Популярні форми для манікюру нігтів - 2021

{ $article->title }}

Що тільки не роблять дівчата, щоб завжди виглядати красиво і бути предметом чарівності. Красива стрижка, духи, модні речі, каблуки, аксесуари, і звичайно ж доглянуті нігті. Доглянуті нігті - це не тільки «в точку» обраний колір лаку, але і вдало підібрана форма нігтів яка має важливу роль в ідеальному манікюрі.

У цій статті, у вас є унікальна можливість, познайомитися, з формами нігтів які потрапили в пік популярності в 2021 році.

Яка форма манікюру нігтів в моді в 2021 році?

«Які нігті зараз в моді - довгі чи короткі?» - це напевно самий часто задаваеми питання. На нього однозначної відповіді немає, адже в моді завжди були як довгі нігті, так і короткі.
Якщо говорити про коротких нігтях, то 2021 році найзаможніші популярні форми це овальна і квадратна. Якщо говорити про квадратній формі, то це плавно згладжені, а не рівні куточки.

«Квадрат» Найкраще, квадратна форма нігтів виглядає на тонких пальцях будь-якої довжини. Квадратні нігті виглядають одними з найміцніших, серед всіх інших форм.

«Овал» Ця жіночна форма нігтів допоможе зробити широкі пальці візуально тонше, а короткі пальці довші. Для того щоб створити дану форму необхідно використовувати пилку «бумеранг».

Якщо говорити про довгих нігтів, то тут звичайно вибір по багатшими. У 2021 року стануть популярними форми нігтів овал, мигдалевидна, форма «м'який квадрат», «балерина» (coffin), і гострі нігті стилети на дуже довгі нігті. Детальніше про формах можете почитати в нашій статті: Форми для нарощування нігтів. Все що потрібно про них знати

«Стилет» Форма нігтів стилет підійде як довгим і худим пальцях, так і коротким. Найактуальніша довжина нігтів в формі стилет - довгі. Інакше, ризикуєш зробити пальці візуально товщі. У створенні такої форми, пилочка «купол» ідеальний помічник.

«Мигдаль» Така форма ідеально виглядає на довгих пальцях і найкраще підходить тим, у кого тонкі нігтьові ложа. Чим довше мигдальні нігті - тим тонше здається палець. Пилка «бумеранг» помічник в створенні даної форми.

«М'який квадрат» Універсальний варіант. Він дуже добре виглядає як на коротких нігтях і пальцях, так і на довгих. В 2021 році м'який квадрат в моді саме на довгих нігтях. Завдяки пилочки «бумеранг» можна зробити дану форму.

«Балерина» Завдяки досить серйозною довжині, нігті у формі «балерина» зроблять пальці тонше і довше. Для створення такої досить-таки непросте форми, найкраще використовувати грубозернисту пилочку.
Детальніше про пилочки для нігтів, можете прочитати в нашій статті: Пилка для нігтів. Незамінний інструмент в косметички кожної дівчини

Красиві нігті - це не тільки вдало підібрана форма нігтів, але і красивий колір нігтів. Щоб дізнатися які відтінки гель-лаку будуть модними в 2021 році, почитайте нашу статтю: Манікюр гель лаком. Модні відтінки 2021-2022

Пам'ятайте, крім того щоб вибирати вподобану форму, ми рекомендуємо підібрати найбільш підходящу для ваших рук.

Читайте також:
Дата: 20.10.2020 12:02 Переглядів: 802