Пензлі для нарощування нігтів гелем: види, як вибрати, поради щодо догляду

{ $article->title }}
Нарощування нігтів - це захопливий процес, що вимагає спеціальної уваги та набору якісних матеріалів. Кожен майстер з нігтьового мистецтва стикається з важливим завданням вибору правильних інструментів, і в цій статті ми зосереджуємо увагу на ключовому елементі - пензлях для гелю. Ми детально розповімо про різноманітні типи пензлів і поділимося порадами щодо вибору найкращої опції.


Пензель для гелю - з чого складається

Пензель для нанесення гелю - це інструмент, який складається з кількох важливих компонентів: ручки, металевої частини та волосяного пучка. Вибір кожного з цих елементів залежить від індивідуальних переваг майстра, але є кілька ключових аспектів, які слід врахувати.

Ручка пензля може бути виконана з різних матеріалів, таких як пластик, дерево або метал. Вона може бути як довгою, так і короткою, але важливо, щоб вона мала кілька важливих характеристик. Ручка має бути легкою, зручною для утримання, не ковзати в руці і не облазити. Важливо також, щоб ручка мала ергономічну форму, щоб забезпечувати комфортне використання.

Металева частина пензля відіграє важливу роль, вона забезпечує надійне з'єднання між ручкою і волосяним пучком. Ідеально, вона має бути виконана без видимих швів або стиків, щоб забезпечити плавне і точне нанесення гелю.

Волосяний пучок пензля також має значення. Він має бути тонким і гострим, і волосинки мають щільно прилягати одна до одної, забезпечуючи точність і контроль під час роботи. Залежно від виду волосяного пучка, пензлі бувають круглими, овальними і плоскими, і в більшості випадків для нарощування нігтів гелем віддають перевагу плоским пензлям.


Пензлі бувають:

Натуральні - складаються, як правило, з вовни колонка або соболя. Також натуральні пензлі відрізняються довшим часом експлуатації.

Штучні - складаються з високоякісних полімерів, наприклад, з нейлону. Такі пензлі зручні під час навчання для новачків.

За формою, товщиною і довжиною ворсу:

1 - це інструмент із найкоротшим і рідкісним ворсом.
12 - це найбільший із пензлів.

Моделювальними пензлями називаються пензлі, які слугують основним інструментом для майстра при створенні ним архітектури нігтя, наданні йому форми, природного вигину, формуванні стресової зони (це зона на кордоні натурального і штучного нігтя, що потребує додаткового зміцнення).


Види пензликів для гелю

Пензлі для гелю являють собою інструменти з плоскими квадратними або прямокутними куполами і жорсткими волосками, які можуть бути синтетичними або натуральними. Ця комбінація особливо зручна під час роботи з біогелем для покриття нігтів і під час моделювання нігтів з використанням в'язкого гелю в процесі нарощування. Пензлі, спеціально призначені для гелевого нарощування, виготовляють із синтетичних еластичних волокон, що володіють капілярними властивостями, що дає змогу створити абсолютно рівну робочу поверхню.

Залежно від форми пензлі для гелю класифікують на:

- Квадратні 
- Прямокутні. 
- Скошені - використовують для опрацювання посмішки у френч нарощуванні.


- Овальні - зручні для створення френч нарощування і нанесення гелю на область кутикули.

14 купили
ID: 5660
71 ₴

- Загострені.
- Округлені.

За розміром гелеві пензлі позначаються цифрами від 1 до 12, 1 - найменший (для дизайну), 12 - найбільший.


Як вибрати пензель для нарощування нігтів

Багато художників-початківців вважають, що при моделюванні будь-який художній пензель підійде. Однак це далеко не так! Дуже важливо підходити до вибору пензля з особливою увагою, оскільки це безпосередньо впливає на успішність роботи та задоволення клієнта.

Новий пензель вкритий заводським клеєм, під час першого використання необхідно спочатку ретельно його очистити, все волосся має дивитися в один бік і не стирчати, а кінчик пензля має бути гострим і чітким. Під час вибору пензля необхідно ще звернути увагу на металеву обойму. Вона має щільно облягати волосяний пучок і ручку, не бовтатися і, бажано, бути цілісною (без з'єднувального шва). Для нарощування нігтів гелем, здебільшого, використовуються пензлі з синтетичним ворсом. Найзручнішим для роботи з таким в'язким матеріалом є плоский синтетичний пензлик з жорстким і пружним ворсом. Що жорсткіший ворс, то менша ймовірність нерівностей та інших дефектів під час моделювання. Ручка пензля не має бути надто товстою або довгою, не повинна ковзати в руці. Пензель має бути зручним саме вам, щоб ваша рука не втомлювалася під час тривалої роботи.
 
12 купили
ID: 9158
109 ₴
10 купили
ID: 16572

Поради щодо догляду за пензликами

Для того щоб ваші пензлі залишалися в хорошому стані і прослужили вам довше, рекомендується дотримуватися кількох простих правил догляду за ними:

1. Ніколи не слід залишати пензлі під впливом прямих сонячних променів або УФ лампи.
2. Після кожного клієнта слід обробляти пензель спеціальною мийною речовиною. 
3. Використовуйте пензлик тільки за призначенням, інші дії можуть призвести до випадання ворсинок з пензлика або його деформації так, що подальша робота з ним стане скрутною.
4. Не слід залишати інструмент у воді навіть на невеликий період, оскільки це може також зіпсувати форму робочої області.
5. Намагайтеся не залишати на пензлі фарбу. Вимити її можна потім тільки рідиною для зняття лаку, проте вона погано впливає на ворс - він стає жорстким і неслухняним, що неприпустимо при дизайні.
6. Для палітри використовуйте гладкий матеріал (наприклад глянець), це допоможе зберегти ворс, інакше він може стертися.
7. Сушити пензлики потрібно в природних умовах ворсом донизу. 

7 купили
ID: 10358
44 ₴
674 купили
ID: 9033
61 ₴

Як зберігати пензлики

Існує кілька загальних рекомендацій щодо догляду за пензлями, які допоможуть їм зберегти свою форму протягом тривалого часу. Однак варто зазначити, що термін служби пензлів також сильно залежить від їхньої якості.

- Усі пензлі слід зберігати в горизонтальному положенні. Чудовим рішенням буде наявність спеціального органайзера, де для кожного інструменту буде відведено своє місце.

- Не закривайте вологий пензлик ковпачком, від цього він може втратити форму або навіть позбутися кількох волосків.

- Місце для зберігання має бути просторим і добре вентильованим.

- Зберігати пензлики необхідно в щільному пеналі або невеликому пластиковому контейнері, щоб уникнути ранньої деформації.

Ми сподіваємося, що наша стаття виявилася для вас корисною і слугуватиме вам у майбутньому.
Дата: 05.10.2020 11:58 Переглядів: 906