Кисть для нарощування нігтів гелем: як вибрати?

{ $article->title }}

Нарощування нігтів - це цілий процес який вимагає до себе особливої уваги і звичайно ж для його створення, снеобходім ряд матеріалів. Будь-майстер по ногтевому нарощування стикається в своїй роботі з необхідністю вибору відповідних інструментів, але їх так багато і складно зробити правельний вибір і при цьому не ощібіться.

У цій статті ми акцентуємося на одному з багато важливих інструментів для нарощування нігтів - кисті для гелю. У цій статті ми розповімо, які вони бувають і на що звернути увагу при їх купівлі.


Пензлик для гелю - з чого складається

Кисть для гелю складається з ручки, металевої частини і волосяного пучка. Ручка може бути пластикової, дерев'яної або металевої. Довгою або короткою. Ці характеристики кожен майстер підбирає виключно на свій розсуд. Головне, щоб вона не була важкою, не ковзала, що не облазила. Ручка повинна бути ергономічної і зручно лежати в руці. Металева частина кисті обов'язково повинна щільно з'єднувати власний пучок і підстава кисті. В ідеалі вона повинна бути безшовної. Власний пучок обов'язково повинен бути тонким і гострим, а все волосинки ретельно прилягати одне до одного. Залежно від волосяного пучка пензлика бувають круглі, овальні і плоскі. Найчастіше для нарощування нігтів гелем використовують плоскі кисті. Подивитися пензлик

Кисті бувають:

натуральні - складаються, як правило, з вовни колонка або соболя. Також натуральні кисті відрізняються більш довгим часом експлуатації.

штучні - складаються з високоякісних полімерів, наприклад, з нейлону. Такі кисті зручні при навчанні для новачків.

За формою, товщині і довжині ворсу:

1 - це інструмент з найкоротшим і рідкісним ворсом.

Подивитися кисть12 - це найбільша з кистей.

Моделюють кистями називаються кисті, які служать основним інструментом для майстра при створенні їм архітектури нігтя, надання йому форми, природного вигину, формування стресової зони (це зона на кордоні натурального і штучного нігтя, що вимагає додаткового зміцнення).


Кисті для гелю. різновиди

Кисті для гелю. Пензлика в основному з квадратної або прямокутної формою купола, плоскі, з жорсткими ворсинками. Бувають синтетичні і натуральні. У поєднання цих факторів дозволяє зручно працювати з биогелем при покритті нігтьових пластин і легко моделювати нігті з в'язкого гелю в процесі нарощування. Застосовувані для гелевого нарощування кисті виготовляють із синтетичних еластичних волокон, що дозволяють отримати абсолютно гладку робочу поверхню завдяки своїм капілярним властивостям.

Залежно від форми кисті для гелю класифікують на:

- квадратні

- прямокутні.

- скошені - використовують для опрацювання посмішки у френч нарощування.

- овальні - зручні для створення френч нарощування і нанесення гелю на область кутикули.

Подивитися кисть


- загострені.

- округлені.

За розміром гелеві кисті позначаються цифрами від 1 до 12, 1 - найменша (для дизайну), 12 - найбільша.


Як вибрати кисть

Багато молодих фахівців вважають, що для моделювання підійде будь-яка художня кисть. Це не так! Потрібно бути особливо уважними у виборі кисті так як від цього залежить умпешеая робота і удволітвореніе клієнта.

Нова кисть покрита заводським клеєм, при першому використанні необхідно спочатку ретельно його очистити, все волосся повинні дивитися в одну сторону і не стирчати а кінчик пензля повинен бути гострим і чітким. При виборі кисті необхідно ще зверніть увагу на металеву обойму. Вона повинна щільно облягати власний пучок і ручку, не бовтатися і, бажано, бути цілісною (без з'єднувального шва). Для нарощування нігтів гелем, в основному, використовуються кисті з синтетичним ворсом. Найбільш зручна, для роботи з таким в'язким матеріалом, плоска синтетична кисть з жорстким і пружним ворсом. Чим жорсткіше ворс, тим менше ймовірність нерівностей і інших дефектів при моделюванні. Ручка кисті не повинна бути занадто товстою або довгою, не повинна ковзати в руці. Кисть повинна бути зручна саме вам, щоб ваша рука не втомлювалася при тривалій роботі.


Поради по догляду за пензликами

Щоб ваші пензлики були доглянутими і могли б вам послужть більше часу, варто врахувати кілька простих правил по догляду за ними:

1. Ніколи не слід залишати кисті під впливом прямих сонячних променів або УФ лампи.

2. Після кожного клієнта слід обробляти кисть спеціальним миючим розчином.

3. Використовуйте кисть тільки за призначенням, інші дії можуть привести до випадання ворсинок з пензлика або її деформації так, що подальша робота з нею стане важким.

4. Не слід залишати інструмент в воді навіть на невеликий період, так як це може також зіпсувати форму робочої області

5. Намагайтеся не залишати на кисті фарбу. Вимити її можна потім тільки рідиною для зняття лаку, проте вона надає несприятливий вплив на ворс - він стає жорстким і неслухняним, що неприпустимо при дизайні.

6. Для палітри використовуйте гладкий матеріал (наприклад глянець), це допоможе зберегти ворс, інакше він може стертися

7. Сушити пензлика потрібно в природних умовах ворсом вниз.


Як зберігати пензлики

Існує кілька загальних рекомендацій по зберіганню, які сприяють тривалому збереженню форми. Але, варто зазначити, що термін служби кисті залежить і від якості самої кисті

- все кисті слід зберігати в горизонтальному положенні. Відмінним рішенням буде наявність спеціального органайзера, де для кожного інструменту буде відведено своє місце.

- не закривайте його вологу пензлик ковпачком, від цього вона може втратити форму або навіть позбутися декількох волосків.

місце для зберігання повинно бути просторим і добре вентильованим.

- зберігати пензлика необхідно в щільному пеналі або невеликому пластиковому контейнері для уникнення ранньої деформації. Купити кисть

Сподіваємося, що наша стаття вам була корисна і в наступним послужить вам.

Читайте також:

1.Форми для нарощування нігтів. Все що потрібно про них знати.

2.Який манікюр Вам підходить?

3.Фрезер для манікюру. Помічник в манікюрному мистецтві

4.Як вибрати лампу для манікюру? Розберемося з нюансами!

Дата: 05.10.2020 11:58 Переглядів: 861