Базовий набір майстра манікюру

{ $article->title }}

Манікюр - і як багато років тому дівчата Жиль без нього? В наш час, практично кожна дівчина прагне до красивого манікюру, і навіть не уявляє собі такого не володіти ним, адже саме манікюр підкреслює жіночність і красу. Зараз, nail-індустрія дуже популярна, величезна кількість майстрів, ряд різних технік, приладів, приладдя для створення манікюру, є, абсолютно все. Відомо, що професійний майстер nail-індустрії - це не просто статус «професіонал» в своїй справі, але ще він повинен дотримуватися ряду правил, навичок і досконало знати, які інструменти необхідні для створення красивого і якісного манікюру. Адже від цього залежить його фінансовий заробіток і кількість вірних клієнтів. Отже, що повинен містити базовий набір майстра манікюру? Ви неодмінно дізнаєтеся в цій статті.


Базовий набір майстра - що це?

Існує базовий набір предметів і засобів, які потрібні для роботи майстра манікюру. Виходячи з етап процедури, то можна визначити найважливіші професійні інструменти та обладнання, які будуть необхідні майстру в першу чергу. Важливо не забувати, що прилади завжди повинні бути чистими і стерильними, адже від цього залежить безпека майстра і клієнта.

Тепер розглянемо набір інструментів і засобів містять в базовому наборі майстра.

1. Інструменти для обробки нігтьової пластини

Першим етапом манікюру є обробка нігтьової пластини і кутикули. Найпопулярніші є комбінований і апаратний манікюр.

Комбінований манікюр поєднує в собі:

- кусачки для шкіри і ножиці для кутикули.

- ревумер для кутикули (впливає на омертвілі долі шкіри і передбачає розм'якшення кутикули, після чого їх досить видалити від «живої» шкіри за допомогою дерев'яної палички) .предполагается розм'якшення кутикули спеціальними засобами і акуратне видалення відмерлих клітин за допомогою дерев'яних паличок.

- лазерну пилку або пилку зі змінними абразивами для створення форми нігтьової пластини.

- пушер (лопатку) для відсунення кутикули. роботу апарату і ріжучих інструментів: ножиць (Твізер) і кусачок.

- Пилки та полірувальники

Апаратний манікюр, відповідно, вимагає наявності фрезера для манікюру. Фрезер - один з найважливіших приладів в манікюрі. Болeе докладно про вибір фрезера ви можете вшанувати в нашій статті: Фрезер для манікюру. Помічник в манікюрному мистецтві


2. Лампи: настільна і лампа для сушки гель-лаку

Будь-майстер повинен мати дві лампи - для освітлення і для сушки гель-лаку.

Для того щоб манікюр вийшов якісним, процес нуждаеться і в хорошому освешенія. У цьому допоможе настільна лампа. Її кожен майстер вибирає зручну для себе, головне, щоб світло було білий і холодний. Болeе докладно про вибір настільної лампи ви можете вшанувати в нашій статті: Лампи для освітлення в манікюрною індустрії. Яку вибрати? 

Манікюр з покриттям гель-лаком неможливо виконати без лампи для сушіння нігтів. До вибору такої лампи потрібно підійти серйозно, адже це головна помічниця в роботі. Але підібрати цей інструмент для початківця майстра - завдання не з простих. Обов'язково потрібно звернути увагу на потужність, чим вона більша - тим швидше час сушіння, також показник потужності важливий через те, що деякі гелі та гель-лаки вимагають певної кількості ват. Найбільш популярними є гібридні лампи з потужністю 24-52 пн. Болeе докладно про вибір лампи ви можете вшанувати в нашій статті: Як вибрати лампу для манікюру? Розберемося з нюансами! 


3. Основні матеріали: бази, топи, гель-лаки, праймери

База. Перший етап манікюру гель-лаком. В арсеналі кожного майстра повинна бути каучукова база, яка має високу стійкість, і камуфлирующая база, необхідна для френча або кольорового покриття без використання кольорових гель-лаків. (На нашому сайті є стаття «База для нігтів. Всі її тонкощі» вона так само буде корисна).

Топ. Також є одним з важливих елементів покриття, так як він закріплює виконану роботу. Топ без липкого шару - оптимальний варіант, який не вимагає використання додаткових рідин. Матовий топ - улюбленець багатьох клієнток, тому його наявність також необхідно. (На нашому сайті є стаття «Топ для гель-лака. Для чого потрібно?» вона так само буде корисна).


Праймер. Використовується при нанесенні гель-лаку для посилення зчеплення нігтьової пластини зі штучним покриттям. Надійно утримує гель-лак в особливо вразливих місцях: по краях і на торці нігтя. (На нашому сайті є стаття «Праймер для ногтей. Для чого він нужен?» вона так само буде корисна).

Гель - лак. Білий, чорний, червоний, бордо і натуральний - це мінімум, серед якого кожен з клієнтів зможе вибрати відповідний для себе тон. З часом майстер може поповнити свій набір різними кольорами. (На нашому сайті є стаття «Гель лак. Все найцiкавiше» вона так само буде корисна).


4. Витратні матеріали

Всі перераховані вище прилади становлять основу для початківця майстра. Крім цього, потрібні деякі витратні матеріали та засоби по догляду за шкірою і нігтями. А саме:

- Ремувер для кутикули.

- праймер або ультрабонд.

- обезжириватель / дегідратор.

- пилки бафи.

- рідина для видалення липкого шару.

- безворсовие серветки.

- рідина для зняття гель лаку.

- олія для кутикули.

- апельсинові палички.

- кліпси або фольга для зняття.

- одноразові рукавички, маски, рушники.

- ванночка для манікюру.

- тіпси для гель лаку.


5. Безпека і стерильність

Не можна забувати про найголовніше: все повинно бути чисто і стерильно. Безпека важлива у всьому, починаючи з робочого місця, закінчуючи інструментами. На столі обов'язково повинна бути витяжка, яка захистить майстра і клієнтів від пилу. Від цього безпосередньо залежить здоров'я майстра і кліенка. Болeе докладно про вибір витяжки ви можете вшанувати в нашій статті: Маникюрная витяжка. Безпека майстра і клієнта.

Перед початком роботи необхідно обробити робоче місце, протерти стіл, лампи і апаратів. У цьому допоможе дезінфіцізующее засіб для поверхонь.

Стерильність інструментів - найважливіший аспект як для клієнта, так і для майстра. Для цього необхідно кілька пунктів: розчин, бокс, крафт-пакети і сухожар.

Для збереження чистоти і стерильності інструментів їх можна зберігати в UV-шафі.

Болeе детально про стерилізацію ви можете вшанувати в нашій статті: Стерилізатор для манікюрних наборів - турбота про здоров'я клієнта (Ніколи не нехтуйте стерилізацією адже це запорука здоров'я ваших клієнтів!

Вибрати стартовий набір для манікюру нескладно, важливо щоб він включав основні необхідні компоненти для повноцінного манікюрного процесу. Тепер ви володієте цією інформацією, залишилося все придбати і сміливо приступати до роботи.

Читайте також:

1.Як вибрати лампу для манікюру? Розберемося з нюансами!

2.Гель лак. Все найцікавіше

3.Фрезер для манікюру. Помічник в манікюрному мистецтві

4.База для нігтів. Всі її тонкощі

5.Топ для гель-лака. Для чого потрібно?

Дата: 12.10.2020 15:14 Переглядів: 1876