Який вид манікюру вам підходить

Який вид манікюру вам підходить
Останнім часом жінки все частіше звертають увагу на догляд за своїми нігтями. І це цілком зрозуміло, адже на сьогодні існує так багато різноманітних можливостей для створення прекрасного манікюру, що часом навіть важко встигнути за всіма новинками. Манікюр є невід'ємною частиною образу і самовираження, і вибір відповідного стилю манікюру залежить від індивідуальних переваг і особливостей.

Однак важливо розуміти, що не всі види манікюру підходять для всіх. Ваш вибір манікюру може залежати від стану ваших нігтів і шкіри рук. Наприклад, якщо у вас здорові та зволожені нігті й кутикула, вам пощастило, і ви можете вибирати між різними варіантами манікюру без обмежень.

Однак якщо у вас проблеми з кутикулою або шкірою навколо нігтів, важливо зробити правильний вибір манікюру, щоб не нашкодити вашій шкірі. Підхід до вибору манікюру має бути індивідуальним, враховуючи особливості ваших рук і проблеми, з якими ви стикаєтеся.

Давайте розглянемо деякі основні види манікюру, щоб допомогти вам визначити, який з них підходить саме вам.


Апаратний манікюр 

У цьому виді манікюру проводиться ретельна обробка шкіри на бічних валиках і кутикули з використанням спеціального апарату. Цей апарат забезпечує можливість точного опрацювання як шкіри навколо нігтя, так і самого нігтя, даючи змогу підрізати його, надавати бажаної форми і навіть полірувати його поверхню.


Обрізний манікюр (класичний)

Цей процес називається манікюром, під час якого повністю видаляється кутикула з використанням спеціальних манікюрних інструментів, таких як щипчики або ножиці. Також при цьому видаляються "птеригії" - маленькі шкірні виступи, що знаходяться під кутикулою. Для досягнення м'якості та легкості видалення кутикули використовується або замочування у воді, або застосування спеціальних засобів, таких як "ремувер" (засіб для розм'якшення "птеригія") або лосьйон.

Комбінований манікюр

Цей процес являє собою метод обробки нігтьової пластини і супутніх ділянок, що здійснюється з використанням різноманітних технік і спеціальних інструментів механічної обробки, включно з фрезером. 


Давайте повернемося до того, з чого почали, і детальніше розглянемо, який вид манікюру підходить саме вам.


Суха кутикула?  Тоді апаратний манікюр 

Суха і незволожена кутикула може бути причиною задирок і надавати нігтям непрезентабельного вигляду. Традиційний обрізний манікюр у такому разі не є оптимальним вибором, адже ножицями або кусачками можна пошкодити стоншену шкіру, що може викликати навіть невелику кровотечу.
Найбільш підходящим рішенням для власниць сухої кутикули є апаратний манікюр. Під час його проведення використовують спеціально підібрану фрезу, яка дає змогу ефективно і безпечно видалити птеригії та ороговілу шкіру. Важливо відзначити, що під час цього процесу шкіра не зрізається, а акуратно шліфується, не спричиняючи болю і не пошкоджуючи чутливу кутикулу.

Після апаратного манікюру необхідно правильно доглядати за кутикулою. Для цього можна використовувати спеціальні олії, які чудово підходять для зволоження сухої шкіри навколо нігтів.  Такий комплексний підхід до догляду за кутикулою не тільки надає нігтям доглянутого вигляду, а й допомагає запобігти появі задирок, роблячи ваші руки красивішими і доглянутими.


Пошкоджена кутикула? Тоді обрізний манікюр

Якщо кутикула пошкоджена, то використання апаратного манікюру може бути небажаним, оскільки існує ризик додаткового пошкодження вже травмованої кутикули за допомогою фрезера, який є основним інструментом в апаратному манікюрі. У цій ситуації безпечнішим і рекомендованим методом буде обрізний манікюр, який виконується за допомогою ножиць і кусачок. Такий підхід дає змогу дбайливо обробляти кутикулу, мінімізуючи ризики її додаткових пошкоджень і забезпечуючи дбайливий догляд за нігтями.

На замітку: Для прискорення загоєння проблемної кутикули рекомендується регулярно збагачувати її натуральними оліями та зволожувальними засобами, а також насичувати вітамінами.


Стоншена, щільна або занадто волога кутикула? Тоді комбінований манікюр

Стоншена кутикула. Тонка кутикула може наростати на нігтьову пластину і тріскатися з часом. Це створює ризик отримати запалення або інфекцію через мікротравми. За "повзучою" кутикулою потрібен особливий догляд. Кутикулу, що наростає, піднімають фрезою, вичищають птеригій і шліфують бічні валики. Кутикулу акуратно зрізають манікюрними ножицями по лінії росту, щоб надалі вона правильно росла.

Щільна кутикула. Обробка занадто щільної кутикули - завдання не з простих. Тому майстри часто комбінують різні способи. Для початку кутикулу потрібно злегка підсушити, щоб було простіше видалити її. Для видалення щільної кутикули використовують спеціальні засоби - ремувери. Ремувер тримають від кількох секунд до п'яти хвилин (залежно від засобу). За цей час він стоншить ороговілу шкіру, і її найбільш грубі ділянки можна буде зрізати. Частину кутикули, що залишилася, відсувають апельсиновою паличкою або пушером. Для профілактики грубу кутикулу потрібно змащувати олією.

На замітку: Щоб розм'якшити грубу кутикулу, її можна регулярно змащувати персиковою олією для кутикули.

Волога кутикула. Вона відрізняється підвищеною еластичністю, тому видаляти її слід з граничною обережністю. У разі грубої обробки волога кутикула може порватися! Перед тим як видалити таку кутикулу, її обов'язково потрібно підсушити. Так видалити ороговілу шкіру буде набагато простіше. Після цього кутикула відсувається пушером, а птеригій вичищається фрезою. Зчищення фрезою потрібно провести таким чином, щоб підняти вологу кутикулу. Так її буде набагато зручніше зрізати ножицями для манікюру. Наприкінці обробки кутикула і бічні валики шліфуються фрезою з м'якою корундовою насадкою.

Не забувайте, що для створення ідеального манікюру завжди слід використовувати високоякісні матеріали та професійні інструменти!
Дата: 13.11.2020 13:34 Переглядів: 1631