Модні форми нігтів - 2021

Модні форми нігтів - 2021
Для того щоб завжди мати привабливий вигляд і надихати чарівністю, дівчата докладають величезних зусиль. Вони експериментують з красивими стрижками, підбирають ідеальні парфуми, стежать за останніми модними трендами в одязі, носять елегантні підбори і уважно підходять до вибору аксесуарів. Звичайно ж, одним із важливих аспектів у цьому процесі є доглянуті нігті.

Доглянуті нігті - це не просто правильно підібраний колір лаку, а й форма нігтів, яка відіграє ключову роль у створенні ідеального манікюру. У цій статті ми надамо вам унікальну можливість ознайомитися з популярними формами нігтів, які підкорили серця багатьох у 2021 році.


Модні форми нігтів - 2021

"Які нігті зараз у тренді - довгі чи короткі?" - це, безумовно, одне з найпоширеніших запитань у світі манікюру і педикюру. На нього, однак, не можна дати однозначну відповідь, оскільки у світі нейл-арт завжди існували і як і раніше існують прихильники як довгих, так і коротких нігтів.

Коли йдеться про короткі нігті, то 2021 року на піку популярності овальна та квадратна форми. Важливо зазначити, що під час вибору квадратної форми нігтів сучасні тенденції націлені на природне згладжування кутів, що надає нігтям витонченого вигляду, замість абсолютно рівних і гострих куточків.

«Квадрат» На тонких пальцях будь-якої довжини особливо привабливий вигляд мають квадратні нігті. Ця форма нігтів вважається однією з найнадійніших і найміцніших серед усіх доступних.

«Овал» Ця жіночна форма нігтів допомагає створити ілюзію тонших пальців, особливо для тих, у кого вони здаються занадто широкими. Крім того, вона може надати пальцям візуальної довжини, особливо якщо у вас короткі пальці. Для створення такої форми використовується спеціальна пилочка у формі "бумеранга". Що стосується довгих нігтів, вибір у цьому питанні різноманітний і багатий. У 2021 році на піку популярності були такі форми нігтів: овал, мигдалеподібна, форма "м'якого квадрата", "балерина" (або "coffin"), а також гострі нігті в стилето-стилі, особливо на дуже довгих нігтях.

«Стилет» Форма нігтів "стилет" ідеально підходить як для довгих і вузьких, так і для коротких пальців. Однак, щоб досягти найкращого візуального ефекту, рекомендується вибирати довгі нігті у формі стилет. Це допоможе уникнути візуального збільшення товщини пальців. Для створення цієї форми нігтів ідеально підходить пилочка з "куполом", яка забезпечує гладкість і точність у процесі моделювання..

«Мигдаль» Цей стиль нігтів має чудовий вигляд на довгих пальцях і особливо пасує тим, у кого вузькі нігтьові ложа. Що довші нігті у формі мигдаль, то витонченішими та стрункішими здаються пальці. Щоб досягти цієї ефектної форми, пилочка з формою "бумеранга" стане вашим надійним помічником.

«М'який квадрат» Універсальний стиль нігтів, який чудово підходить як для коротких, так і для довгих нігтів, - це м'який квадрат. У 2021 році цей дизайн особливо актуальний для довгих нігтів, і щоб досягти такої форми, ви можете використовувати спеціальну пилку у формі бумеранга.

«Балерина» Завдяки досить серйозній довжині, нігті у формі "балерина" зроблять пальці тоншими і довшими. Для створення такої досить-таки непростої форми, найкраще використовувати грубозернисту пилочку.
Дата: 20.10.2020 12:02 Переглядів: 827