Апаратний педикюр - зручно і легко

{ $article->title }}

«Доглядати за собою» це властиво кожній людині. Відомо, що кожна представниця слабкої статі завжди намагається приділити своєму тілу максимальну кількість часу, щоб потім було чого похвалитися. Якщо говорити про ноги, то тут потрібен регулярний догляд. Сьогодні, сучасні косметичні кабінети і салони пропонують досить велику кількість послуг і процедур по догляду як за руками, так і за ногами і нігтями. Серед існуючих технологій і методик з обробки ступень і оздоровлення нігтів велике поширення одержав, апаратний педикюр.


Про техніку апаратного педикюру

Апаратний педикюр - це особлива методика догляду за стопами і нігтями на ногах, а також лікування деяких проблемних станів (мозолі, натоптиші і т.д.). Така методика дозволяє ефективно видалити найскладніші мозолі, сухі натоптиші і тріщини на п'ятах без застосування ріжучих інструментів, підвищити ефективність терапії грибкових інфекцій на ранній стадії їх появи. Апаратний педикюр, на відміну від класичного, проводиться без попереднього розпарювання стоп.

Це цікаво!: Апаратний педикюр називають ще «сухим педикюром». Тому, що дана процедура проводиться без застосування води. Для розм'якшення огрубілих ділянок стоп і для їх дезінфекції майстрами використовуються безпечні косметичні засоби.


Що потрібно для апаратного педикюру?

- Спеціальний одяг: білий халат, рукавички, косинка і маска.

- Дезінфікуючий засіб, яким обробляються не тільки стопи клієнта, а й руки майстра.

- Наявність справного обладнання.

- Фрези для виконання педикюру (обов'язковий інструмент для педикюру). (Більш докладно про фрезах можете прочитати в нашій статті).

Для нігтів знадобиться гель-Ремувер, який трохи розм'якшити нігтьову пластину.Технологія проведення

Процедура складається з декількох етапів:

В першу чергу, майстер використовує дезінфікуючий засіб для обробки своїх рук і ніг клієнта. Мета цього заходу - запобігання можливого занесення інфекції.

1.Шкіра розм'якшується. Здійснюється нанесення швидкодіючого розм'якшує гелю. Всього через 10 хвилин шкіра стає пористої в достатній для початку роботи ступеня.

2.Віддаляються відмерлі клітини. Найменша насадка використовується для обробки кутикули, ороговілі ділянки навколо нігтя майстер проходить більшої насадкою. За допомогою кусачок майстер оформляє нігтьові пластини, т. Е. Коригує довжину.

3.Чи обробляються стопи і кутикула. Слід зняття розм'якшує гелю і видалення ороговілих клітин зі стоп. Фрези вибираються в залежності від оброблюваного ділянки в. Після того, як шліфування шкіри стоп завершена, на неї наносяться різні лікувальні засоби. Середній час впливу становить не більше 20 хвилин. За допомогою тампонодержателя майстер займається обробкою пальців ніг. Щипчиками видаляються задирки, якщо такі є. Врослий ніготь обробляється спеціальним Размягчитель, а після - дезінфікується. Пальці ніг теж піддаються шліфовці, але насадками меншого діаметру.

4.Полірування нігтів. В кінці процедури клієнт отримує легкий масаж стопи, за допомогою якого майстер втирає в шкіру масло. Наноситься лакове покриття на нігті. Тальк-пудра завершує комплекс.


Особливості апаратного педикюру

- безопасномть - під час процедури шкіра не зрізається, а видаляється лише згрубла її частина, не зачіпаючи здорові тканини.

- нігті, після шліфування, звільняються від шару мертвих клітин і краще дихають.

- кутикула, не видаляється, а підрівнюється однією з найменших насадок.

 - апаратний педикюр дозволяє більш точно і безболісно обробляти мозолі і натоптиші.

- релаксуючий ефект - під час шліфування шкіри стопи відбувається точковий масаж рефлекторних зон стопи, в результаті стимуляції яких підвищується загальний тонус організму.

- в процедурі апаратного педикюру замість води для розм'якшення шкіри стопи застосовують спеціальний крем і рідина.

- апаратному педикюрі шліфувальні насадки дозволяють майстру обробити навіть найпроблемніші і важкодоступні місця.

- м'яка шліфування в апаратній педикюрі - застава того, що шкіра буде наростати повільно і довше збереже свою еластичність.

- лікувальна дія - лікування врослого нігтя, апаратний педикюр допомагає зберегти красу і здоров'я ніг в будь-якому віці.

- повторне проведення процедури знадобиться значно пізніше (в порівнянні з класичним педикюром).


Апаратний педикюр: показання

- Задирки.

- Дратівлива суха шкіра.

- Тонка кутикула.

- Пошкоджені нігті.

- Врослі нігтьові пластини.

- П'яткові тріщини, мозолі, натоптиші і ін.

- Цукровий діабет.


Це цікаво! Методика апаратного педикюру відома в Європі майже сорок років і з'явилася вперше в Німеччині в кінці 60-х років.

Відвідайте наш онлайн - магазин Global Fashion, ми працюємо тільки з професійною продукцією.

Сподіваємося, що наша стаття пішла вам на користь. Нехай у вас завжди будуть гарні ніжки, а головне здоровими!

Читайте також:

1.Апаратний манікюр - супер технологія!

2.Фрези для аппаратного манікюру. Как выбрать?

3.Фрезер для манікюру. Помічник в манікюрному мистецтві

4.Манікюрна витяжка. Безпека майстра і клієнта.

5.Як вибрати лампу для манікюру? Розберемося з нюансами!

Дата: 20.11.2020 11:54 Переглядів: 642