Наращивание ресниц - стартовий набір

{ $article->title }}
Курси за «наращиванием ресниц» позади, теорія вся вже перечитана, тепер «старт» практике. Ви починаєте «лешмейкер», новичок у цьому делегу і з однієї сторони присутній який-небудь азарт «по скорей би почати», а з іншої сторони, є і його страхи «а вдруг, що-то не буде так» і нічого не отримає. Безумовно в початковому шляху, вам понадобяться базові матеріали для нарощування ресниць, і, для того, щоб бути впевненим у покупці всього необхідного, ми підготували для вас матеріал, який однозначно допоможе вам у виборі стартового набору для збільшення ресниць.
Ітак, розберемся, що краще придбати на старте і чому.
Подготовка ресниц
1.Подушечки для захисту нижчих ресниць. Потрібно використовувати в обов'язковому порядку, вони потрібні для того, щоб верхні ресниці не прилипали до нижнього часу процедури. Спеціалісти радять купувати подушки без ворсу: вони більш зручні в роботі. Інший варіант - використовувати спеціальну захисну стрічку-скотч.
2.Обезжириватель. Засіб для обезжирювання, помимо декоративної косметики, удаляє з ресниць жировий шар, залишки уживаючого крему, частинки пилу та епітелію. Якщо їх не убрати, то наращені ресниці не будуть довго підтримуватися.
3.Праймер. Він убирає залишки жиру, посилює дію клеї і прискорює його висихання.
На замітку: І обезжириватель і праймер наноситься на спеціальні палички - «мікробрашинги».

Матеріали та інструменти
Вам потрібно придбати прямий і скошенний.
Перший необхідний для відділення ресниць-основ від соседних. Другий для посадки та знімання штучних ресничок.
Пінцет повинен бути легким, у протилежному випадку рука устанет, і якість нарощування може пострадувати. При покупці проследуйте, щоб кончики були острими і добре примикали одного до другої. У цьому випадку економія не коштує: краще придбайте якісний інструмент для нарощування ресниць на більш високій ціні та працюйте з комфортом.
- Щоб імітувати нафарбовані вії, застосовуються різновиди товщиною від 0.1 до 0.15 мм. Вони підходять для клієнток, які хочуть створити повсякденний образ, не надто привертає увагу до очей.
- Більш товсті вії (0.18 - 0.25) можуть бути жорстким і викликати дискомфорт, тому застосовуються для недолговКаждий майстер, повинен мати в своєму робочому кейсі кілька наборів вій, які відрізняються товщиною, видом вигину і довжиною. Залежно від видів нарощування, початківець лашмейкер повинен скласти свій набір.
- Для отримання натурального ефекту застосовуються вії діаметром 0.5 - 0.7 мм. З їх допомогою можна створювати і обсяги, але виглядати вони будуть невагоме і дуже природно.
пасової шкарпетки: для фотосесії або модної вечірки.
Вигини вій покликані створювати різні ефекти і коригувати форму очей.
Вигин B - практично збігається з формою «рідних» волосинок і лише підкреслює їх красу.
З і СС - створюють підкручують ефектом. У різновиди СС він більш виражений, - погляд виходить більш відкритим і виразним.
D - ще більш сильний вигин, що надає погляду жіночність. Даная різновид підходить ні до будь-якої зовнішності, тому використовувати її треба акуратно.
L - вія вигнута ближче до краю, що дозволяє візуально збільшити розмір очей. Купити вії
3.Клей і Ремувер
При покупці клею для вій зверніть увагу на швидкість його висихання. Для початківця майстра навряд чи підійде понад швидковисихаючий клей: якщо ви не будете встигати «садити» вії, вони довго не протримаються.
Ремувер використовується для зняття вій. Найбільш зручні в роботі кремообразний і гелевий, завдяки текстурі не потрапляють в очі і не дратують слизову. З кремовим Ремувер можливе зняття вій навіть з відкритими очима.
Рідкий Ремувер (дебондер) підходить для точкового зняття і корекції вій або очищення інструментів.

Додаткові матеріали
У стартовому наборі також повинні бути присутніми:
- Камінь для клею з нефриту або кришталю.
- Щіточки для розчісування.
- Одноразові шапочки і маски.
- Дезінфектори.
- Мікробараши.
- Скло для клею.
Щоб купити професійні матеріали для нарощування вій, відвідайте наш онлайн - магазин. З виробами ми НЕ працюємо!
Ось такий от невеликий професійний мінімум для стартаНадеемся, сто ваші клієнтки будуть тягнутися від красивих вій.
Читайте також:
Дата: 18.11.2020 12:13 Переглядів: 398