Нарощування нігтів гелем. Всі нюанси

Доглянуті руки і нігті, красивий манікюр це прагнення кожної дівчини. Для того щоб похвалитися «красивими пальчиками», безумовно без манікюру це не вдасться. Тому зараз кожна дівчина намагається регулярно фарбувати свої ноготочки. Або це відбувається самостійно, або відвідування різних салонів. Щоб зробити самостійно манікюр, займе багато часу, та й недовго він протримається. Тому дівчата вважають за краще нарощування нігтів гелем - популярна косметична процедура протягом вже декількох років. Адже гелеве покриття це зручно, стильно і тримається на нігтях набагато довше, ніж звичайний лак. Але звичайно багато хто замислюється про те, чи не небезпечно нарощувати нігті гелем, це ж засіб з різними хімічними компонентами. У цій статті ми наведемо кілька важливих аргументів і постараємося відповісти на питання, чи є шкода від нарощування нігтів гелем.
ГЕЛЬ ТА ЙОГО ВИДИ
Гель - це похідна від акрилу. Спеціальну речовину, яка твердне під впливом ультрафіолетових променів і здійснюють освіту міцного і міцного шару. Має безліч переваг:
- гель не має часу затвердіння, процес починається тільки при попаданні UV-променів на матеріал.
- всі сучасні гелі гіпоалергенні.
- практично не має запаху.
- гелі як класичні, так і кольорові не змінюють колір з моменту нарощування і до корекції.
- дуже легко обпилюються при корекції і зняття нігтів.
- вони дуже еластичні і мають властивості самовирівнювання.
- гелі за своїми властивостями міцні, мають високу ступінь «зчіпки» з натуральними нігтями.
Матеріали для нарощування нігтів гелем діляться на кілька видів. А саме: УФ-гель, біогель і Led-гель.
Системи моделювання нігтів з гелю ділять на одно-, дво- і трифазну.
Однофазноя система процес моделювання здійснюється універсальним засобом, який поєднує в собі функції, що відповідають за міцність кріплення наращиваемого нігтя на натуральній пластині, а також за моделювання самого штучного нігтики.
Переваги: потрібен тільки один гель для всіх трьох етапів нарощування: це економія бюджету, однофазні гелі густіші за консистенцією, на них легко вчитися робити нарощування. Недоліки: менш широка палітра кольорів у гелів. В основному, це нюдовие відтінки.
Двофазна система нарощування заснована на використанні двох видів гелю, перший з яких відповідає за закріплення штучного нігтики на нігтьової пластини, а другий за його моделювання.
Трифазна система має на увазі використання трьох видів гелів: перший для забезпечення зчеплення майбутнього нігтики з нігтьової пластиною, другий для формування самого штучного нігтики, а третій для захисту нігтя від зовнішніх факторів і надання йому належної гладкості і рівності.
Переваги: Ідеальна для професіоналів: можна моделювати нігті будь-якого дизайну, у камуфлирующих гелів в трифазній системі ширша палітра кольорів, ніж у однофазних гелів. Недоліки: Потрібні три різних гелю для всіх етапів нарощування.
На замітку: Однофазні гелі зазвичай воліють початківці майстра. З досвідом майстра, як правило, переходять на трифазну систему систему нарощування.
ГЕЛЕВЕ НАРОЩУВАННЯ. ПЕРЕВАГИ I НЕДОЛIКИ
Гелеве нарощування - нігті покриваються спеціальним гелем, який тримається від трьох до чотирьох тижнів. Має як переваги так і недоліки.
Переваги та недоліки гелевого покриття
До переваг нарощування нігтів гелем можна віднести наступне:
1.Прочность. Гелеві нігті пластичні, ніж акрилові. А значить, і триматися будуть набагато довше, від трьох до чотирьох тижнів.
2.Економія. Гелеві нігті коштують дешевше, що при частому нарощуванні, звичайно ж, позитивно впливає на бюджет.
3.Бистрая коррекція. Гелевие нігті легко коригуються. Якщо ви захочете змінити форму або замінити зламаний ніготь, це займе не більше півгодини у хорошого майстра.
4.Тривалість носіння. Гелеві нігті можна носити (з коригуванням) до року. Це не сильно вплине на здоров'я натуральних нігтів. Потім, слід зробити перерву на шість місяців (саме стільки відновлюється нігтьова пластина), і можна знову нарощувати.
5.Укрепленіе нігтів. Якщо нігті недостатньо міцні і мають властивість постійно ламатися, гель допоможе вирішити цю проблему. Він потовщує структуру нігтів, і при постійному нарощуванні, ваші нігті зможуть відрости до потрібного розміру без особливих проблем.
6.Легко зняти. Нігті легко як наростити і зняти. При цьому поверхня нігтя майже не пошкоджується.
7.Без деформації. Гелеві нігті, на відміну від акрилових, не деформуються. Це пов'язано з їх пружною структурою. Важливий момент, для тих, хто веде активний спосіб життя.
8.Без алергії. Випадки, коли гелі викликали алергічну реакцію, поодинокі. Ці речовини не можна назвати гіпоалергенними. Однак їх склад розроблений з метою убезпечити навіть найчутливіші нігті і шкіру.
9.Красівий блиск. Гелеві нігті мають глянсову, сяючу поверхню.
До недоліків нарощування нігтів гелем можна віднести:
1.Нельзя зняти самостійно. Коли гель знімають, його доводиться видаляти пилою або апаратом, що може травмувати ніготь. Але якщо ви будете це робити у професійного нейл-арту, то негативні реакції вам не загрожують.
2.Ремонт потрісканого нігтя неможливий. На жаль, якщо ви зламали гелевий ніготь, вам доведеться наростити його заново. Полагодити гелеві нігті неможливо.
3.Чувствітельни до перепадів температур. Гелеві нігті тріскаються від різкого перепаду температур. Тому носити їх взимку не рекомендується.
4.Ногтям необхідна профілактика. Відразу після того, як вам знімуть гелеві нігті, необхідно зробити манікюр. Так як при нарощуванні гелем, верхню пластину ваших нігтів спилюють, і їм знадобиться додаткова підтримка у вигляді зміцнювальних і лікуючих лаків.
5.Жженіе під час процедури. Неприємні відчуття можуть виникнути під час сушки нігтів під УФ-лампою. Пов'язано це з тим, що верхній шар ваших нігтів вже спиляно, а значить більш сприйнятливий до УФ-променів і хімічної реакції, яка відбувається під час сушіння. Але варто розуміти, що це не недолік матеріалу, а технологічна особливість.
СПОСОБИ НАРОЩУВАННАЯ
Для того, щоб наростити на гелеву основу, потрібно вдатися до допомоги спеціальних форм: Тіпсі або шаблонами (формам).
Тіпса - пластикова прозора деталь, яка надалі кріпиться до натурального нігтику. Зроблена зі спеціального м'якого пластику. Головною відмінною рисою даного способу нарощування нігтів є те, що штучний ніготь приклеюється до природного за допомогою спеціального клею без необхідності у використанні гель-лампи. Тіпси можна використовувати навіть на м'яких і ламких нігтях. Їх вплив на природну натуральну пластину вкрай мінімально. Матеріал буває різного кольору, форми, довжини.
Форма - паперовий трафарет, який одягається під край нігтики. Або ж, якщо свої мають достатню довжину, то гель можна розміщувати прямо на них. За допомогою цього способу нарощування нігтів можна надати різну форму: м'який квадрат, овальну, мигдалевидну і т.д. Перевагою даної техніки є максимально природний результат, які запобігає зайве потовщення нігтя.
Рекомендуємо прочитати нашу статтю «Форми для нарощування нігтів. Все що потрібно про них знати» в ній багато цікавого.
ЯК ВИБРАТИ ГЕЛЬ ДЛЯ НАРОЩУВАННЯ НIГТIВ?
Для того щоб визначитися з вибором матеріалу для нарощування, потрібно:
- Дізнатися максимум інформації про марку, гелі якої вам сподобалися. Наприклад компанія Global Fashion виробляє тільки якісні гелі.
- Звернути увагу, чи є у вибраних вами гелів, інструкції з рекомендаціями щодо їх використання.
- Прочитати відгуки про обраному гелі.
- Визначитися з тим, чого саме ви очікуєте від гелю, який вам потрібен: кольоровий або прозорий, скільки гелів вам потрібно і так далі.
Купити моделює прозорий гель для нарощування нігтів можна в тому числі і в інтернеті-магазині Global Fashion.
ЯКI МАТЕРIАЛИ ПОТРIБНI ДЛЯ НАРОЩУВАННЯ НIГТIВ ГЕЛЕМ?
Перш ніж приступити до процесу нарощування гелем, переконайтеся, що у вас є всі необхідні матеріали. Отже, вам потрібно:
- Тіпси або форми, в залежності від способу нарощування, про які ми
- Ультрафіолетова лампа. Це обладнання необхідне для роботи. Без нього не застигне гель і нічого не вийде.
- Дезіфікант.
- Засіб для зняття липкого шару.
- Плоска пензлик.
- Праймер.
- Подушка для полірування.
- Пінцет.
- Клей для типс, якщо вони використовуються в якості способу нарощування.
Це цікаво!: На нашому сайті є познвательние статті: «Як вибрати лампу для манікюру? Розберемося з нюансами!», «Пилка для нігтів. Незамінний інструмент в косметички кожної дівчини», «Праймер для нігтів. Для чого він потрібен?», вони будуть вам корисні!
Всі перераховані вище для нарощування гелем ви можете купити в нашому онлайн-магазині. Професіоналізм і якість - це наш заставу!
Щоб ваші пальчики були красивими, завжди доглядайте за вашими ноготочки!