Який манікюр Вам підходить?

{ $article->title }}

Останнім часом дівчата все частіше і частіше почали приділяти увагу своїм нігтьові. І це не дивно, адже зараз стільки всього є для створення завидного манікюру, часом не наздогнати за всіма новинками. Відомо, що манікюр буває різних видів. Щоб зрозуміти який манікюр, підходить саме вам, справа звичайно індивідуальне. Якщо у вас здорова, в міру зволожена шкіра і кутикула, мучитися з вибором не доведеться. А якщо кутикула проблемна, важливо правильно вибрати манікюр, щоб не заподіяти шкірі шкоди. Загалом у всіх різні руки і різні проблеми. Як правильно вибрати манікюр? Читайте нижче! Для початку виділимо які види манікюрів бувають.

Отже існує:

Апаратний манікюр - У цьому виді манікюру шкіру на бокових валиках і кутикулу обробляють (шліфують) спеціальним апаратом. За допомогою апарату можна обробити і шкіру навколо нігтя, і сам ніготь - просто підпиляти або надати йому будь-яку форму. Більш докладно про апаратне манікюрі, читайте в нашій статті «Апаратний манікюр - супер технологія!»

Обрізний манікюр (класичний) - це догляд за руками, при якому повністю видаляється кутикула за допомогою манікюрних щипчиків або ножиць, очищається «птеригий» з під кутикули. Розм'якшення домагаються замочуванням у воді або за допомогою «Ремувер» (засоби для розм'якшення «птеригия») або лосьйону.

Комбінований манікюр - це вид обробки нігтьової пластини, а також прилеглих ділянок за допомогою декількох технік. Всі маніпуляції виконуються за рахунок різних пристосувань механічної обробки, а також спеціального апарату - фрезера. (Корисну інформацію про Фрезер, читайте в нашій статті)

Тепер, власне кажучи перед до того, з чого почали, якщо бути точніше, розберемося який манікюр підходимо саме вам.


Суха кутикула? Тоді апаратний манікюр

Пересохла, незволожених кутикула гірше захищає область навколо нігтя, і на ній частіше з'являються задирки. Від цього нігті виглядають неакуратно і недоглянутий. При такій кутикули обрізний манікюр не підійде. Ножицями або кусачками можна пошкодити стоншену шкіру, і вона почне «кровить». Тому найкращий вибір для власниць сухої кутикули - це апаратний манікюр. За допомогою правильно підібраною фрези, птеригий можна зчистити без шкоди для чутливої ​​кутикули. Адже при такому способі ороговевшая шкіра не зрізається, а акуратно шліфується. Це відбувається без болю і шкоди для чутливої ​​кутикули. Надалі суху кутикулу варто обробляти спеціальним маслом. Відмінно підійдуть органічні засоби на основі масел солодкого мигдалю і жожоба, зволожуючі креми.


Пошкоджена кутикула? Тоді Брезно манікюр

Якщо кутикула пошкоджена, однозначно апаратний манікюр не підійде, травмовану кутикулу можна ще сильніше пошкодити фрезою. Адже основний інструмент в апаратній манікюрі це фрезер. Вона вимагає підвищеної уваги, і обробляти її слід за допомогою обрізного манікюру - ножицями і кусачками.

На замітку: Щоб проблемна кутикула швидше зажила, регулярно зволожуйте її натуральними маслами і насичуйте вітамінами.


Стоншена, цупкий чи волога кутикула? Тоді комбінований манікюр

Стоншена кутикула. Тонка кутикула може наростати на нігтьову пластину і тріскатися згодом. Це створює ризик отримати запалення або інфекцію через мікротравми. За «повзучої» кутикулою потрібен особливий догляд. Наростаючу кутикулу піднімають фрезою, вичищають птеригий і шліфують бічні валики. Кутикулу акуратно зрізують манікюрними ножицями по лінії росту, щоб в подальшому вона правильно росла.

Щільна кутикула. Обробка занадто щільної кутикули - завдання не з простих. Тому майстри часто комбінують різні способи. Для початку кутикулу потрібно злегка підсушити, щоб було простіше видалити її. Для видалення щільної кутикули використовують спеціальні засоби - Ремувер. Ремувер тримають від декількох секунд до п'яти хвилин (в залежності від засобу). За цей час він истончен ороговілу шкіру, і її найбільш грубі ділянки можна буде зрізати. Частину кутикули відсовують апельсиновою паличкою або пушер. Для профілактики грубу кутикулу потрібно змащувати маслом.

На замітку: Щоб розм'якшити грубу кутикулу, її можна регулярно змащувати персиковим маслом для кутикули.

Волога кутикула. Вона відрізняється підвищеною еластичністю, тому видаляти її слід з максимальною обережністю. При грубій обробці волога кутикула може порватися! Перед тим як видалити таку кутикулу, її обов'язково потрібно підсушити. Так видалити ороговілі шкіру буде набагато простіше. Після цього кутикула відсувається пушер, а птеригий очищається фрезою. Стертий фрезою потрібно провести таким чином, щоб підняти вологу кутикулу. Так її буде набагато зручніше зрізати ножицями для манікюру. В кінці обробки кутикула і бічні валики шліфуються фрезою з м'якою корундовою насадкою.

Пам'ятайте, що в створенні красивого манікюру завжди користуйтеся тільки професійними матеріалами і інструментами! Наприклад з нашого онлайн - магазину Global Fashion!!

Читайте також:

1.Популярні форми нігтів - 2021

2.Манікюр гель лаком. Модні відтінки 2021-2022

Інші цікаві статті тут

Дата: 13.11.2020 13:34 Переглядів: 1532