Праймер для ногтей. Для чого він нужен?

{ $article->title }}

Створення манікюру, досить-таки насищений процес. Може бути місцями навіть умивальний, але плоди у нього обалденні. Після манікюру, ручки відновлюються, стають ще красивішими, захопленішими, і скільки впевненість з'являється в модних дамочках, це навіть нельзя передавати - це потрібно почувати. Звісно, ​​що в списку шагів виконуються манікюри, зустрічаються ряд різних засобів, один із яких є нанесенням праймера.

Ітак, що це за засіб, таке - праймер, що потрібно йому, з чого це є і наскільки безпечно його використання? У нашій статті ви знайдете відповіді на дані питань.


Праймер для ногтей. Его функції

Праймер - Назва цього препарату говорить само за себе - «праймер», якщо є «початковий» або «перший». Це означає, що буквар вносить на нігтьову пластину в першу чергу, до того, як виконується декоративне покриття. Іними словами - це засіб для підготовки нігтів до нанесення покриття. Продукт обезжирює і підсушує нігтьову пластину, що покращує сценку декоративного матеріалу з нігтями та збільшує термін носки. Принцип роботи праймера замикається у склеюванні різних за площиною поверхонь - нігтя і бази.

Що робить праймер?

- Підсушує ногти.

- Обезжиривает поверхню.

- Очищення - усуває частинки кожного жира, які можуть залишатися після застосування обезжирівателя.

- Делает поверхню нігтя більш ровною і гладкою.

- Препятствует пожелтению, расслаиванию, возникновению трещин на нігтях.

- Підвищує адгезії між натуральним нігтем та матеріалом покриття.

- Підготування підстави для подальшого нанесення декоративних покриттів

- Захищає ноготь від впливу хімічних компонентів, які будуть поверх нього.

- Підвищує надійність і якість народних ноготків.

- Використання праймера - це формування нульового покриття, своєобразної бази, яка допомагає рівномірно розподіляти наступні слої косметичних препаратів.

- Продлевает стійкість манікюра. Особливо на місцях частих сколів і відслоєння акрила або гелю, а саме на бокових частинах вільного краю, а також на шляху кутикули.


Види праймерів для нігтів

Від виробників зустрічаються наступні види праймерів:

- преп-праймер або бонд

- кислотні.

- безкіслотні (ультрабонд).


Ітак, преп-праймер або бонд

Нейл-мастера називають попередніми праймерами «легкої» версії цього засобу. В його складі немає ароматизаторів, красителів та інших агресивних речовин. Тому таке покриття відрізняється м'яким делікатним воздействием на нігті. Преп-праймер не використовується для акрилового покриття, так як його складовий занадто слабкий, але як основа для інших видів попередньо підходить велике. Бонд або попередній праймер використовує у якості додаткового захисту для ослаблених і ломких нігтів.


Кислотний праймер

Замінюється в більшості випадків для виконання манікюру акриловим покриттям. Така праймер володіє хорошими адгезивними властивостями.

В основі кислотного праймера надходить метакрилова кислота, яка є основним компонентом. Чего тільки не пишуть про неї! Що це - смертельно небезпечне речовина, канцероген! На самому деле метакрилова кислота - речовина, кінцево, не полезне. Як, впроваджуючи, і багато з того, що оточує нас в биті: шампуні містять лаурилсульфат, креми для рук - глицерин, а сливочне масло - холестерин! Як ви бачите, що у всіх є свої мінуси, проте, не спостерігаючи за цим, усі імі використовуються. Так неужели нічожно мало кількість метакрилової кислоти, наносимое на нігті в 3-4 неділі, сильно повліє на ситуацію ?!

Кислотний праймер можна застосовувати власникам жирної нігтевої пластини, тому що він підсушує його. Необов'язково варто брати увагу: при неправильному використанні може викликати ожоги і порушити структуру нігтьової пластини. Після цього він призначений для професіоналів.


Тепер бескислотний праймер

Замінюється для виконання манікюру гелевим і гель-лаковим покриттям. На етикетці біскослотних грунтовки відзначаються як «некислі» або «некислотні».

Бескислотный праймер - це альтернатива метакриловому засобу. Продукти дозволяють покращити сцепку слоєвого покриття з нігтями, при цьому, не показуючи ефективного впливу на нігті та прилегуючу кожу. Даже само заголовок говорить про те, що цей праймер не містить у собі ніяких кислот, оскільки це безпечно. Подойдет для тонких, проблемних, чутливих. Ідеально підходить як новичкам, так і професіоналам.

Велика перевага цієї різновидності праймера в тому, що для його сушки не потрібна УФ-лампа.


Правила використання праймера

- перед покупкою вивчіть етикетку, щоб дізнатися, для яких матеріалів підходить Буквар. Некоторые средства этой категории предусмотрены исключительно для гелей или только для акрила.

- не наносите засіб більше, чим у 2 слоя. Каждий новий шар засобів «вдавлює» в нігтьову пластину вредних компонентів наносимого складу, які не іспаряються і не вимиваються з нігтя, а також можуть входити в нігтьовий ложе і потрапляти в кровотік.

- якщо ви майстер, то клієнт жалується на введення в нігті або навколо нігтьової області, обов'язково промай участок проточної води. Можливо, це пов'язано з підвищеною чутливістю. Ігнорування цього факту може спровокувати ожог.

- майстер повинен використовувати перчатки та сподіватися на час роботи з грунтовкою. Пари коштів можуть повернути носоглотку та глазу, особливо, при постійному використанні.

- наносить засіб акумуляторно і тонким слоєм, щоб уникнути попадання на кожу. Примінення грунтовки - це той самий випадок, коли більше - не означає краще.

- не варто наносити праймер у кілька слоїв. Вибір хімікатів на нігтях може принести до ожогу тканини.

- якщо ви використовуєте типи для нарощування ноготків, слідкуйте за тим, щоб праймер не потрапляв і на них.

- наносите праймер лише спеціальної кісточки, яка повинна бути в комплексі.


Особливості користування праймером

- Для сушки праймера не нужна ультрафіолетова лампа.

- Праймер наносят на натуральні ноготки, вже після застосування дегідратора та перед базовим покриттям.

- Перед нанесенням праймеру, кісточку необхідно віджати про банку, далі просушити безводними сальфетками, і тільки потім нанести на новий.


Як вибрати праймер для нігтів

Як вибрати найкращий праймер для нігтів? Читайте нижче:

- Состав. Перший і головний фактор. У кислотному праймері в перечне інгредієнтів ви наверняка замінюєте метакрилову кислоту, на 80% формує вміст. У той час, як на флаконі з безкісловним аналогом можна ознайомитись із вмістом «некислотного», що говорить про безпеку та лайтовість засобів. Про метакрилову кислоту ми говорили вище, вона конечно вредна, але використання в невеликих кількостях і не часто, вряд ли приносив прямий такий великий результат.

- Не ведесь на обіцяння виробників. Покупайте тільки у професіоналів та перевіряйте якість брендів.

- Читайте відгуки реальних покупців, слухаючи критику або компліменти з боку.

На замінку: Після всього перечитаного наверняка ви успішно замінили, що, праймер - це дійсно необхідне засіб для створення стильного манікюру гель-лаком, а також для збільшення.

Ви починаєте майстер і іщите якісний праймер? Посетите наш інтернет-магазин.

Використовуйте праймери та насолоджуйтесь красою манікюру. Надеемся, что наша статья поможет вам в выборе хорошего и подходящего для вас праймера.

Читайте також:

1.Гель лак. Все найцікавіше

2.Топ для гель-лака. Для чого потрібно?

3.База для нігтів. Всі її тонкощі

4.Апаратний манікюр - супер технологія!

Дата: 09.11.2020 12:44 Переглядів: 737