Лампи для освітлення в манікюрною індустрії. Яку вибрати?

{ $article->title }}

Колись давно манікюр вважався не таким затребуваним. У сучасному світі повне протилежність ситуації. Тема манікюру настільки актуальна, що іноді навіть не погнатися за всіма новинками. Адже доглянуті руки з гарними нігтями - це запорука успішної людини. Зараз до майстрів з манікюру звертаються не тільки дівчата, а й чоловіки теж. Але варто зауважити, що якісний манікюр вимагає не тільки професійного підходу і якісних інструментів, але ще потребує хорошого освітлення робочої поверхні. Адже від цього залежить результат роботи майстра, думка клієнтів і, як наслідок, перспективи подальшого хорошого заробітку. Якість манікюру залежить в першу чергу від освітлення.

Тепер більш детально поговоримо про лампах для освітлення які використовують в манікюрноі процесі.


Настільні лампи для манікюру. Різновиди

Настільна лампа для манікюру - важливий атрибут, який дозволяє майстру бачити все дрібні деталі і завдяки розсіяному світлі достатньої яскравості виключає надмірне напруження очей. Зазвичай конструкція лампи для манікюру досить проста. LED-лампочки або джерело люмінесцентного світла поміщають в корпус, поєднаний з панеллю керування і кріпленням.

У сфері використання існують такі види настільних ламп:

Лампа розжарювання. Хоч такий тип лампи має саму доступну ціну, є далеко не найкращим джерелом світла для процедури манікюру. Її світло тьмяний і жовтий, що зовсім не підходить для освітлення робочого місця майстра манікюру з урахуванням специфіки роботи. Вона не дає якісного освітлення, чого очі швидко втомлюються і до кінця робочого дня виникають неприємні відчуття і біль.

Люмінісцентні лампи. Виробники випускають моделі з різною потужністю і трьома видами світіння - жовтим, нейтральним і холодним. Люмінесцентна лампа береже електроенергію, служить довго, не примушує очі надто напружуватися, але коштує дорожче звичайної приблизно в 4 рази.

Світлодіодна лампа. В даний час світлодіодні варіанти вважаються найкращими, так як зовсім не нагріваються, мають компактні розміри і можуть давати яскравий світловий потік будь з колірною температурою. Кращий варіант для освітлення робочого місця майстра манікюру з сучасних джерел нейтрального і холодного світла.
З особливостей потрібно виділити можливість регулювання колірної температури в деяких моделях. Високу вартість можна було б віднести до мінусів, однак світлодіоди абсолютно безпечні, мають дуже високий термін служби, споживають мало електроенергії і в кінцевому підсумку виявляються більш вигідними з фінансів.

За типом систем кріплення, лампи діляться на три типи:
- на майданчику і струбцине. Використовуються при стаціонарному застосуванні і зручні для установки на великих робочих поверхнях.
- на прищіпки. Токаю лампа підійде якщо на столі місця мало, або майстер часто переміщається разом з обладнанням, інструментами і матеріалами і буде вона не менш ефективною.

Потужність ламп

Потужність лампи відповідає за рівень яскравості світла і вказується виробником у ВАТ:
- для домашнього користування буде достатньо потужності приладу в 9 Вт. Це найпростіше, компактне і дешевий пристрій для підсвічування столу або сушки нігтів.
- економія бюджету можлива і при покупці 18 ватної лампи, цілком придатною не тільки для аматорського манікюру, але і для процедур в салоні краси.
- професійне надання послуг манікюру передбачає наявність більш дорогої моделі в 36 Вт з вентиляцією, таймером і светоотражающим покриттям.

Критерії вибору настільних ламп для манікюру

Правильний вибір лампи - це один з ефективних помічників спеціаліста з манікюру. Тому перш, ніж вибрати відповідну вам лампу, зверніть увагу на наступні критерії:
- яскравість світла.
- компактність конструкції.
- прийнятна ціна.
- довговічність і міцність.
- можливість змінювати напрямок світла, регулювати висоту і кут нахилу за рахунок рухливості штатива.
- відсутність мерехтіння і нагрівання.
- низьке споживання електроенергії.
- розмір лампи
- тип кріплення
- дизаин лампи.
- функціональні можливості.

Які бувають лампи-лупи

Лампа-лупа. Для якісної роботи майстра манікюру все частіше використовують лампи-лупи. Лампа-лупа досить давно увійшла до переліку обов'язкового обладнання косметологічного кабінету. Справа в тому, що без цього пристосування уявити якісну роботу майстрів краси просто неможливо.

Зараз існує безліч різновидів ламп-луп. А саме:
Підлога лампи-лупи. Вони можуть бути забезпечені довгим штативом на коліщатках або без коліщаток. Цей варіант приладу зручний своєю мобільністю. Таку лампу можна без праці пересувати по кабінету при необхідності.

Настільна лампа-лупа. Класичний варіант приладу. Використовувати таку лампу можна лише в тому випадку, коли процедури виконуються завжди на одному і тому ж місці. Наприклад, такий варіант пристосування відмінно підходить для роботи майстра манікюру.

Окуляри-лупа. Застосовуваний для здійснення процедур, де потрібна максимальна свобода в процесі роботи. Зазвичай предмет використовується косметологами.

У лампах-лупах бывают различные виды крепления:
Штатив. Такі лампи відрізняються хорошою стійкістю і можливістю регулювання висоти. Останні моделі такого обладнання зазвичай забезпечені електронними баластами. Це необхідно для зниження навантажень на зір. Світло, що випромінюється такими освітлювальними приладами, практично, позбавлений мерехтіння, він подається рівно.
- струбцини. Такі лампи зазвичай кріпляться до столу і використовуються для виконання манікюрних процедур.
- Жабка.
- Стаціонарна підлоги.

Ступінь увелечения ламп-луп залежить від діоптрій. Є прилади з наступними ступенями збільшення:
- 3 діоптрії (фокусна відстань - 33 см) - кратне збільшення 1,75 рази.
- 5 діоптрій (фокусна відстань - 20 см) - кратне збільшення 2,25 рази.
- 8 діоптрій (фокусна відстань - 12,4 см) - кратне збільшення 3 рази.

Всі лампи-лупи мають два види джерела світла:
- Люмінесцентні лампи - вони не дуже практичні, так як швидко нагріваються і мають короткий термін служби. Хоча ціна їх не настільки висока.
- Світлодіодні лампи - за рахунок свого розміщення вони не створюють тіньового ефекту. Споживають електроенергію в малих кількостях. Випромінюють більш м'яке світло. Позбавлені можливості мерехтіння. Світло падає рівно, що створює сприятливі умови для роботи.

Потужність ламп -луп

Лампи-лупи бувають з різною потужністю:
- Круглі настільні - з потужністю 220 Вт, розмір лупи 127 мм.
- наповнення на штативі - з потужністю AC 220 Вт, розмір лупи 12 см.
- Настільні на металевому кронштейні - з потужністю 220 Вт, розмір лупи 127 мм.
- Настільні ігри - Струбцини - з потужністю 110/220 Вт, розмір лупи 17,8 см, з потужністю 220 -240 Вт, розмір лупи 18 см.
- З струбциной - з потужністю 220-240 Вт, розмір лупи 140 мм.
- На штативі - з потужністю 220 Вт, розмір лупи 12,7 см.
- Настільна - гнучка - з потужністю 220 Вт, розмір лупи 10 см.

Як вибрати лампу-лупу

Щоб вибрати відповідну для вас лампу, візьміть до уваги наступне:
- Діаметр віконця. Чим більше віконце, тим майстру буде зручніше в нього заглядати. Однак слід враховувати, що біля робочого місця повинно бути достатньо простору, щоб розташувати велику лупу-лампу.
- Якість освітлення. Лампа не повинна нагріватися. Підсвічування в лампі повинна бути паралельною, тобто вона повинна розташовуватися під лампою, а не в стороні або над нею.
- Ступінь збільшення. Прилади зі збільшенням 8 діоптрій найменш популярні.
- Кріплення лампи. Прилад з кріпленням до столу стаціонарний і не займає багато місця. Для освітлення манікюрного місця зазвичай використовують настільні прилади на струбцине, які кріпляться до столу.
- Розмір і форма. Вони бувають круглі і квадратні.
- Ціна - вона повинна відповідати якості товару.
- Регулювання - бажано щоб регулювалися висота, кут нахилу і повороти.
- Енергозбереження. Купити лампу

Лампи для Селфі манікюру

Лампи для Селфі манікюру стали, мабуть, найбажанішим і затребуваним гаджетом для будь-якої сучасної дівчини.
За своїми технічними можливостями кільцеві селф-лампи діляться за кількістю світлодіодів, варіантів режиму роботи, можливості додаткових ефектів в процесі фотографування. А також особливостям підзарядки (вбудований акумулятор, зарядка від USB або використання пальчикових батарейок). Загальним же властивістю для всіх моделей є створення ефекту виразного відблиску, схожого на покриття з ефектом "cat eye" ( "котяче око"). Ця додаткова цікава особливість селф-ламп візуально притягує увагу в момент перегляду фото вашого манікюру.

Селфі кільце на телефон

- Має універсальне кріплення, що дозволяє причепити вашу лампу до чого завгодно (в тому числі до планшета, ноутбука, будь-якого сенсорного телефону).
- Селфі-лампа виграшно освітлює ваш манікюр в момент створення фото, видаючи знімки високої якості і надзвичайно реалістичною передачі кольору відповідно до найвищих вимог і в будь-який час доби.
- При роботі з нею виходять фотографії з чітко вираженими тінями і об'ємний м'яке світло.
- Вона допомагає зафіксувати самий фантазійний манікюр, не втративши жодного відтінку.
- Це ідеальний бюджетний варіант для Фотоприклад робіт манікюрістов в особисте портфоліо, - всіх тих, хто так цінує якісні фото і красивий світ.
 
Сподіваємося, що це стаття вам була корисна!
Читайте також:
Дата: 01.10.2020 12:59 Переглядів: 1226