"Потискання рук" - важливий аспект зустрічі, і тому слід звертати увагу на стан своїх рук. Особлива увага приділяється догляду за "жіночими руками", що є окремою і насиченою темою. У наші дні багато жінок приділяють рукам і нігтям багато часу і уваги. Це охоплює використання різних кремів, проходження різних процедур і, звісно ж, підтримання гарного манікюру. Однак, у разі відсутності природної краси і сили нігтів, існує рішення - нарощування нігтів з використанням акрилу.
У цій статті ми зосередимося на процесі нарощування нігтів з акрилом, надаючи вам детальну інформацію про цю процедуру. Таким чином, давайте почнемо і дізнаємося більше про те, як створити і підтримувати красиві та доглянуті нігті за допомогою акрилового нарощування.
У цій статті ми зосередимося на процесі нарощування нігтів з акрилом, надаючи вам детальну інформацію про цю процедуру. Таким чином, давайте почнемо і дізнаємося більше про те, як створити і підтримувати красиві та доглянуті нігті за допомогою акрилового нарощування.
АКРИЛ. РІЗНОВИДИ
Акрил - це порошок або пудра, яка за допомогою спеціального розчинника перетворюється на густу масу, що швидко застигає.
ВИДИ АКРИЛУ ДЛЯ НАРОЩУВАННЯ НІГТІВ
Для нарощування і зміцнення нігтів використовують дві форми:
Рідкий акрил (підійде тим, хто хоче скорегувати форму нігтя або додати довжину. Але рідкий матеріал складніший у застосуванні, і непрофесіоналові впоратися з ним непросто).
Розсипчаста пудра (простіше в застосуванні. Її часто купують, щоб робити манікюр вдома. Вона не збільшить довжину, а тільки зробить свої нігті менш ламкими).
АКРИЛОВЕ НАРОЩУВАННЯ НІГТІВ
Акрилове нарощування нігтів відоме у світі краси вже не один десяток років. Досить довго це був єдино надійний спосіб надовго обзавестися міцними довгими нігтями. Уже набагато пізніше з'явився гель для нарощування і потіснив акрил у б'юті-індустрії.
Нарощування акрилом здійснюється двома способами:
На тіпси. Пластмасові нігті, які приклеюються до ваших, а на них уже накладається матеріал.
На форми. Вони бувають верхніми та нижніми. Під час застосування верхніх форм акрил необхідно закріпити на виїмці підкладки, а потім міцно притиснути до підготовленої нігтьової пластини. У разі застосування нижніх форм підкладку слід відразу ж зафіксувати під нігтьовою пластиною.
ПЕРЕВАГИ ТА НЕДОЛІКИ АКРИЛОВИХ НІГТІВ
Переваги:
Простота в знятті. Акрилові нігті легко знімаються. Для цього потрібен лише спеціальний розчин.
Шкідлива звичка. Акрилові нігті стануть чудовим рішенням для жінок, які мають шкідливу звичку гризти нігті - вони дуже міцні, і їх навряд чи вийде відкусити.
Міцність. Акрилові нігті дуже міцні, через що на них довго тримається гель-лак та інші елементи декору нігтів.
Ламкі й ослаблені нігті. Нарощування нігтів акрилом ідеально підходить для жінок зі слабкими та ламкими нігтями.
Ремонт. Акрилові нігті підлягають ремонту.
Природність. Акрил має на нігтях максимально натуральний вигляд, якщо вибирати для нарощування натуральні відтінки пудри.
Різноманітність структур і кольорів.
Недоліки:
Неприємний запах. Запах виникає під час додавання в пудру ліквіду, мономера. Тому робити нарощування нігтів акрилом необхідно тільки в добре провітрюваних приміщеннях, бажано одягнувши спеціальну маску-респіратор.
Корекція. Кожні 3-4 тижні вам доведеться робити корекцію, що вимагає додаткових грошових витрат.
Швидковисихаючий склад. І це справді може стати проблемою за браку досвіду роботи з акрилом. Тож якщо планується його використання в домашніх умовах, варто спочатку потренуватися, щоб пристосуватися.
На замітку: Полімерне покриття має матову текстуру і може дати жовтий відтінок під час висихання. Тому після зміцнення обов'язково потрібно відшліфувати ніготь і нанести гель-лак.
На замітку: Полімерне покриття має матову текстуру і може дати жовтий відтінок під час висихання. Тому після зміцнення обов'язково потрібно відшліфувати ніготь і нанести гель-лак.
МАТЕРІАЛИ ТА ІНСТРУМЕНТИ ДЛЯ ПРОЦЕДУРИ НАРОЩУВАННЯ АКРИЛОМ
Для того щоб створити красиві й акуратні нігті, в арсеналі майстра мають бути такі матеріали:
- Акрилова пудра. Порошок (безбарвний або кольоровий), з якого формується штучна нігтьова пластина.
- Мономер. Рідина, яка перетворює акрилову пудру на пластичний матеріал, з якого майстер створює ніготь бажаної форми.
- Знежирювач.
- Праймер.
- Засіб для розм'якшення і видалення кутикули.
- Рідина для зняття акрилових нігтів, в якій можна мити пензлі або видаляти сліди невдалої спроби нігтьового дизайну.
- Дезінфектор для обробки рук майстра і клієнта перед процедурою моделювання.
Для створення штучних нігтів знадобляться не тільки матеріали, а й спеціальні інструменти:
- Пензлі (плоскі) для роботи з акрилом.
- 2-3 різні пилочки - м'яка для натуральних нігтів, для штучних нігтів (100-180 грит), для обпилювання твердих покриттів (80-150 грит).
- Бафи і полірувальник.
- Тіпси і форми для нарощування нігтів.
- Клей для тіпс.
- Звичайні пилки для нарощених нігтів.
- Кусачки.
- Щітка для видалення пилу з нігтів.
- Безворсові серветки.
- Масло для кутикули.
- Апельсинові палички.
- Фрезер з насадками, які витримають роботу з акрилом.
- Матеріали для декорування нігтів (блискітки, стрази, акрилові фарби).
Пам'ятайте, доглянуті нігті - запорука краси!