Парафінотерапія. Твоє тіло красиве і здорове

{ $article->title }}

Сьогодні большенство дівчат прагнуть до того щоб бути еталоном краси. Модний одяг, Укращение, косметика, спорт, і все це для того щоб звернути на себе увагу. Звичайно-ж крім усього цього необхідно ще правельно доглядати за тілом, щоб воно було не тільки красиве але і здорове. В індустрії краси існують різні способи по догляду за тілом, які в силах надати доглянутий і красу. Один з популярних способах є парафінотерапія.

У цій статті ми розповімо вам все найважливіше про парафінотерапії, ну і про інші нюанси.

Парафін зовні нагадує віск або стеарин. Це речовина, яка видобувається з допомогою синтезу з нафти. Він широко застосовується в радіотехніці, в різних технологіях, як антикорозійне і мастильна засіб. Використовується парафін і в ядерній фізиці, і як харчова добавка. Купити парафін
Властивості парафіну. Лікувальна дія парафіну корениться в його природних якостях. Він швидко застигає при нанесенні на шкіру і утворює захисну оболонку. Таким чином, температурний вплив стає більш тривалим і рівномірним.

Що таке парафінотерапія, її різновиди

Парафінотерапія - це популярна і затребувана процедура сучасності, що йде своїм корінням глибоко в старовину. Являє собою один з видів фізіотерапії, яка заснована на теплолікування. Терапія теплом призначена для усунення різних захворювань, а також для їх профілактики. Характеризується високою теплоємністю і низькою теплопровідністю.
Дія парафінотерапії полягає в омолодження і харчуванні шкіри рук, обличчя і всього тіла, виведення токсинів і зайвої вологи, насиченні глибших шарів шкіри корисними речовинами. Процедура має стійкий ефект і допомагає зробити шкіру м'якою і красивою.

Процедуру парафінотерапії можна розділити на дві основні категорії - це лікувальний і косметологічний варіанти.
Лікувальна парафінотерапія призначається комплексом процедур для поліпшення обміну речовин в тканинах і зняття запальних процесів в суглобах. Також вона є відмінною підготовкою при лікувальному масажі.
Косметологічна парафінотерапія для рук є спрощеним варіантом лікувальної і дарує можливість якісного та ефективного догляду за шкірою, а також розслаблення м'язових затискачів.

Види парафінотерапії

Існують наступні види парафінотерапії:
- для рук і нігтів.
- для ніг.
- для обличчя.
- для тіла.
Більш детально поговоримо про це.

Парафінотерапія рук та нігтів

Жіночі руки - це показник доглянуті кожної жінки. І щоб руки були завжди на висоті, за ними потрібно доглядати. Індустрія краси предостовляет багато косметичних способох, одним з найефективніших являеться парафінотерапія. За допомогою такої процедури, ручки стануть ніжними і м'якими. Парафінотерапія рук можна здійснити і в домашніх умовах.

Показання парафінотерапії рук і нігтів:
- Пересушена і зневоднена шкіра.
- Лущення тильній поверхні кисті.
- Наявність тріщин.
- Нездоровий колір шкіри, втрата тургору.
- Гіперчутливість шкіри до дії холоду, вітру і вологи.

Що необхідно і етапи проведення парафінотерапії для рук і нігтів
Для процедури необхідно:
- Ємність, щоб розтопити парафін.
- Паперові серветки або рушники, махровий рушник або рукавички. Купити рукавички
- Поліетиленові рукавички.
- Пензлик для важкодоступних ділянок. Купити пензель
- Ємність або ванночка для парафіну, щоб провести процедуру.

Етапи проведення процедцри:
- Розігріти парафін в зручній ємності на водяній бані. Температура не повинна перевищувати 40 градусів, і вода випадково не потрапила в ванночку.
- В цей час необхідно розправити руки в теплій воді і нанеси скраб. Масажувати шкіру легкими рухами протягом декількох хвилин, то, видалить мертвий шар клітин.
- Потім необхідно втирати в шкіру рук масажними рухами живильний крем.
- Занурити руки в готову парафінову ємність і потримати їх там хвилин 10. Потім вийняти і через 10 секунд знову занурити до складу. 3-5 таких підходів буде досить.
- Коли речовина на руках трохи застигне, необхідно обгорнути їх в харчову плівку і загорнути в товсте рушник. Руки повинні бути в теплі 20-30 хвилин.
- Потім потрібно зняти парафін рухаючись від зап'ястя до пальців і промити руки в теплій воді.
- Виконати м'який масаж рук.

Результат після парафінотерапії рук:
- Розгладжує дрібні зморшки, загоює тріщини.
- Має омолоджуючий ефект.
- Пом'якшує кутикулу, сприяє швидкому зростанню здорових нігтів.
- Позбавляє від м'язового болю і спазмів, зміцнює суглоби.
- Відновлює водний баланс шкіри.
- SPA-процедура розслабляє, заспокоює і дарує приємні відчуття.

Парафінотерапія для ніг

Якщо взимку і навесні ручкам необхідне глибоке увложненіе, то в літню пору року це необхідно ніжок. Звичайно-ж парафінотерапія відмінною спосіб побиливать ніжки.
Парафінотерапія ніг - це спосіб омолодження і оздоровлення шкіри стоп заснований на використанні теплого косметичного парафіну з корисними рослинними добавками.

Що необхідно і етапи проведення парафінотерапії для ніг
Ця процедура входить в список послуг, що надаються в косметичних салонах. Але провести її можна і самостійно, вона не вимагає ні особливих умінь, ні спеціального обладнання.
  
Для процедури необхідно:
- спеціальна ванночка.
- махровий рушник.
- харчова плівка.
- пом'якшувальний крем.

Етапи проведення процедцри:
- Перше потрібно розтопити парафін в ванні або на водяній бані.
- Після того як ноги ретельно вимиті гарячою водою, їх на кілька секунд занурюють в теплий парафін, потім виймають і підсушують. Занурення і підсушування повторюється 4-5 разів, до тих пір, поки ноги не покриються декількома шарами парафіну.
- Потім ступні потрібно обернути плівкою і рушником.
- Протягом півгодини можна просто відпочивати, а потім зняти парафінову плівку.
- Вимити ноги і нанести крем.

Результат після парафінотерапії ніг
- шкіра стоп очищається.
- через відкрилися пори виводяться шлаки.
- зникають набряки.
- розм'якшуються мозолі і натоптиші.
- знімаються болі в суглобах.

Парафінотерапія особи

Парафінотерапія особи - це СПА-процедура із застосуванням рідкого парафіну. Принцип дії полягає в парниковому ефекті, який розкриває пори і дозволяє поживним речовинам проникати в глибокі шари епідермісу.

Показання парафінотерапії особи:
- Проблеми з тонусом шкіри.
- Зневоднена суха шкіра з вираженим прив'яданням.
- Перші ознаки старіння - зморшки, втрата пружності.
- Лущення в період міжсезоння - навесні і восени.
- Набряклість обличчя.

Етапи проведення процедури
Така процедура проводиться в салоні і виглядає наступним чином:
- Підготовка - демакіяж, очищення м'яким скрабом, обробка антисептиком.
-Нанесення засобів, що підвищують результативність маски. Тут можуть бути зволожуючі і тонізуючі креми, лосьйони для боротьби з лущенням або загоюють препарати. Під шаром парафіну маски вони діють в кілька разів ефективніше.
- На очі накладаються сухі ватяні диски для їх захисту від попадання гарячого кошти;
- На шкіру пензлем наноситься до 3 шарів рідкого парафіну за допомогою кисті;
- Поверх накладається спеціальна тканинна маска, а на неї ще два шари парафинового складу
- Після повного висихання всіх шарів, приблизно через 30 хвилин, застигла маска видаляється, а шкіра зволожується кремом, підібраним за типом шкіри.

Результат процедури:
- Підвищується еластичність шкіри за рахунок компресійного впливу. Компресія досягається завдяки зменшенню маски в міру висихання.
- Після нанесення теплого парафіну, поліпшується кровообіг, розкриваються пори, поліпшується метаболізм.

Парафінотерапія тіла

Парафінотерапія тіла грунтується на принципі освіти на шкірі плівки, що складається з парафіну різної товщини. Ефект від парафінотерапії полягає не тільки в коректує і омолоджуючий ефект, але і в тому, що лікування за допомогою парафіну, допоможе позбутися від безлічі проблем зі здоров'ям. Такцю процедуру можна зробити в салоні.

Показання парафінотерапії особи:
- Уведена шкіри, передчасне її старіння.
- Набряклість особи.
- Поява перших зморшок і мішків під очима.
- Наявність на шкірі червоних плям (наприклад, на місці видалених прищів).
- Наявність складок в області стегон або на животі.

Етапи проведення процедури
- Знезараження шкірного покриву за допомогою спеціального антисептичний засіб.
- Пілінг. На даному етапі проводиться усунення клітин, які вже відслужили свій термін. Склад для пілінгу призначений не тільки для ефективного відлущування відмерлих клітин, але і для живлення / зволоження тканин дерми.
- Основний етап процедури передбачає нанесення на ті чи інші ділянки тіла попередньо підготовленого парафіну. Всі рухи косметолога максимально м'які, дбайливі і щадні.
- Суть завершального етапу парафінотерапії полягає в знятті застиглої плівки і нанесенні спеціального зволожуючого засобу.

Результат процедури:
- Розслаблення і зняття напруги в м'язах.
- Збільшення кількості функціонуючих капілярів.
- З організму виходять продукти детоксикації.

Парафінотерапія є популярною процедури, і це не удівеленіе, так як результат від неї завжди на рівні. Звичайно ж це салонні процедури, але її можна здійснити і в домашніх умовах. Все це можливо завдяки парафінової ванні.

Які бувають ванни?

Ванна для парафінотерапії являє собою пластикову зовнішню ємність із внутрішньою металевою ємністю з вбудованим нагрівальним елементом і термостатом. Зовні вона обладнана пультом управління на кнопках або механічних важелях. Купити парафінову канну

У сфері використання, ванни діляться на три види:
Маленькі до 2,5 л (такі ванни підійдуть для парафінотерапії рук і ліктів. Також їх можна використовувати в якості парафінотопок, без занурення кінцівок, і наносити потім віск пензликом).
Вони бувають різної потужності: 40 В, 50 В, 120 В, 200 В, 220 В і з різними розмірами 110Х100Х80 мм, 150Х120Х80 мм, 300 x 235 x 140 мм, 325х235х18 мм, 360 х 233 х 305 мм.
Середні або універсальні на 2,5-4 л (такі моделі використовуються як вдома, так і в салонах. Вони дозволяють занурювати і руки, і ноги, що є великою перевагою).
З потужністю: 120 В, 150 В, 265 В, 300 В і з розмірами 220Х310Х200 мм, 260Х360Х190 мм, 290Х215Х120 мм, 340Х210Х170 мм.



Великі на 4-5 л (такі ванно затребувані в медичних центрах, косметологічних салонах, і передбачають більш інтенсивне використання. Вони підійдуть і для домашніх процедур, тільки зажадають наявність великих обсягів парафіну в порівнянні з універсальними середніми моделями).
З потужністю: 150 В, 200 В, 220 В, 230 В, 360 В з розміри 250Х340Х180 мм, 400х280х210 мм.

Щоб вибрати гарну ванну для домашнього використання, слід звернути уваги на такі пунтку:
- Наявність кнопкової або механічної зовнішньої панелі для включення, виключення і настройки температури.
- Можливість налаштовувати температуру плавлення і нагрівання парафіну вручну або наявність вбудованого термостата для автоматичного регулювання.
- Розмір ванни: подовжена форма і більший розмір дасть можливість виконувати процедуру для рук і для ніг.
- Прозора верхня кришка дасть можливість стежити за нагріванням парафіну безпечно, без ризику розбризкування і опіку.
- Гладке внутрішнє покриття, з якого легко буде знімати парафін при очищенні ємності ванни.
- Наявність пластикової решітки безпеки всередині ванни.
- Наявність зручних зовнішніх ручок або поглиблень для переміщення ванни.
- Гарантія.

Основні переваги парафінотерапії
- Зміцнення суглобів.
- Це прекрасний метод лікування тріщин на шкірі.
- Відновлення тканини шкіри рук і ніг при механічних пошкодженнях.
- Значне зменшення больових відчуттів при наявності захворювань опорно-рухового апарату.
- Відчутний омолоджуючий ефект вже після першої процедури.
- Робити процедуру дуже просто, а сам процес приємний і дозволяє розслабитися.
- Нервове напруження.
- Дрібні ранки.
- Ізбовленіе від целюліту.

Протипоказання парафінотерапії

Як і будь-яка інша процедура, яка використовується в косметології, парафінотерапія має певні протипоказання. А саме:
˗ Наявність на шкірі ран, саден, висипу.
˗ Порушення повноцінної згортання крові.
онкологічні захворювання.
цукровий діабет.
˗ Період вагітності і лактації.
- Порушення чутливості на ділянці шкіри, що піддається терапії;
- Варикозне розширення вен або тромбофлебіт;
- Рани в зоні програми парафіну;
- Гнійні інфекції;
- Сіхоз;
- Фурункулез.
- Вагітність і лактація.  

Сподіваємося, що це стаття допоможе вам бути красивими і здоровими. Чого ми вам і бажаємо!

Читайте також:
Дата: 29.09.2020 12:13 Переглядів: 1631