Апельсинові палички для нігтів. Особливості?

{ $article->title }}

Найл індустрія містить в собі стільки різних інструментів, засобів, приладдя, що часом і не запам'ятати всіх нюансів. І серед усього цього є малесенький і древній «прилад» як апельсинові палички. На перший погляд, вони здаються такими незначними, та й що з ними робити. Але насправді просто не всі дівчата знайомі з їхніми функціями і особливої уваги не приділяють цьому. Навіщо потрібна апельсинова паличка і як її використовувати? Читайте нижче.


АПЕЛЬСИНОВА ПАЛИЧКА

Апельсинова паличка - це тоненька паличка з деревини апельсинового дерева, один кінець якої має загострений носик, а інший - плоский і скошений. Її використання - запорука акуратного і дбайливого манікюру.

Чому саме її вибрали для виготовлення манікюрних інструментів?

- Цей матеріал досить міцний і щільний, щоб в ході маніпуляцій з нігтями не ламатися і не розшаровуватися.

- У той же час він досить м'який - а це означає, що нігті не будуть травмовані, якщо користуватися такими паличками з потрібною часткою обережності.


ДЛЯ ЧОГО ПОТРIБНА АПЕЛЬСИНОВА ПАЛИЧКА?

Найголовніше, що потрібно запам'ятати модницям про апельсинової палички - це одноразовий інструмент, вона дуже добре вбирає вологу, але погано піддається дезінфекції. Стерилізувати і дезінфікувати її неможливо !!

Отже, які функції має паличка-виручалочка?

1.Для очищення нігтів. Загостреним краєм палички можна легко і швидко видалити всі забруднення з-під вільного краю нігтя.

2.Робота з кутикулою. Особливо актуальна апельсинова паличка при виконанні європейського манікюру. В цьому випадку ви не обрізаєте размягченную шкіру, а лише відсуваєте її широким кінцем інструменту. Якщо для цього використовувати традиційний металевий пушер, ви пошкодите поверхню нігтьової пластини, а також порушите цілісність кутикули - через пару днів вона перетвориться в махрові лахміття. М'яка дерев'яна паличка ж дозволяє прибрати зайву шкіру дбайливо і м'яко.

3.Для видалення кутикули. Вони легко справляються з видаленням кутикули. Просто після розм'якшення спеціальні засобом акуратно подденьте ороговілі клітини кутикули загостреним краєм і відокремте ці тканини від основного шару кутикули. Тут важливо, щоб кутикула була добре розм'якшеної, тоді видалити зайві клітини апельсинової паличкою не складе особливих труднощів.

4.Создание оригінального манікюру. При використанні деяких декоративних елементів вам також прийде на допомогу апельсинова паличка. Наприклад, переносити дрібні і середні стрази на ніготь зручно змоченим гострим кінчиком палички. Використовують її і для створення візерунків, аплікацій, розгладження наклейок, наклеювання блискіток, корекції невдалого декору.

5.Наращіваніе нігтів. Апельсинової паличкою майстри видаляють розм'якшений акрил, формують пластину з биогеля, наклеюють тіпси. У нарощуванні їх використовують як для наклейки тіпсів і викладання форм з биогеля і акрилу, так і в процедурі зняття штучних нігтів. Коли акрил розм'якшується, його легко знімати за допомогою даного манікюрного інструменту.

6.Для зняття гель-лаку. Апельсинову паличку зручно використовувати, щоб видалити залишки гель-лакового покриття після його розмочування спеціальним засобом. Досить підчепити плоским кінцем палички трохи відстав гель-лак, щоб далі легко видалити його без шкоди і слідів на нігтьової пластини, які можуть залишати металеві інструменти.

7.У дизайні нігтів. Нею також можна користуватися для розпису нігтів лаком, наприклад, в техніці по-мокрому або замість Дотса для розстановки точок.

8.Для декорування нігтів. Щоб нанести дрібні предмети на ніготь і зробити манікюр з прикрасами - блискітками, стразами, аплікаціями, то апельсинові палички тут річ незамінна.

Ви знали? французи першими придумали використовувати цей невигадливий предмет в манікюрі - справжні профі по частині жіночої краси.

Купити апельсинову паличку. Подивіться інші професійні товари для манікюру в онлайн магазині Global Fashion

Дивно! Таке незначне інструмент, а стільки всього робить. Сподіваємося, що тепер вони завжди будуть служити вам.


Читайте також:

1.Як вибрати лампу для манікюру? Розберемося з нюансами!

2.Какой манікюр Вам підходить?

3.Пілочка для нігтів. Незамінний інструмент в косметички кожної дівчини.

4.Манікюрная витяжка. Безпека майстра і клієнта.

5.Фрезер для манікюру. Помічник в манікюрному мистецтві

Дата: 14.12.2020 16:22 Переглядів: 1478