Форми для нарощування нігтів. Все що потрібно про них знати

{ $article->title }}

Нарощування нігтів це процес який користується великим попитом в ндустріі краси. Це процедура котороя не обходиться без необхлдімих інструментів і матеріалів, серед яких особливе місце займають форми нарощування.

У цій статті ми допоможемо вам поставити всі крапки над,, i ", спробуємо розібратися, що з себе представляють форми для нарощування, їх види, переваги та недоліки, Як правильно ставити форми.

Форми для нарощування - це спеціальні шаблони або підставки, які використовуються для викладання штучних нігтів гелем або акрилом. За допомогою них дуже зручно викладати моделюючий матеріал на натуральний ніготь, створюючи бажану довжину за межами вільного краю.
Види форми для нарощування нігтів

Форми для нарощування нігтів прийнято класифікувати за двома напрямками:

Одноразові. Вони створені з м'якших матеріалів, легко підганяються навіть під нестандартні нігтьові пластини. Як матеріал для одноразових конструкцій використовують папір, гнучкий пластик або фольгу. Форми кріпляться під вільним краєм нігтьового ложа, а гель або акрил наноситься поверх конструкції. Матеріал форм дуже пластичний, за рахунок чого з ним дуже легко працювати. Залежно від використовуваного матеріалу для виготовлення одноразових форм вони бувають:

- паперові з нанесенням металу або полімеру на контактний шар.

- форми на основі металевої фольги.

-на основі пластика або полімеру (іноді бувають прозорі, що дуже зручно для моделювання і дизайну).

- а також комбінація всіх перерахованих вище форм.

Переглянути форми


Переглянути форми


Переглянути форми

Багаторазові. Для створення багаторазових форм використовується твердий пластик, що володіє стійкістю до зминання. Вони відрізняються зручністю застосування і полегшують процес моделювання. Багаторазові шаблони коштують дорожче, оскільки виконані з якісних матеріалів і можуть використовуватися багато разів. Варто відзначити, що при використанні багаторазових форм їх необхідно стерилізувати після кожного застосування. За способами нарощування багаторазові форми розподіляються на два види:

- нижні форми.

- верхні форми.


Нарощування з використанням нижніх форм

У використанні нижніх форм майстер зможе створити будь-яку модель нігтя. Починаючи чітким квадратним нігтем, закінчуючи подовженими гострими кінчиками. Використання нижніх форм дає майстрам можливість проявити свою фантазію і сформувати штучний ніготь будь-якої форми і довжини. Нижні форми використовуються по наступних кроків:

1 крок. Проводиться обробка рук і нігтьової пластини натурального нігтя. Для цього руки клієнта обробляють дезинфікуючим засобом, нігті знежирюють, шліфують спеціальною пилкою з середньою абразивністю, покривають праймером (дегідрантом) і дають підсохнути.

2 крок. Установка форми до вільного краю нігтьової пластини. Для цього форму заводять під вільний край нігтя і фіксують кріпленнями на пальці. Важливо, щоб форма була встановлена рівно, без щілин. У разі нерівного розташування, в зазори потраплятиме використовуваний матеріал, і поверхня штучного нігтя вийде нерівною.

3 крок. Коли нижні форми на кожен ніготь кіно прикріплені, майстер може приступати до нарощування. При роботі з формами, як правило, використовується акрил, або гель. Обидва ці матеріалу чудово контактують з будь-яким видом форм і типс для нарощування і лягають на поверхню рівно.


Нарощування з використанням верхніх форм

Верхні форми зовні схожі на тіпси для нарощування нігтів, проте між цими двома матеріалами суттєва різниця. Якщо тіпси використовуються при нарощуванні і залишаються на нігті, то багаторазові верхні форми знімаються після закінчення процедури нарощування. Нарощування на верхніх формах відбувається наступні кроки:

1 крок. Проводяться підготовчі роботи з поверхнею нігтів. Обезжирюються нігті, шліфуються.

2 крок. Після закінчення необхідних процедур за розміром кожного нігтя підбирається форма, на внутрішню сторону якої наноситься рівним шаром використовуваний для нарощування матеріал (акрил, або гель) і рівно накладається внутрішньою стороною на ніготь, щільно притискається.

3 крок. Коли матеріал повністю застиг, форми слід акуратно зняти. Отриману поверхню залишиться лише трохи підрівняти і надати необхідні обриси бажаної форми нігтя.


Переваги використання форм для нарощування нігтів

- можливість створювати різні і незвичайні форми нігтів.

власні нігтики клієнтки добре підтискаються, тому виглядають тонкими і витонченими.

- нігті не виходять плоскими, оскільки створюється цілісна структура нігтьової пластини.

- при використанні верхніх шаблонів правильно формується стресова зона і вдається зробити однакову арку на всіх нігтях.

- за допомогою форм нарощування нігтів стає простішою процедурою - гель у меншій мірі розтікається по пластині і формувати його набагато зручніше.

- така методика залишає набагато менше можливостей для помилок, результат практично завжди виходить відмінним.


Форми нарощених нігтів

Існує досить багато різноманітних форм нарощених нігтів. Основними видами нарощених нігтів стали наступні форми:

1. Форма «Квадрат» Характерні особливості квадрата - паралельні бічні лінії однакової ширини по всій довжині нігтя і прямий кінчик з гострими кутами по краях. Ідеальне рішення для французького манікюру. Однак така форма більш стійка саме в разі нарощених нігтів, тому як натуральні пластини часто обламуються в куточках.

2. Форма «М'який квадрат» Така форма являє собою квадрат в основі, але із згладженими куточками. Відмінно буде виглядати як в короткому, так і в середньому варіанті. Подібна форма не настільки схильна до деформації при отрастании і не настільки явно вказує на огріхи манікюру.

3. Форма «Овал» Сама класична. Характерні особливості овальної форми - паралельні бічні лінії, однакові по ширині всієї довжини вільного краю нігтя і закруглені кінчики. Така форма нігтів є універсальною і прикрасить ручки кожної жінки. Манікюр з овальними нігтями виглядає дуже вишукано і жіночно.

4. Форма «Мигдаль» Характерні особливості - конусоподібна форма, бічні лінії нігтя від лінії початку вільного краю поступово прагнуть до центру і закругляются на кінчику нігтя. Мигдалеподібні нігті знаходяться на піку популярносі. Форма мигдалю по праву вважається найскладнішою у виконанні. Важливо правильно дотримати пропорції і надати кінчика ідеальну загостреного вигляду.

5. Форма «Стилет» Характерні особливості - дуже довгі конусоподібні нігті з прямими в анфас краями, які прагнуть до центру, і утворюють на вершині гострий кут. У профілі також мають пряме обрис. Зовні нагадують кинджали, звідси і їх назва.

Екзотичні форми

1. Форма «Пайп» Характерні особливості - ті ж самі обриси, що і у стилет, але на відміну від перших нігтики «пайп» мають менш виражений кут нахилу бічних граней вільного кінчика, а сам кінчик має мигдалеподібну форму. У розрізі нагадують трубочку, звідси і їх назва. Підходить для будь-якої форми нігтьового ложе. Переважно виглядають в великій довжині.

2. Форма «Блейд» Характерні особливості - вільний край має форму трикутника в розрізі. Прямі краю, які можуть трохи розширяться ближче до кінчик, а потім різко прагнуть до центру, утворюючи фантазійний розріз у вигляді крила метелика. Вид з такими нігтями виглядає оригінально і креативно. Таку форму може виконати не кожен майстер, це вимагає певних навичок, знання і, звичайно, терпіння.

3. Форма «Ейдж» Характерні особливості - прямі паралельні бічні краї, які в середині довжини вільного краю різко звужуються, утворюючи в центральній вершині гострий кут. Являють собою мікс квадрата і стилета. Форма є досить популярною, виглядає елегантно і стильно.

Зрозуміло, що це долеко не всі форми, їх набагато більше, і дуже схожі між собою, але ми опісали найпопулярніші.


Довжина форми нарощених нігтів

Форми нарощених нігтів існують різної довжини:

- короткі - 2-5 мм (універсальні та зручні)

- середні - 5-10 мм (так само універсальні форма і найзручніша).

- длиние - 10-15 мм.

- дуже длиние - більше 15 мм (найчастіше нарощують для конкурсних робіт, так як зд «М'який квадрат» есь збільшується можливість вибору як форм нігтя, так і дизайну на них. У повсякденному житті з такими нігтями складно прожити більше дня - в побуті вони все ж дуже незручні).


Як правильно ставити форми для нарощування нігтів

Постановка форми - один з найважливіших етапів при моделюванні нігтів. Від цього залежить не тільки зовнішній вигляд нігтів, але і їх міцність, і навіть безпеку натурального нігтя.

Спосіб застосування форми:

1. Готуємо натуральний ніготь до нарощування нігтів: відсуваємо кутикулу пушер, укорочуємо вільний край, знімаємо блиск за допомогою пилки 180 грит.

2. Використовуючи м'яку пилку, наприклад 180 грит, надаємо форму вільному краю, максимально нагадує лінію посмішки, а також прибираємо «куточки», щоб легше було подужати ніготь і вони не просвічували після викладення камуфлирующего матеріалу.

3. Готуємо форму. З внутрішньої сторони приклеюємо металеву підкладку. За допомогою гострих манікюрних ножиць виріжте форму разом з металевою підкладкою відповідно до лінії приросту гіпоніхій.

4. Підбираємо трубочку для формування арки потрібного діаметра - вона не повинна бути значно вужче або ширше натурального нігтя. Обжимаємо поверхню форми з металевою підкладкою чітко по центру. Після цієї процедури ідеальна симетрична арка фіксується на формі і ми можемо приступати до роботи.

5. Встановлюємо форму на ніготь. Переконайтеся, що центральна лінія на формі чітко збігається з центральною віссю пальця - вона не дивиться вліво або вправо. Подивіться на постановку форми збоку - вона не повинна дивитися вниз або вгору. При необхідності можна знову обтиснути форму разом з металевою підкладкою по трубочці потрібного діаметру.


Показання до використання форм для нарощування

- Коли у клієнтки спостерігається явна непереносимість будь-якого з інгредієнтів клею для типс.

- Якщо нігтьова пластина є надто вузькою, пласкою або широкої, а також в тих випадках, коли нігті занадто обгризені і до них неможливо підібрати тіпси.

- Для дуже тонких натуральних нігтів, які можуть розтріскуватися в процесі обпилювання.

- У тих випадках, коли нігтьова пластина дуже м'яка і вона може почати розшаровуватися після поклейки типс.

- Якщо поверхня нігтя занадто деформована і є велика ймовірність утворення бульбашок повітря під шаром гелю для нарощування.

Переглянути форми для наращивания

Думаємо, що це стаття пішла вам на користь і вам вдалося знайти відповіді на багато питань.

Читайте також:

1.Кисть для нарощування нігтів гелем: як вибрати?

2.Манікюрна витяжка. Безпека майстра і клієнта.

3.Стерилізатор для манікюрних наборів – турбота про здоров'я клієнта

4.Воскоплав для депіляції. Прощайте небажані волоски

Дата: 02.10.2020 11:30 Переглядів: 4645