте і беріть все необхідне на замітку.


УЛЬТРАЗВУКОВА МИЙКА - ЩО ЦЕ?

УЗ мийка це спеціальний апарат, який активно використовується в сфері Найл індустрії, для максимальної очищення інструментів. Його конструкція передбачає обробку предметів ультразвуком на високих і низьких частотах в комплексі з кавітаційним процесом. Це дає можливість очистити поверхню максимально швидко і безпечно, на відміну від аналогічних пристроїв. Застосування ультразвукової мийки можливо як на етапі стерилізації інструментів, так і в рамках попереднього очищення і підготовки до подальшої обробки. (На нашому сайті є стаття «Стерилізатор для манікюрних наборів - турбота про здоров'я клієнта», которя теж буде корисна).


ЩО ТРЕБА ЗНАТИ ПРО УЗ - МИЙКИ?

- Ультразвукова мийка для манікюрного інструменту, не вимагає догляду. Для видалення залишків вологи, протріть чашу сухою серветкою, зберігайте прилад в чистому, сухому місці.

- Видалення мікробів. Засоби типу аламінол, знищують бактерії і віруси. У деяких ультразвукових мийках, є функція підігріву, як додатковий компонент для посилення очищення.

- З витратних матеріалів необхідний розчин для дезінфекції або проста вода. Процедура дезінфекції стане доступнішою.

- Механічне очищення сложноустроенная інструментів. Іноді очистити інструмент вкрай складно, через загнутих країв і важкодоступних місць. Бульбашки ультразвуку досягають в самих віддалених місць, лопаються під тиском і очищають.


ПЕРЕВАГИ УЗ-МОЙКИ

УЗ-мийка має ряд переваг які спрощують роботу майстра манікюру. А саме:

- в мийку можна скласти інструменти з різних матеріалів і вони всі будуть оброблені якісно.

- час на очищення інструменту витрачається менше.

-ультразвуковая ванна або ультразвукова миття не тупить інструменти. Після використання не виникає корозії, а сам інструмент залишається деформованим.

-Мастер не потрібно мити інструмент вручну.

-при використанні інструмент стає чистим в короткі терміни.


РЕКОМЕНДАЦІЇ ЩОДО ВИКОРИСТАННЯ УЗ-МОЙКИ

Ви придбали УЗ-мийку, і хочете щоб вона вам служила максимальну кількість часу. Адже гроші на вітер, не охота кидати. Слідуючи декільком правилам, ваша УЗ-мийка буде радувати вас ще довго.

1. Не включайте УЗ мийку, коли вона не заповнена рідиною або коли рівень розчину недостатній для нормальної роботи. Це може привести до виходу приладу з ладу і серйозно пошкодити його.

2. Інструменти в ванні розміщуйте тільки в спеціальному сітчастому контейнері, який входить в комплект. Ні в якому разі не укладайте їх безпосередньо на дно! Це може викликати поломку пристрою, оскільки проходжень ультразвуку буде порушено. До того ж ефективність очищення в рази знижується - для неї обов'язково необхідний зазор між стінками ванни і оброблюваної поверхнею.

3. Загрузку інструменту робите в один, максимум у два шари, розкладаючи так, щоб не було зіткнення його ріжучих частин з іншими предметами.

4. Розкладайте власності не навалом, а так, щоб великі за розміром інструменти не наводили звукову тінь, затуляючи менші, від цього залежить ефективність їх дезінфекції та очищення.

5. Температура розчину при дезінфекції та очищення повинна бути не менше +18 ° C (кімнатна) і не вище + 40 ° C.

6.Тщательно підбирайте засіб для дезінфекції та миття в УЗ-ванні. Під дією ультразвуку будь потенційно шкідливі властивості хімраствора багаторазово посилюються і руйнують інструмент.

7. Час дії ультразвуку для очищення від бруду не повинно перевищувати 3-5 хвилин при частоті 35 кГц (кілогерц).

8. Для поліпшення очищення рекомендується використовувати пластиковий гратчастий лоток. Предмети, що знаходяться в ньому, розміщені компактно в зоні максимального дії ультразвуку, що сприяє ефективному очищенню. Така ємність забезпечує зручний слив розчину, промивку, збереження суміші для подальших операцій по знезараженню.

9. Вовремя проводите заміну мийно-дезінфікуючого засобу, або при зниженні рівня його долівку.

10. Когда мийка не використовується, вона повинна не тільки знаходиться в відключеному стані, але і бути фізично відключена від електромережі. Тому після закінчення роботи з обладнанням обов'язково висмикуйте вилку з розетки.

11. Після завершення УЗ-очищення обов'язково промивайте інструменти проточною водою, щоб видалити з порожнин і з поверхні забруднене розчин. Якщо цього не зробити, він випарується в процесі висихання, а бруд знову опиниться на інструментах.

12. Тщательная сушка після промивання завершує процес дезінфекції та очищення в ультразвук.

13. Устанавлівайте ультразвукову мийку в такому місці, щоб вона нікому не заважала, ні за що не чіплялася і без натягу мережевого шнура підключалася до розетки.

14. Располагайте ванну в приміщенні за щільно закривається дверима, ні в якому разі не в загальному залі. Незважаючи на хороший захист, все одно вона поширює високочастотні звукові коливання. Вони можуть викликати роздратування і головний біль.


ЕТАПИ ОБРОБОТКИ УЛЬТРАЗВУКОМ

Для того щоб очистити інструменти в УЗ - мийці, слід подолати кілька дії. А все інше зробить ультразвук.

- Під проточною водою промийте інструменти і за допомогою щіточки приберіть доступну бруд.

- Підготуйте необхідний обсяг розчину для заливки в ванну, дотримуючись рекомендацій по концентрації миючих і дезінфікуючих речовин.

- Помістіть інструменти на решітку контейнера.

- Залийте підготовлений розчин.

- Наберіть на панелі потрібний режим.

- Натисніть кнопку запуску очищення.

- Після зупинки процесу витягніть інструменти і промийте їх під проточною водою.

- Просушіть.


ЩО ПОТРІБНО ВРАХОВУВАТИ ПРИ ВИБОРІ УЗ-МОЙКИ

1. Діапазон хвиль, які очищають інструмент повинен бути не менше 35 кГц.

2. Наличие таймера. Він надає можливість виставити потрібний час, залежне від типу розчину і характеру забруднення, з автоматичним відключенням приладу після закінчення процесу. Крім того, наявність таймера дозволяє, повністю передоручення обробку автоматиці, не відволікатися на обслуговування і контроль.

3. Внутренняя частина мийки повинна бути виготовлена ​​з нержавіючої сталі, так як цей матеріал більш якісний і прослужить вам довгий час;

4. При виборі мийки для манікюрного салону, місткість машини повинна бути від півлітра до 2,5 літрів.

5. Під багатьох машинах можуть бути ніжки прогумовані, які забезпечать стійкість апарату.

6. Чітайте відгуки людей, які вже зробили вибір на користь тієї або іншої моделі.

7. Покупайте тільки у перевірених брендів. Наприклад, в онлайн-магазині Global Fashion

ЧОМУ ПОТРІБНО КУПУВАТИ У НАС?: Весь представлений товар відрізняє висока якість, на сайті представлений великий асортимент мийок за вигідною вартості.

Завжди дізіфінціруйте манікюрні інструменти. Від цього безпосередньо залежить ваше здоров'я!


Читайте також:

1.Манікюрная витяжка. Безпека майстра і клієнта.

2. Як вибрати лампу для манікюру? Розберемося з нюансами!

3.Фрезер для манікюру. Помічник в манікюрному мистецтві

Дата: 16.12.2020 16:33 Переглядів: 1058