Фрези для аппаратного манікюру. Как выбрать?

{ $article->title }}

Аппаратний манікюр - процедура «роскошь», і це не індивідуально, тому що завдяки даної процедурі, можна швидко і якісно досягти ідеально ровних нігтів і зберегти їх структуру. Але, для того, щоб манікюр отримав правильний і тим самим, необхідно правильно вибрати інструменти, одним з яких є фрези для апарату для манікюру. Щоб зробити правильний вибір, у цій статті ми поставили максимально «все покласти по полочкам», тому читайте та використовуйте «на здоров’я»!


Для чого потрібні фрези?

Фрези для манікюру призначені для:

- зняття гель-лака.

- шліфовка ногтя.

- обробка бокових валиків.

- удаление кутикулы.

- обробка стопи при педикюре.

- додавання форм нігтевої пластини.

- швидко убрати довжину нігтів.


Види фрез для аппаратного манікюру

Фрези, що існують на ринку, мають різні форми, розміри, твердість і ступінь абразивності. Каждая фреза має своє призначення.

Керамічними фрезами. Не піддається коррозії, не нагрівається під час повернення, виступи на фрезі не забиваються. Обрабатывают кожу і нігті, бокові валики і кутикулу. Фрези з кераміки можуть бути різною формою і мати різну зернистість. Відразу підходить для них, хто тільки вчиться робити манікюр. Кераміка нечувствительная до хімічного дезінфікуючого розчину, її можна нагрівати в автоклаві або сухому шафі. Чаще всього подібні насадки мають середню абразивність. Якщо потрібно провести обробку жорсткого покриття, краще придбати дуже тверді насадки. Для обробки когів навколо нігтьових пластин, удалів кутикули, слід віддавати перевагу насадкам з мелким абразивом.

Особливість керамічних фрез - хрупкость. З ними потрібно обращатися осторожно - падіння на повний грозит сколом поверхонь.

Алмазні фрези. Такі інструменти підходять для роботи як з ніжною кожею, так і з ломкими нігтями, так і з утолщеною пластиковою, штучними матеріалами для нарощування. Спіливають вільний край нігтя і грубі ділянки кожі. Ці інструменти у своїй роботі використовують сучасні професіонали: фрези дозволяють з максимальною точністю та акуратністю виробляти обробку поверхні нігтя. Алмазні насадки бувають натуральні та мистецькі. Не останнє в роботі швидко тупається і крошаться, тому віддавайте перевагу натуральній алмазній крошці. Розмір представлених насадок визначає область їх застосування. Якщо потрібно обробляти кутикулу і кожу їздити, слід встановити в патрон невелику фрезу. Якщо ви використовуєте найкрупніші різновиди подібного інструмента, можна видалити мозолі. Це також один з найбезпечніших типів повертається інструмента.

Особливість алмазного фрезу - не нагріваються під час роботи, добре відтворюють кожу і ноготь на маломощних апаратах: до 20 тис. об. / хв.

Корундові фрези. Підходять для обробки натурального, штучного нігтя, кожі в районах кутикули та стоп. Виготовлено з кристалічного оксиду алюмінію - штучного рубіну. Його м'які абразивні властивості застосовують для щасливої обробки чутливої кожи. Травмоопасність корундових фрез для апаратного манікюру крайньо низька, тому ми рекомендуємо їх мастерам-новичкам.

Особливість корундового фрезу - збереження своїх власників навіть при істиранії насадок.

Твердосплавні фрези. До цієї категорії відносяться як металеві, так і фрези з інших твердих сплавів. Виготовлено із смеси металів на основі вольфрами. Им нет равных при работе с кутикулой, боковыми валиками, но з натуральними нігтями потрібно обращатися осторожно із-за високої травмоопасности. Тому зазвичай ці фрези використовують для роботи із штучним покриттям. Вони звертаються із списуванням довжини, корекції, формуванням краю після нарощування.

Розрізняють твердосплавні фрези за видом населення:

Прямые - жесткие, травмоопасные.

Косые - середній варіант.

Крестообразние, решетчатые - підходять для щасливої обробки.

Особливість твердосплавних фрез - відсутність пилу при роботі з усіма видами поверхностей.

Фрези-шліфовщики та поліровщики. На завершающем етапі манікюру понадобятся:

Шліфовщик - допомогти довести нігтьові пластини до вдосконалення, вирівнювати всі неточності та вбирати лінійний шар гелю або акрилового покриття.

Поліровщик - застосовується для очищення кожи від неровностей і заусенець, а також для додавання акриловим нігтям глянцевого блеска.

Песочні колпачки. Шліфовальні колпачки ви можете використовувати для щасливої обробки ороговевшої кожи на нігтьових валиках, удалення мозолей при манікюрі та педикюрі. Колпачок надівається на резинову або металеву основу і застосовується одноразово, після роботи утилізується.


Абразивність фрез

За абразивністю фрези деляться на 6 видів.

білий - сама щаслива і нежна.

жовтий - екстра мелка, можна працювати і по коже, і по натуральному нігтю (15 мкм).

красний - мелка, обробка бокових валиків, удалення трещин і мозолей (30-50 мкм).

синій - середній, приподнимает кутикулу (для подальшого удалення сухої частини), вичищує птеригію та обробляє бокові валики (90-125 мкм).

зелений - крупний, для роботи з огрубевшою кожей (125-181 мкм).

чорний - екстра крупна, сама груба фреза. «Чорні» фрези не використовуються при роботі з натуральними нігтями та тем більше кожей. Підходить тільки для роботи зі штучними нігтями (300 -500 мкм).

На замітку: Нужні якісні фрези? Купуйте в нашому онлайн - магазині Global Fashion. Перейти в каталог


За форматом фрези можна визначити, для якого виду робіт призначена насадка.

1.Игла. Замінні для очищення важкодоступних місць - наприклад, стик між боковим валиком і нігтьовою пластикою. За форматом фрези можна визначити, для якого виду робіт призначена насадка.

2.Шарик. Ім зручно обробляти бокові валики, коригувати форму нігтьових пластин у вільному краї, знімати слою з штучних нігтів. Також застосовується для обробки ділянок під ногами після нарощування.

3.Бор. Фреза з маленьким шариком на концерті. Предназначена для відображення кутикулу та удалення птеригій. Поможет при роботі з кожею: при обробці бокових валіків, удалення трещін і мозолей.

4.Конус. Удобен для обробки та шліфування бокових нігтевих валиків.

5.Цилиндр. За допомогою циліндричної фрези можна усунути лакове покриття та додавати нігтям бажану формулу та тривалість, а також ефективно віддаляти мозолі та натоптиші на стопах.

6.Барабан (різновидність циліндри). Крупно абразивна фреза для очистки грубої кожи, мозолей. Стачиває тверді нігті і виражає нарости, робить нігтьові пластини ровними.

7.Кукуруза. Придає бажану формулу і довжину нігтям, спилює гель і акрил. Ідеально підходить для корекції.

Про безпечні фрези

Безпечна фреза - це фреза без якої-небудь або абразивності. Вмісто абразива поверху фрези має шість граней, тому вона стачивается не так швидко і служить намного дольше, чим алмазні фрези. Такими фрезами можна добре очистити птеригію та делікатно обробити налипшу кутикулу. Безпечна фреза працює за принципом пушери та підталкивання кутикулу. Після обробки кутикули безпечними фрезами, можна срізати ніжниками або фрезою алмазний шар. Слід відзначити, що при неправильному використанні, навіть безпечні фрези стають «небезпечними». Як і в роботі з звичайною фрезою, безпечною фрезою не потрібно активно підсвічувати нігтьову пластину.


Як очищати і зберігати фрези?

Твердосплавні та алмазні бори попередньо очищають спеціальну щеточку від пилу та частинок, які потім дезінфікують у розчині та стерилізують разом з іншими інструментами. Песочні колпачки призначені для одноразового використання, вони змінюють нові після кожного клієнта. Хранити фрези, як прочі інструменти, підляші стерилізації, потрібно в крафт-пакетах. У процесі роботи можна залишити їх на спеціальній підставці, де вони завжди будуть під рукою, і ви можете легко взяти нужну вам фрезу, щоб вставити її в апарат.  Купити фрези

Ми поставили «розкласти по полочках» через необхідну інформацію про фрези, сподіваємось, що вона була полезна для Вас.

Читайте також цікаві статті:

1.Фрезер для манікюру. Помічник в манікюрному мистецтві

Дата: 16.11.2020 11:57 Переглядів: 1041