Пилка для нігтів. Незамінний інструмент в косметички кожної дівчини

{ $article->title }}

Відомо, що більшість дівчат стурбовані тим, як виглядають їх нігтики. Адже красиві нігті - це показник доглянуті і женсвеності дівчата.  І чим красивіше манікюр, тим більше шансів підкорити увагу представників чоловічої статі. Манікюр - це досить-таки насичений процес, але це варто того, так як після нього, ручки і нігті буд-то оживляють. Жоден манікюрний набір не обходиться без такого важливого інструменту, як пилка для нігтів. І це не є подивом, адже який інструмент додасть ногоктам рівну і красиву форму що не пилка для нігтів. Стало бути такою малесенький предмет, але без нього манікюру просто не бути. Але при всьому при цьому не всі вироби можуть привести бажаний результат. Тому майстри завжди обращют увагу на качесво пилки для нігтів, матеріал з которо-го виготовлена, жорсткість, ціна.

Ми допоможемо розібратися, що предстовляет з себе пилка для нігтів, на що слід звернути увагу при її виборі, переваги і недоліки і спробуємо роз'яснити деякі нюанси.

Пилка для нігтів – важливий інструмент в арсеналі майстра манікюру. Пилою можна надати нігтям потрібну форму, спиляти зайву довжину і відполірувати поверхню нігтьових пластин до блиску. Однак якщо ще на етапі вибору помилитися в якість і властивості пилочки, можна травмувати ніготь. Купити пилку

Пилочки для нігтів, в сфері їх використання можна розділити на наступні види:
- За ступенем абразивності (жосткость).
- За формою.
- За матеріалом.
- По призначенню.
Тепер розберемося з подробицями.

Читайте також:

Види пилок по абразивності

60–100 грит. Найжорсткіші пилки. Призначені тільки для нарощених нігтів: Призначені тільки для нарощених нігтів. Подходят для педикюра и легко справляются с натоптышами.
100–150 грит. Пилка для манікюру з такою жорсткістю використовується для додання форми нарощеним нігтям. Можна зустріти подвійний показник абразивності (100/150).  Це означає, що пилка має дві робочі площині, а цифри - значення жорсткості кожної з них.
240 грит. Самий універсальний варіант. Пилочки такої жорсткості підходять для будь-яких натуральних і штучних нігтів. Вона має достатню м'якість, щоб не нашкодити навіть ослабленим нігтям.
250–400 грит. Цей вид пилок для манікюру відрізняється великою м'якістю. Ідеальні для шліфування, завершення процесу коригування форми нігтів.
400–900 грит. Пилка з абразивністю з цього інтервалу необхідна для підготовки нігтя до шліфування. Підходить як для натуральних, так і для штучних нігтьових пластин.
900–1200 грит. Самі м'які. Як правило, це м'які бафи, якими можна відполірувати нігті до дзеркального блиску, не заподіявши їм шкоди.

Види пилок по формі 

Овальна - призначена для корекції форми натурального або штучного нігтя.
Бумеранг - для округлих форм нігтів і запиливания у штучних у кутикули.
Прямокутна - для формування довжини і надання форми штучним нігтям.
Ромбовидні - вважався найзручнішим для створення форми нарощених нігтів.
Купол - для корекції форми штучних нігтів по всій довжині.
Полірувальник (шліфувальник) - може бути будь-якої форми і мати до шести ступенів жорсткості.

Види пилок за матеріалом

Скляна пилочка - Скляна пилочка має тривалий термін служби, вона проста у використанні і не шкодить нігтям. Пилки зі скла характеризуються різною довжиною, товщиною і ступенем абразивності (твердістю робочої поверхні). Скляна пилочка наділена універсальними властивостями, які дозволяють підпилювати нігті на руках і ногах, в тому числі зі штучним покриттям.
Керамічна пилка - Такі пилки мають керамічне напилення, що забезпечує хорошу якість інструменту. Маючи ідеальну ступінь абразивності, керамічна пилка застосовується для роботи з тонкими і травмованими нігтями (наприклад, після зняття гелю або шелаку). Пилка з кераміки є професійним інструментом. Керамічна пилка, є дуже крихкою і комплектується, як правило, спеціальним футляром.
Алмазна пилка - Пилочки з алмазним напиленням дають можливість обробляти вільний край нігтя в усіх напрямках. Її можна використовувати для шліфування, видалення кутикули, а також для зняття загрубілі шкірочки на бічних валиках. Текстура пилки і діамантове напилення не шкодить нігтям, запаюючи кінчик. Така пилка відноситься до професійних інструментів, майстри застосовують її в роботі з натуральними нігтями або штучним покриттям.
Металева пилочка - Через грубе напилення пилка значно пошкоджує поверхню нігтів, приводячи їх до розшарування, тому краще її не використовувати! Металевий інструмент найчастіше використовують для додання форми накладних або розширеним нігтям.  Якщо ж застосовувати пилку для рідних нігтів, практично відразу можна отримати розшарування і тріщини. Навіть використовуючи пилку в роботі з штучними типсами, необхідно робити це обережно.

Паперова пилка - Такий вид пилки виготовлений з спеціально обробленого картону покриті напиленням, в якості якого використовується гранітна, кварцова або тефлонова крихта. Робоча поверхня знаходиться по обидва боки, тому якщо одна зіпсується, то можна використовувати другу. Паперова пилка для нігтів може бути одноразовою - в умовах салону або багаторазовою - для індивідуального користування.
Пластикова пилка - Даний манікюрний інструмент має пластикову основу, яке буває рівним або спіненим. Перший варіант зазвичай застосовується для підпилювання нігтів, другий є як би машинкою для шліфування (баф для полірування). Також таке пристосування буває як згинається, так і твердим. Пилка з пластика застосовується для шліфування тонких і м'яких нігтів.
Пилка баф - спеціальна пилка у вигляді об'ємного прямокутного бруска, кожна грань якого має свою абразивность. Основними функціями цього інструменту є шліфування, полірування натуральних і нарощених нігтьових пластин, з яких він видаляє нерівності, дрібні вади.

Види пилок за призначенням

Пилки для обробки кутикули. Яку б форму нігтів ви не вибрали, пальці завжди мають потребу у видаленні кутикули. Найдієвішим способом є використання спеціалізованих пилок: лазерних або керамічних. Лазерні пилки є більш підходящим варіантом, до того ж вони дозволені до використання на дуже тонких і ламких нігтях і кутикули. Під час роботи відбувається видалення виключно відмерлих тканин.
Полірувальні пилки. Нігтьову пластину необхідно не тільки обточувати, а й полірувати. Для цих цілей рекомендується застосовувати спеціалізовані полірувальні бафи, які надають блиск нігтя. Вибираючи відповідний баф, слід звертати увагу на призначення: полірування і нарощування нігтьової пластини.
Найбільш простий варіант Бафа є полірувальний кубик, у якого є межі з різною абразивністю.

Недоліки та переваги різних видів пилок для нігтів

Скляні пилочки. Переваги: ​​зручні, гігієнічні, не бояться вологи, дають акуратний і рівний спіл, покращують стан нігтів, представлені в різних розмірах і формах, довговічні скло, доступна ціна. Недоліки: рекомендується зберігати в спеціальному чохлі, не підходять для нарощених нігтів, тендітні - можуть розбитися при найменшому падінні.
Керамічна пилка.Переваги: ​​Довговічні, дезінфекція будь-яким розчином, що не розшаровують нігті. Недоліки: можуть розбитися, якщо впадуть на тверду поверхню.
Алмазні пилочки. Переваги: ​​вологостійкі, міцні, універсальні, не ушкоджують нігті. Недоліки: Дорогі.
Металеві пилочки. З переваг: недорогі, доступні - можна купити в будь-якому магазині, не вимагають спеціальних умов зберігання, не бояться вологи, тривалий термін служби. Недоліки: псують нігті, абразив на самих недорогих моделях швидко стирається
Паперові пилочки. Переваги: ​​низька вартість, легкі, представлені в будь-яких розмірах, видах і формах барвистий дизайн і різноманітність. Недоліки: Недоліки: швидко стираються і приходять в непридатність, не можна мити, складно чистити.
Пластикова пилка. Переваги: ​​тривалий термін служби, різноманітність, доступна ціна, легкість при дезінфікуванню інструменту без загрози його пошкодження. Недоліки: Призначена для одноразового використання.
Пилка баф Піемущества: Вирівнює ніготь, полірує, надає блиск. Недоліки: Не можна мочити і дезінфікувати.

Далеко не всім відомо як правильно доглядати за настільки специфічною річчю - пилкою для нігтів. Її необхідно регулярно очищати і дезінфікувати. Чи можна мити пилочки для нігтів? Далеко не всі. Давайте розберемося!

Чи можна мити пилочки для нігтів?
 
Води і будь-яких інших рідин бояться:
- паперові пилочки.
- дерев'яні.
- з тканинної основою.
- деякі пилочки зі специфічним напиленням, яке стирається з часом.
- багато видів пилок для полірування.

Чи не бояться води і рідин для дезінфекції:
- скляні або кришталеві пилочки.
- керамічні.
- металеві.
- пластикові.
- більшість пилок з напиленням.
- на основі піни (бафи і блоки).
- насадки для електричних пилок і апаратів.

Як дезінфікувати пилочки для нігтів

Дуже важливо дотримуватися порядку стерилізації будь-якого манікюрного інструменту. Це робиться для того, щоб не допустити поширення шкідливих бактерій. Пилка для нігтів не є в цьому винятком, її теж необхідно дезінфікувати.

- Для початок пилки дезінфікують спеціальними розчинами. 
- Після цього йде безпосередня чистка пилок.
- Потім інструменти ретельно стерилізують.
- Після завершення обробки пилочки необхідно правильно зберігати.

Вологостійкі пилочки промивають з м'якою щіткою або губкою під струменем води, можна з невеликою кількістю господарського або дитячого мила. Для пилок, які чутливі до води, переважно використовувати суху щітку. В крайньому випадку допустимо промокнути інструмент змоченим в спирті ватним диском. Паперові пилочки, якими б чудовими вони не були, вважаються одноразовими, їх не можна занурювати ні в яку рідину, інструмент такого типу раскиснет і стане непридатним. Тому при використанні подібних пилок в домашніх умовах, їх не замочують в розчині, а обробляють за допомогою спрею.  В умовах же салонів краси такі пилочки можна застосовувати повторно. Їх потрібно знищувати відразу після завершення манікюру. Алмазні пилочки не підлягають звичайної дезінфекції. При роботі з ними потрібно дотримуватися рекомендацій, викладених в інструкції до інструменту.

Параметри у виборі пилочки для нігтів

Багато хто замислюється про те, як вибрати пилку для нігтів правильно, щоб вона дозволяла створювати потрібну форму і довжину нагідок. Однозначно визначити, яка пилка для нігтів краще, досить складно, оскільки багато в роботі інструменту залежить від індивідуальних особливостей нігтів, а також умов роботи пилою. Проте, існують деякі парамери у виборі пилочки для нігтів.

1. Cтан нігтів. Якщо нігті ослаблені, шаруються і ламаються, їм потрібна м'яка пилка з великою кількістю грит, тобто з дрібним напиленням.
2. Матеріал. Його вибір залежить від того скільки часу ви плануєте користуватися інструментом і для яких цілей купуєте (робота в салоні або домашній догляд за нігтями).
3. Абразивність. За цим показником пилочки діляться на: жорстку пилку, яка підійде для проведення корекції і нарощування нігтів, пилка для нігтів середнього ступеня жорсткості, що застосовується для додання форми нігтьової пластини, а також м'яку пилку для нігтів, яка використовується для і корекції довжини натуральних нігтів.  Купити пилку

Як і обіцяли, ми поділилися з вами з важливими моментами при виборі пилочки для нігтів. Постораюсь з чіткістю надати потрібну інформацію про них. Тепер ваша черга застосовувати всі прічітоное на практиці.
Дата: 30.09.2020 11:48 Переглядів: 3945